Kamera samochodowa rejestrator

Dyskusje na temat Seata Ateca I generacji (2016-)
Roman
Posty: 65
Rejestracja: 02 kwie 2017, 21:58
Lokalizacja: Dębno
Samochód: Seat Ateca 1,4TSI STYLE Samoa Orange
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Kamera samochodowa rejestrator

Post autor: Roman »

Podobno sprawdza się Adapter zasilania mini-USB https://www.wideorejestratory24.pl/adap ... -samochodu Podpina się pod stałe zasilanie i bez problemu działa tryb parkingowy w rejestratorze.



Sponsor

Re: Kamera samochodowa rejestrator

Sponsor


Bonzo
Posty: 10
Rejestracja: 03 lip 2017, 12:11
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Ford Mondeo
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Kamera samochodowa rejestrator

Post autor: Bonzo »

Zamontowałem coś takiego w ubiegły weekend. Podłączyłem się pod bezpiecznik od tylniej wycieraczki, a kabel puściłem w słupku i pod krawędzią podsufitki.
Seat Ateca Xcellence 1.4TSI DSG7, Samoa Orange

Roman
Posty: 65
Rejestracja: 02 kwie 2017, 21:58
Lokalizacja: Dębno
Samochód: Seat Ateca 1,4TSI STYLE Samoa Orange
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Kamera samochodowa rejestrator

Post autor: Roman »

Dzisiaj zamontowałem Viofo A119 GPS v2 kupiłem za 350 zł na allegro ,pierwsze nagrania , jakość super . Fajny program Dashcamviewer do odtwarzania nagrań z śladem na mapie GPS. Zastanawiam się nad power bankiem aby podtrzymać zasilanie w trybie parkingowym .

Awatar użytkownika
michal 76
Posty: 571
Rejestracja: 07 maja 2017, 10:04
Lokalizacja: Ostrołęka
Samochód: Seat Ateca 1.4 DSG XCELLENCE 4 Drive VW Passat
Podziękował: 77 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Re: Kamera samochodowa rejestrator

Post autor: michal 76 »

Roman pisze:
17 paź 2017, 21:00
Dzisiaj zamontowałem Viofo A119 GPS v2 kupiłem za 350 zł na allegro ,pierwsze nagrania , jakość super . Fajny program Dashcamviewer do odtwarzania nagrań z śladem na mapie GPS. Zastanawiam się nad power bankiem aby podtrzymać zasilanie w trybie parkingowym .
Viofo A119 to dobra kamera też ją używam w drugim samochodzie . W Atece zamontowałem Orllo 4K jakość super

Awatar użytkownika
l3niwi3c
Posty: 312
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:40
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150 KM XC
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Kamera samochodowa rejestrator

Post autor: l3niwi3c »

Mio MiVue C320 - Selgros Białystok 230zł
W jaki sposób macie podłączone kamerki? Do zapalniczki, czy w jakiś inny nieinwazyjny sposób - żeby serwis się nie czepiał.
Ateca XCELLENCE | 1.4 TSI 150KM FWD | DSG | Samoa Orange | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Pakiet Comfort+ | COMFORT ASSISTANT | Podgrzewana przednia szyba | Alarm | Elektrycznie i Bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika | Wirtualny kokpit

Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Kamera samochodowa rejestrator

Post autor: Janisz »

l3niwi3c pisze:
03 lip 2018, 11:51
Mio MiVue C320 - Selgros Białystok 230zł
W jaki sposób macie podłączone kamerki? Do zapalniczki, czy w jakiś inny nieinwazyjny sposób - żeby serwis się nie czepiał.
Mam taką samą. Kabel podłączony mam pod zapalniczkę. Następnie poprowadzony od schowkiem w kierunku drzwi. Kabel idzie w uszczelce do góry...w słupku i zawija w lewo do kamery. U góry kabel "leży" na osłonie przeciwsłonecznej. Jak jest zamknięta to prawie go nie widać. Nie widzę innej bezinwazyjnej opcji podłączenia.
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

Luk4as
Posty: 848
Rejestracja: 09 sie 2017, 21:00
Samochód: Skoda
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: Kamera samochodowa rejestrator

Post autor: Luk4as »

A ja jestem na etapie przygotowania do montowania A129 + B-124

Roman
Posty: 65
Rejestracja: 02 kwie 2017, 21:58
Lokalizacja: Dębno
Samochód: Seat Ateca 1,4TSI STYLE Samoa Orange
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Kamera samochodowa rejestrator

Post autor: Roman »

Ja mam adapter zasilania mini-USB podłączony do wolnego styku w tablicy bezpieczników a kable poprowadzone przy szybie podsufitką i lewym słupkiem i do bezpieczników bez rozkręcenie wszysto na wcisk , nic nie widać.
Obrazek

Roman
Posty: 65
Rejestracja: 02 kwie 2017, 21:58
Lokalizacja: Dębno
Samochód: Seat Ateca 1,4TSI STYLE Samoa Orange
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Kamera samochodowa rejestrator

Post autor: Roman »

Adapter + filtr do kamery 75 zł u Chińczyka. Trzy tygodnie i jest wszysto ok

Awatar użytkownika
l3niwi3c
Posty: 312
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:40
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150 KM XC
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Kamera samochodowa rejestrator

Post autor: l3niwi3c »

Wczoraj zamontowałem. Kabelek puszczony podsufitką do słupka A (pasażera), potem przejście do uszczelki (odgiąłem troszkę słupek na górze), następnie pod schowkiem i pod plastikiem kolumny centralnej. Kabel wpięty do zapalniczki i jest widoczny tylko przy siedzeniu pasażera. Wyszło fajnie.
Ateca XCELLENCE | 1.4 TSI 150KM FWD | DSG | Samoa Orange | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Pakiet Comfort+ | COMFORT ASSISTANT | Podgrzewana przednia szyba | Alarm | Elektrycznie i Bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika | Wirtualny kokpit

ODPOWIEDZ