Dywaniki gumowe.

Dyskusje na temat Seata Ateca I generacji (2016-)
Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Dywaniki gumowe.

Post autor: Endrju »

To ja chyba mam takie same co tictac bo moje też pachną jakby woda kwiatowa. 😁


Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Sponsor

Re: Dywaniki gumowe.

Sponsor


Awatar użytkownika
tictac1986
Posty: 462
Rejestracja: 10 maja 2017, 21:24
Lokalizacja: Ozorków
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Dywaniki gumowe.

Post autor: tictac1986 »

Dokładnie, ten zapach nawet można uznać na plus, bo bardzo ładnie pachnie mi w bagażniku do dziś :)
Seat Ateca 1,4 TSI 150 KM Nevada White wersja Style + Comfort+/Pakiet Zima/Full Link

Awatar użytkownika
TomeL
Posty: 664
Rejestracja: 05 cze 2018, 7:37
Lokalizacja: Galicja
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI FL
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Re: Dywaniki gumowe.

Post autor: TomeL »

Dzisiaj po kilkudniowym wietrzeniu "bezzapachowych" gum z wiadomej firmy założyłem je. Jednak pierwszą rzeczą którą koniecznie należy zrobić to obcięcie tego kawałka, który zakrywa piękny ozdobny podstopnik. A z uciętego kawałka gumy kombinuje spojler na tylne drzwi , wiadomo po co. Po testach dam znać o efektach. Testuje dwa patenty po obu stronach auta inaczej. Czekam na jazdę w deszczu. Miłego łikendu.

Tomeks71
Posty: 89
Rejestracja: 24 mar 2019, 20:27
Lokalizacja: Nowy Sącz
Samochód: Seat Ateca 1.5 TSI RED 2019,DSG
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Dywaniki gumowe.

Post autor: Tomeks71 »

Polecam gumowy dywanik na tunel w 2 rzędzie. Zakupiony w salonie Skody. Koszt kilkadziesiąt złotych. Nic nie trzeba docinać. A przy okazji zakupiłem 4 zaślepki do ISOFIX. W sumie wyszło ok. 67 zł.

Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Dywaniki gumowe.

Post autor: Janisz »

Tomeks71 pisze:
16 kwie 2019, 12:21
Polecam gumowy dywanik na tunel w 2 rzędzie. Zakupiony w salonie Skody. Koszt kilkadziesiąt złotych. Nic nie trzeba docinać. A przy okazji zakupiłem 4 zaślepki do ISOFIX. W sumie wyszło ok. 67 zł.
Jakbyś czytał forum to 3/4 Twoich postów można by :arrow: skasować.

Powielasz to co już jest i mógłbyś to wyczytać. Piszesz / pytasz w 3-4 miejscach na raz o to samo.

Pytam: Po co :?:

Nie odbieraj tego jako atak.
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

Grzadq
Posty: 115
Rejestracja: 28 kwie 2020, 17:02
Samochód: Seat Ateca 2.0 TSI
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Dywaniki gumowe.

Post autor: Grzadq »

Czy ktoś z was ma jakąś matę do bagażnika 4x4 z kołem dojazdowym i beatsami? Pytam, bo ... żadna (!) z oryginalnych, seatowskich mat do bagażnika nie pasuje na wymiar ... Kupiłem tę, która była najbliżej prawidłowego wymiaru ale i tak jest kilka cm luki pomiędzy tapicerką a siedzeniami. A te z kołnierzem po prostu wystawały, utrudniając domknięcie bagażnika.

Salon nie bardzo wiedział o co cho i czemu tak jest, tłumaczyli się mnogością opcji (pojedyncza, podwójna podłoga, 4x4, beatsy z kołem itp) i że przetestowali wszystkie.
Ateca 2.0 TSI 4Drive 190 HP, a będzie więcej :lol:

Awatar użytkownika
DarekWa
Posty: 337
Rejestracja: 27 sty 2020, 19:20
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Seat Ateca XC 2.0 TSI 190 KM 4Drive DSG7 (RM20)
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Re: Dywaniki gumowe.

Post autor: DarekWa »

tak jest, ja mam tą dwustronną. Tam pod siedzenia brakuje może ze 3 cm. Mi to nie przeszkadza. Chciałem ją mieć by organizer na rzepy móc przyczepiać.

Grzadq
Posty: 115
Rejestracja: 28 kwie 2020, 17:02
Samochód: Seat Ateca 2.0 TSI
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Dywaniki gumowe.

Post autor: Grzadq »

DarekWa pisze:
30 cze 2020, 22:54
tak jest, ja mam tą dwustronną. Tam pod siedzenia brakuje może ze 3 cm. Mi to nie przeszkadza. Chciałem ją mieć by organizer na rzepy móc przyczepiać.
Mi jest trochę szkoda, zwłaszcza że będę miał do przewiezienia trochę "budowlanki" i boję się o tą szparę raz, dwa lepiej jakby było coś z chociaż minimalnym kołnierzem dookoła na jakiś pył, piasek itp. Są na allegro dostępne różne maty, chociażby:

https://allegro.pl/oferta/seat-ateca-od ... 7463770193

Tylko nie wiem czy będzie pasowała.

*Ale żeby producent nie przewidział do swojego samochodu fabrycznej maty to są jakieś jaja, tak btw :lol:
Ateca 2.0 TSI 4Drive 190 HP, a będzie więcej :lol:

JACA
Posty: 305
Rejestracja: 30 kwie 2019, 19:15
Lokalizacja: TG
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI DSG 4Drive
Podziękował: 179 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: Dywaniki gumowe.

Post autor: JACA »

Grzadq pisze:
30 cze 2020, 22:51
Czy ktoś z was ma jakąś matę do bagażnika 4x4 z kołem dojazdowym i beatsami? Pytam, bo ... żadna (!) z oryginalnych, seatowskich mat do bagażnika nie pasuje na wymiar ...
Ja mam.
Co prawda mata jest z gatunku delikatnych, budowlanki bym na niej nie woził :roll: No ale jest i co nieco chroni. :)
Dostałem w gratisie przy kupnie.
--
Jaca

Awatar użytkownika
thecichy
Posty: 449
Rejestracja: 14 paź 2018, 18:38
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 TSI
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Dywaniki gumowe.

Post autor: thecichy »

Grzadq pisze:
30 cze 2020, 22:51
Czy ktoś z was ma jakąś matę do bagażnika 4x4 z kołem dojazdowym i beatsami? Pytam, bo ... żadna (!) z oryginalnych, seatowskich mat do bagażnika nie pasuje na wymiar ... Kupiłem tę, która była najbliżej prawidłowego wymiaru ale i tak jest kilka cm luki pomiędzy tapicerką a siedzeniami. A te z kołnierzem po prostu wystawały, utrudniając domknięcie bagażnika.

Salon nie bardzo wiedział o co cho i czemu tak jest, tłumaczyli się mnogością opcji (pojedyncza, podwójna podłoga, 4x4, beatsy z kołem itp) i że przetestowali wszystkie.
Cześć, ja zakupiłem coś takiego: https://allegro.pl/oferta/mata-bagaznik ... 8765399035 (mam koło i beats)
Postanowiłem postawić na jakość i nie zawiodłem się, mata jest bardzo dobrej jakości, gruba i wytrzymała, nic się na niej nie przesuwa. Co do wymiaru, na szerokość jest dopasowana, na długość minimalnie za krótka (może o 1 cm) ale zwróciłem na to uwagę tylko jak ją włożyłem (serio) - w praktyce nie ma to żadnego znaczenia, sprawuje się super. Także mogę szczerze polecić ;)

ODPOWIEDZ