Odroczenie spłat rat leasingowych- VW leasing

Dyskusje na temat Seata Ateca I generacji (2016-)
Pepeg
Samochód: Ateca Excellence 2.0 TSI 4drive

Re: Odroczenie spłat rat leasingowych- VW leasing

Post autor: Pepeg » 24 mar 2020, 18:29

A z czego tu się cieszyć, co się odwlecze to nie uciecze.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Sponsor

Sponsor

Awatar użytkownika
tictac1986

Post autor: tictac1986 » 24 mar 2020, 19:24

Nie wiem jak w przypadku firmy, ale jeśli chodzi o osobę prywatną, to owszem, raty kapitałowe są odroczone, ale nie wydłuża się okres kredytowania tylko kolejne, pozostałe raty zostaną powiększone o te zaległe. Dla mnie żadna ulga, więc odpuszczam.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Seat Ateca 1,4 TSI 150 KM Nevada White wersja Style + Comfort+/Pakiet Zima/Full Link

Awatar użytkownika
Frodo
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI R.I.P.?

Post autor: Frodo » 24 mar 2020, 19:38

Pepeg pisze:
24 mar 2020, 18:29
A z czego tu się cieszyć, co się odwlecze to nie uciecze.
Dla siebie nigdy nie kupiłbym auta (w zasadzie czegokolwiek) bez odłożonych na czarną godzinę co najmniej kilku rat – za duży stres. Takie od 1. do 1. to musi być wykańczalnia. Jeśli nie mam takiej rezerwy to uważam, że mnie nie stać!
Natomiast dla wielu firm obecna sytuacja może wywołać poważne problemy z bilansem przepływów pieniężnych. Tu odroczenie spłat może dużo pomóc! Oczywiście firmy też powinny mieć rezerwy, ale w praktyce często jest z tym kiepsko, a nagłe załamanie sprzedaży w niektórych branżach było trudne do przewidzenia, nawet dla bardzo przezornych... Jest też efekt domino – "mi" nie płacą, to "ja" nie mam z czego płacić itd. A uczestnicy forum, to raczej nie ta grupa, co rzuca się na nowe Audi RS coś tam(6+), jak tylko pojawi się pierwsza nadwyżka…
Ateca 2.0 TSI FR, red, DCC, Comfort Asst.+, 360, preinstalacja haka i dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą: stacyjka R.I.P.! :cry:

Odpowiedz