Ateca 2018 z wirtualnym kokpitem

Dyskusje na temat Seata Ateca I generacji (2016-)
Awatar użytkownika
l3niwi3c
Posty: 312
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:40
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150 KM XC
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Ateca 2018 z wirtualnym kokpitem

Post autor: l3niwi3c »

Ja miałem. U mnie skrzypiało coś i okazało się, że to VC. Nie pamiętam, czy coś było źle zamontowane, czy czegoś brakowało.


Ateca XCELLENCE | 1.4 TSI 150KM FWD | DSG | Samoa Orange | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Pakiet Comfort+ | COMFORT ASSISTANT | Podgrzewana przednia szyba | Alarm | Elektrycznie i Bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika | Wirtualny kokpit

Sponsor

Re: Ateca 2018 z wirtualnym kokpitem

Sponsor


bentley
Posty: 64
Rejestracja: 26 paź 2018, 13:00
Samochód: Seat Ateca FR 2.0TSI 4drive
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Ateca 2018 z wirtualnym kokpitem

Post autor: bentley »

Mialem dokladnie to samo choc moze w mniejszym stopniu. Zglosilem przy wymianie oleju po 2msc od zakupu. Problemem jest ta plastikowa obudowa wokol VC. Zdjeli, podobno obkleili od srodka jakas tasma wytlumiajaca i tyle. Pomoglo. Teraz zaczely sie raz na jakis czas stuki ale zdecydowanie nie takie jak wtedy.

Tomektr
Posty: 99
Rejestracja: 24 cze 2018, 14:01
Samochód: Seat Leon FR
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Ateca 2018 z wirtualnym kokpitem

Post autor: Tomektr »

Ja miałem to w Leonie ale zwykły licznik. Mocowania są takie same czyli na dole śruby a u góry dwa zaczepy. Jest luz u góry https://leonclub.pl/forum/viewtopic.php ... &start=600

Kuchar
Posty: 673
Rejestracja: 24 cze 2019, 23:55
Samochód: inne
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Ateca 2018 z wirtualnym kokpitem

Post autor: Kuchar »

Seata zawsze rozpoznaje po tych problemach które opisujecie, skrzypienia, trzaski i mocno średnia jakość plastików - pozostaje się przyzwyczajać, działać na własną rękę i podklejać albo więcej nie kupować Seata, niestety..

Tepek
Posty: 92
Rejestracja: 11 cze 2018, 13:56
Samochód: Civic
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Ateca 2018 z wirtualnym kokpitem

Post autor: Tepek »

Kilka razy podklejali ale nic to nie daje i uznali, że to wina montażu w fabryce, ale mimo wszystko niech skrzypi wszystko ale nie vc...
Zobaczymy co teraz z nimi ugram.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ODPOWIEDZ