Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Dyskusje na temat Seata Ateca I generacji (2016-)
Awatar użytkownika
aigner
Posty: 20
Rejestracja: 07 mar 2021, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Ateca FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: aigner »

S3ker pisze:
07 lut 2022, 17:14
aigner pisze:
07 lut 2022, 15:42
S3ker pisze:
06 lut 2022, 11:25
Przecież opinia o beats na forach jest od kilku lat i jak ktoś teraz płacze że wydał 2k na beatsy a mu głowy nie urwały jest oznaką tego że kupił te auto bez przemyślenia jeśli chodzi o pewne elementy wyposażenia. Każdy kto ogarnia temat car audio wie że za 2k zestaw jakiejś marki Beats to nie jest to premium, no ale niektórzy tak myślą że jak usiądą to poczują się jak w sali koncertowej albo jak w jakimś maybachu za 1mln zł lol2
Drobna uwaga: jeszcze trzeba być na tym forum od lat, żeby móc to wiedzieć, a poza tym lekko przeginasz pisząc, że "ktoś oczekuje sali koncertowej". Z takim argumentem to już nie da się dyskutować...
Wystarczy przed zakupem auta się zarejestrować na danym forum albo grupie fb i popytać i unikniemy głupich komentarzy że beatsy kosztowały 2k a grają jak brzęczki z chin za 20 zł. A można było tego uniknąć zadając jedno proste pytanie :)
Przepraszam, ale mam wrażenie, że to jednak to Twoje komentarze są głupie. Bez odbioru!



Sponsor

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Sponsor


Misiek
Posty: 2445
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 749 razy
Otrzymał podziękowań: 1204 razy

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: Misiek »

S3ker pisze:
07 lut 2022, 21:50
Teraz po latach płacz i wylewanie gorzkich żali na beatsy i tak nie pomoże. Ale zawsze idzie się pochwalić znaczkiem B na drzwiach gdzie inni tego nie mają od taki premium szpan :P
Wielokrotnie widywałem na Allegro oferty "firmowych" znaczków za grosze, więc jak ktoś chce pochwalić się jakimkolwiek znaczkiem, to może lepiej (i taniej) zamówić sobie komplet takich znaczków dowolnej znanej firmy, poprzyklejać je sobie w widocznych miejscach na kratkach głośników i chwalić się tym przed wszystkimi znajomymi, że jakie to super premium. Zapewniam, że większość nieogarniających tematu będzie pod wrażeniem tak na prawdę fabrycznego lub ewentualnie lekko zmodyfikowanego systemu. Ale to tylko dla tych, którym zależy wyłącznie na wrażeniu, a nie na na prawdę lepszym odsłuchu.
Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

Awatar użytkownika
S3ker
Posty: 290
Rejestracja: 22 sty 2019, 17:10
Samochód: ATECA MY19 1.5 TSI DSG XC BLACK
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: S3ker »

Jedno i tak się nie zmieni że beatsy nie są warte dopłaty a ty je masz bo bez pomyślenia się na nie rzuciłeś także pozdro i enjoy swoją beatsową salę koncertową ;p ;p ;p
aigner pisze:
07 lut 2022, 23:02
S3ker pisze:
07 lut 2022, 17:14
aigner pisze:
07 lut 2022, 15:42


Drobna uwaga: jeszcze trzeba być na tym forum od lat, żeby móc to wiedzieć, a poza tym lekko przeginasz pisząc, że "ktoś oczekuje sali koncertowej". Z takim argumentem to już nie da się dyskutować...
Wystarczy przed zakupem auta się zarejestrować na danym forum albo grupie fb i popytać i unikniemy głupich komentarzy że beatsy kosztowały 2k a grają jak brzęczki z chin za 20 zł. A można było tego uniknąć zadając jedno proste pytanie :)
Przepraszam, ale mam wrażenie, że to jednak to Twoje komentarze są głupie. Bez odbioru!
Seat Ateca Black Magic 1.5 TSI DSG7 150KM Xcellence

Felix
Posty: 339
Rejestracja: 27 maja 2018, 21:08
Samochód: Seat Leon FR
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: Felix »

S3ker pisze:
08 lut 2022, 13:22
Jedno i tak się nie zmieni że beatsy nie są warte dopłaty a ty je masz bo bez pomyślenia się na nie rzuciłeś także pozdro i enjoy swoją beatsową salę koncertową ;p ;p ;p
Po kiego grzyba takie chamskie zachowanie?
Nie wiesz na ile ktoś przemyślał swoje zakupy, co sprawdzał i jak, to po kiego takie odzywki?

Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3727
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: Endrju »

Dokładnie, proszę bez uszczypliwości. Każdy oczekuje czegoś innego więc proszę uszanować kogoś wybór ale i także jeśli ktoś ma odmienne zdanie.
Za ten post autor Endrju otrzymał podziękowanie:
Misiek (09 lut 2022, 0:31)
Ocena: 5.26%
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Rafiner
Posty: 818
Rejestracja: 07 paź 2018, 19:02
Samochód: Seat Ateca 1.5 TSI DSG FR
Podziękował: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: Rafiner »

S3ker pisze:
08 lut 2022, 13:22
Jedno i tak się nie zmieni że beatsy nie są warte dopłaty a ty je masz bo bez pomyślenia się na nie rzuciłeś także pozdro i enjoy swoją beatsową salę.
1/3 dodatków w Ateca nie wartają dopłaty, a dla każdego co innego. Więc nie ma co mądrować. Kolega dopłacił, bo myślał, że są lepsze i jest zawiedziony, dla mnie grają OK. Z kolei navi dla mnie to qpa straszna, a jednak wątek o aktualizacji map jest długi, ale co tam, ktoś lubi ok jego sprawa.
Ateca 1.5 tsi DSG, Radium Grey, wersja FR + extrasy.

dobkos
Posty: 18
Rejestracja: 13 mar 2021, 7:01
Samochód: Ateca FR 2021 DSG
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: dobkos »

Moim zdaniem Beats gra w miarę ok . Może to kwestia ustawień i źródła dźwięku. Jak brałem auto testowe przed zakupem to grało fajnie ale jak odebrałem swoją Atecę i odpaliłem radio to trochę mi się ciśnienie podniosło bo coś jest nie tak. Pogrzebałem w ustawieniach i jest ok.

Awatar użytkownika
TomeL
Posty: 669
Rejestracja: 05 cze 2018, 7:37
Lokalizacja: Galicja
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI FL
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: TomeL »

Potwierdzam. Korekcja ma spory wpływ na odbiór. Warto się pobawić.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Grz_Bo
Posty: 449
Rejestracja: 15 lis 2020, 8:48
Samochód: Seat Leon
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 163 razy

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: Grz_Bo »

W przypadku subufera, bez względu jak go ustawisz to i tak go w środku auta nie słychać.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz


dobkos
Posty: 18
Rejestracja: 13 mar 2021, 7:01
Samochód: Ateca FR 2021 DSG
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: dobkos »

To może problem jest po stronie subufera. Może to nie jest JBL o średnicy 30 cm i nie wyrywa rejestracji z klapy ale na pewno daje dodatkowy efekt.

ODPOWIEDZ