Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Dyskusje na temat Seata Ateca I generacji (2016-)
Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: Endrju »

No z tymi kilkoma to Cię poniosło kolego. Można mieć podłączone 2 i się między nimi przełączać. Jak by nie patrzeć to taki reset nie powinien się zdarzyć.


Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Sponsor

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Sponsor


geranium
Posty: 720
Rejestracja: 10 lut 2019, 18:41
Samochód: SEAT ATECA 1.5 DSG
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: geranium »

dla mnie 2 to kilka (liczba mnoga..) ale zawsze można zwiększyć ilość przez np.OBD ale po co?

po za tym nic mu się nie zresetowało o czym pisze później ..jak się zalogował to miał wszystkie swoje ustawienia więc co to za reset?
....... I też z automatu ustawił mi siedzenie.......
ale to tylko dupiny... ważniejsze
geranium pisze:zastanawia mnie tylko co by było w przypadku gdyby padła bateria?

Awatar użytkownika
tomal218
Posty: 919
Rejestracja: 19 sty 2018, 11:46
Lokalizacja: BYTOM
Samochód: Seat Ateca MY18
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: tomal218 »

geranium pisze:
11 sie 2021, 9:45
dla mnie 2 to kilka (liczba mnoga..) ale zawsze można zwiększyć ilość przez np.OBD ale po co?

po za tym nic mu się nie zresetowało o czym pisze później ..jak się zalogował to miał wszystkie swoje ustawienia więc co to za reset?
....... I też z automatu ustawił mi siedzenie.......
ale to tylko dupiny... ważniejsze
geranium pisze:zastanawia mnie tylko co by było w przypadku gdyby padła bateria?
kilka to więcej niż 2 ale jak kto woli ,a można przez obd zrobić by oba były połączone jednocześnie ?
oso soplón !!! :lol:

ampartumpur
Posty: 14
Rejestracja: 17 kwie 2021, 11:47
Samochód: planuję zakup pierwszego samochodu
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: ampartumpur »

sprawdziłem jeszcze dzisiaj co się dzieje jak odłączam bluetooth, jak odłaczam telefon na kablu podłączony oraz jak wyłączam telefon całkowicie. W żadnym z tych wypadków nie przełączyło mi konta na konto gościa. Próbowałem różne kombinacje ale nie udało mi się odtworzyć tej sytuacji. Co ciekawe, nawet gdy przełączam użytkownika w trakcie jazdy na gościa (mam tylko jeden profil oraz konto gościa właśnie) to nie przestawia mi fotela. Nie wiem jakim cudem wtedy się to wydarzyło ale nie jestem w stanie tego powtórzyć

Teo
Posty: 493
Rejestracja: 30 gru 2018, 0:09
Samochód: 2.0 TSI
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: Teo »

Mam problem z aktywacją SEAT CONNECT. Zalozylem konto, dopisalem je do Ateki na infotainmencie no i chce zostać "użytkownikiem głównym". Wybieram tę opcję w menu użytkowników i pojawia się okno z:
"Aktywuj SEAT CONNECT"
"Najpierw aktywuj usługi SEAT CONNECT. Potem bedziesz mogl z nich korzystac w pojezdzie. Tylko uzytkownik glowny moze aktywowac usługi
Aby zostac uzytkownikiem glownym pzygotuj 2 kluczyki pojazdu"

I pod spodem przycisk "Zostan uzytk. gł." WCISKAM... i wyskakuje okienko bledu: "Sprobuj ponownie lub skontaktuj się z serwisem klienta".

Jakas rada (poza kontaktem w poniedzialek z serwisem) ?

Bonifacy
Posty: 630
Rejestracja: 18 mar 2020, 12:27
Samochód: Seat Ateca 1.5 DSG Xperience
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 56 razy

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: Bonifacy »

Prześledź bardzo dokładnie procedurę uruchomienia w broszurze Seat Connect i rób dokładnie tak, jak tam napisane.
Poza tym w osobnym wątku było dużo na temat problemów z Seat Connect.

Teo
Posty: 493
Rejestracja: 30 gru 2018, 0:09
Samochód: 2.0 TSI
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: Teo »

Bonifacy pisze:
14 sie 2021, 21:39
Prześledź bardzo dokładnie procedurę uruchomienia w broszurze Seat Connect i rób dokładnie tak, jak tam napisane.
Poza tym w osobnym wątku było dużo na temat problemów z Seat Connect.
Filmik tam pokazany jest fajny, tyle ze nie ma do mnie zastosowania - po kroku o ktorym napisalem tam pojawia sie parowanie kluczykow - u mnie błąd, mimo, ze wszystko robilem jak an filmie :( Czyli telefon do Seata.

Bonifacy
Posty: 630
Rejestracja: 18 mar 2020, 12:27
Samochód: Seat Ateca 1.5 DSG Xperience
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 56 razy

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: Bonifacy »

Ja robiłem wszystko nie wg filmiku, ale wg broszury, którą w pdf można ściągnąć z tej strony. Mimo początkowych kłopotów, udało się. Ale wcześniej założyłem konto na dużym komputerze, potem aplikacja, w końcu samochód.

https://www.seat.pl/serwis/my-seat/seat-connect.html

geranium
Posty: 720
Rejestracja: 10 lut 2019, 18:41
Samochód: SEAT ATECA 1.5 DSG
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: geranium »

ampartumpur pisze:
11 sie 2021, 20:27
.....oraz jak wyłączam telefon całkowicie. W żadnym z tych wypadków nie przełączyło mi konta na konto gościa. ......
i to jest bardzo pocieszająca informacja :D że nie trzeba się martwić o poziom naładowania telefonu

Teo
Posty: 493
Rejestracja: 30 gru 2018, 0:09
Samochód: 2.0 TSI
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Szybkie ? - szybkie odpowiedzi !

Post autor: Teo »

Bonifacy pisze:
15 sie 2021, 12:38
Ja robiłem wszystko nie wg filmiku, ale wg broszury, którą w pdf można ściągnąć z tej strony. Mimo początkowych kłopotów, udało się. Ale wcześniej założyłem konto na dużym komputerze, potem aplikacja, w końcu samochód.

https://www.seat.pl/serwis/my-seat/seat-connect.html

Niestety musialem sprawe zglosic do serwisu. Podalem wszystko wlacznie z VIN, modelem, rokiem modelowym, screenami i grupą krwi... Maja sprawe przeslac do... Hiszpanii :O

ODPOWIEDZ