Jak naprawić... VIN auta ?

Dyskusje na temat Seata Ateca I generacji (2016-)
Teo
Posty: 493
Rejestracja: 30 gru 2018, 0:09
Samochód: 2.0 TSI
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Jak naprawić... VIN auta ?

Post autor: Teo »

Mam przedziwną sytuację... uszkodziłem sobie część zderzaka i chciałem z OC sprawcy auto naprawić. Oddałem sprawe do ASO, tam zrobili fotki auta, ubezpieczyciel sprawy potwierdził, że naprawiamy i... zonk.Dzwoni do mnie spec z ASO mowiac, ze musze przyjechac, muszą zdemontować części i poszukac na nich numerow, bo... moj zderzak wyglada w realu zupelnie inaczej niz w bazie patrzac po VIN. Mój zderzak w realu składa się z innej liczby elementów, niż ten w ich bazie. I to już drugi taki przypadek. Pierwszy - kupiłem tą szufladkę pod fotel pasażera i żeby juz sie niw meczyc chcialem zeby mi od razu w ASO zamontowali, nawet odplatnie. Powiedziali, ze im przykro, ale nie moga, bo po moim VIN auto tego... nie ma.
Jak mam naprawić swoj VIN ?? Nie chce za 5 lat jechac do mechanika, ktory nie bedzie w stanie dobrac poprawnych czesci do remontu auta :(



Sponsor

Jak naprawić... VIN auta ?

Sponsor


Kuchar
Posty: 673
Rejestracja: 24 cze 2019, 23:55
Samochód: inne
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Jak naprawić... VIN auta ?

Post autor: Kuchar »

Teo pisze:
08 mar 2021, 22:59

Jak mam naprawić swoj VIN ?? Nie chce za 5 lat jechac do mechanika, ktory nie bedzie w stanie dobrac poprawnych czesci do remontu auta :(
WHAT?! :lol: :lol: :lol:
Kątówka do ręki i wiesz co robić :lol:

Kuchar
Posty: 673
Rejestracja: 24 cze 2019, 23:55
Samochód: inne
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Jak naprawić... VIN auta ?

Post autor: Kuchar »

Frodo pisze:
09 mar 2021, 8:59

Właśnie spowodowałeś wypadek... 8-)
albo kolejny zwrot auta do dealera... :D

Teo
Posty: 493
Rejestracja: 30 gru 2018, 0:09
Samochód: 2.0 TSI
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Jak naprawić... VIN auta ?

Post autor: Teo »

Zarty zartami, a problem jest realny. Zadzwonlem do sprzedawcy u ktorego auto bylo kupowane - otworzyl (przez telefon) oczy szeroko ze zdumienia. Nie spotkal sie z takim przypadkiem i sam zaczal sie zastanawiac czy problem dotyczy tylko mojego egzemplarza, czy calej serii aut z pierwszego rzutu po lifcie. Pamietacie zreszta problemy z niepasujacymi chlapaczami, mimo, ze po VIN pasowaly.

ODPOWIEDZ