System rozpoznawania znaków

Dyskusje na temat Seata Ateca I generacji (2016-)
Awatar użytkownika
thecichy
Posty: 449
Rejestracja: 14 paź 2018, 18:38
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 TSI
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: System rozpoznawania znaków

Post autor: thecichy »

Endrju pisze:
14 mar 2019, 13:22
Ja mam mapę aktualizowaną samemu i wyświetla mi znaki poprawnie, zarówno w terenie zabudowanym jak i poza.
Endrju, nie wiem czy Jackowi nie chodzi czasem o rozpoznawanie samego znaku terenu zabudowanego (i znaku końca terenu zabudowanego) a nie znaków w obrębie terenu zabudowanego i poza nim.
Ja faktycznie nie zauważyłem u siebie na wyświetlaczu znaku terenu zabudowanego... ale być może jestem za mało spostrzegawczy ;)
Sprawdzę to.



Sponsor

Re: System rozpoznawania znaków

Sponsor


Awatar użytkownika
hetman72
Posty: 194
Rejestracja: 23 paź 2018, 19:52
Lokalizacja: Piła
Samochód: Seat ATECA FR 2.0 TSI DSG 4Drive Biały
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: System rozpoznawania znaków

Post autor: hetman72 »

Nie zawsze, ale pojawia się dodatkowa tablica na ostatnim znaku (na pewno przy wjeździe do miejscowości, przy wyjeździe nie wiem).
Ale za mało jeszcze jeździłem poza miastem, żeby to sprawdzić w działaniu.
Seat ATECA FR 2.0 TSI DSG 4Drive Biały

jarek.k
Posty: 136
Rejestracja: 20 sty 2018, 12:06
Lokalizacja: Świdnik
Samochód: Ateca xcl 2.0TSI DSG 4drive Cappuccino Baige
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: System rozpoznawania znaków

Post autor: jarek.k »

MI generalnie chodzi o to, że w centrum jakiegos miasta np Lublin ja mam na mapie i wyswietlaczu cały czas 90. Jesli pojawi się znak np ograniczenia do 70 to zmienia sie na 70, by po przekroczeniu skrzyzwoania znow wrocic na 90. Poprostu system nie rozpoznaje że obecnie znajduje sie na terenie zabudowanym. Wydaje mi się, ale tylko wydaje, że to jest brane z mapy. Dlatego umowilem sie na wizyte w serwisie bo tak byc nie moze, gdyz system jest niewiarygodny.

Awatar użytkownika
majcher
Posty: 349
Rejestracja: 31 gru 2016, 18:24
Lokalizacja: Radom
Samochód: Cupra Formentor VZ
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: System rozpoznawania znaków

Post autor: majcher »

jarek.k pisze:
19 mar 2019, 19:06
MI generalnie chodzi o to, że w centrum jakiegos miasta np Lublin ja mam na mapie i wyswietlaczu cały czas 90. Jesli pojawi się znak np ograniczenia do 70 to zmienia sie na 70, by po przekroczeniu skrzyzwoania znow wrocic na 90. Poprostu system nie rozpoznaje że obecnie znajduje sie na terenie zabudowanym. Wydaje mi się, ale tylko wydaje, że to jest brane z mapy. Dlatego umowilem sie na wizyte w serwisie bo tak byc nie moze, gdyz system jest niewiarygodny.
Tak, to wina map, bo to samo się pokazuje na ekranie nawigacji nawet jak jest wyłączone rozpoznawanie znaków. Też w centrum miasta na zwykłej dwupasmówce mam 90. Po aktualizacji map część błędów zniknęła, ale część została.
Formentor VZ
Arona FR 1.0 DSG
był Ateca 1.4TSI

ODPOWIEDZ