Akcesoria od "obcych" pasuja...

Dyskusje na temat Seata Ateca I generacji (2016-)
reality
Posty: 166
Rejestracja: 13 cze 2017, 14:32
Lokalizacja: Łódź / Pabianice
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 tsi 190KM 4x4 Rodium Grey
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Akcesoria od "obcych" pasuja...

Post autor: reality »

mnie to jakoś nie idzie, zawsze mam albo zły format zdjęcia albo się po wybraniu zdjęcia z galerii telefonu nic nie dodaje... :-) ale wiem - to nie ten wątek... w każdym razie pracuję nad tym - jak się uda to zapodam fotki :-)



Sponsor

Re: Akcesoria od "obcych" pasuja...

Sponsor


root
Administrator
Posty: 731
Rejestracja: 13 lis 2016, 13:58
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90
Podziękował: 748 razy
Otrzymał podziękowań: 79 razy

Re: Akcesoria od "obcych" pasuja...

Post autor: root »

Ewentualnie fotki można też dodawać z poziomu Tapatalka.

patryk7133
Posty: 1076
Rejestracja: 11 wrz 2017, 23:53
Lokalizacja: Nowa Ruda i Ludwigshafen
Samochód: Seat Ateca1,4 TSI DSG7 Xcellence Comfort+Assistant
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Re: Akcesoria od "obcych" pasuja...

Post autor: patryk7133 »

nkbor pisze:
17 lut 2018, 19:52
Skoda dostarczyla mi tez skrobaczke na klapke wlewu paliwa-od tej Seatowskiej rozni sie tylko logotypem i tym ze jest dostepna od reki, a w Seacie trzeba tydzien czekac na to.... Nr katalogowy tej skrobaczki ze Skody Karoq to: 5JA096010, a nr tej Seatowskiej to: 000096010D. Obie sa identyczne! Polecam.

Skrobaczka to gadżet przydatna latem ładnie wygląda Zimą kiedy jest potrzebna wlew zamarza i się do niej nie dostaniesz.
Witam nie wiem na co komu skrobaczka ? no chyba żeby szyby sobie porysować i nie potrzebnie marznąć podczas tego skrobania )
Ja od kilku lat nie używałem już skrobaczki w moich autach jedynie miotełka się przydaje podczas zaśnieżenia :) ale nie oto mi chodzi :)
Co do skrobaczki od dawna istnieje lepszy sposób w postaci płynu z spryskiwaczem wystarczy popryskać szyby włączyć wycieraczki lub po prostu jechać a wycieraczki same się włączą i po kłopocie zostaje czekać aż fotele zaczną podgrzewać siedzenie :))

nkbor
Posty: 102
Rejestracja: 25 maja 2017, 13:34
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Ateca Style 1.4 Manual
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Akcesoria od "obcych" pasuja...

Post autor: nkbor »

Też mam podgrzewaną przednia szybę i lusterka, ale niestety trzymam samochód pod chmurką i rano od strony północnej mam oszronione boczne szyby. Czekanie aż odpuszczą to strata czasu i po to mi skrobaczka, którą trzymam w schowku na telefon prze okres mrozów. Zamknięty wlew zamarza i dlatego to miejsce jest nieprzemyslane. ( chyba że po lecie zawsze będę wiedziała gdzie jest skrobaczka). Co do środków chemicznych to miałam przykre doświadczenia w Audi.
Ateca Syle 1,4 TSI 150 KM /Manual / Nevada White/Alcantara Black /Media Plus/Kamera/Podgrzewana przednia szyba/Martwy Punkt i trochę dodatków :D

patryk7133
Posty: 1076
Rejestracja: 11 wrz 2017, 23:53
Lokalizacja: Nowa Ruda i Ludwigshafen
Samochód: Seat Ateca1,4 TSI DSG7 Xcellence Comfort+Assistant
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Re: Akcesoria od "obcych" pasuja...

Post autor: patryk7133 »

Ja nie mam podgrzewanej szyby i w żadnym aucie nie miałem no może poza moim ulubionym chryslerem ale tam miałem podgrzewany tylko obszar gdzie spoczywały wycieraczki i to była super sprawa a spryskiwaczem pryskam wszystkie szyby i lusterka jak trzeba efekt jest prawie natychmiastowy kupuje tanie środki z lidla używałem w 4 autach i nie miałem jakichkolwiek niespodzianek :))

Awatar użytkownika
TomeL
Posty: 664
Rejestracja: 05 cze 2018, 7:37
Lokalizacja: Galicja
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI FL
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Re: Akcesoria od "obcych" pasuja...

Post autor: TomeL »

reality "Szukam teraz jakiejs listwy/ochrony na gorna powierzchnie tylnego zderzaka-ochrona przed zarysowaniami... Ale nie chce ani aluminiowej ani foliowej-chce taka z czarnego grubego twardego plastiku jak mialem w Subaru-jest jedna na aukcji (nr aukcji: 7142589801)-ale cena z przesylka to az 290zl za ten kawalek angielskiego plastiku... Troche sporo... Ale jest superowa... Macie moze tańszy pomysl?"

Znalazłeś już coś sensownego w tym temacie? Też szukam ale to co jest na alledrogo to porażka.

Lesiu
Posty: 7
Rejestracja: 06 gru 2020, 15:56
Samochód: Seat Ateca
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Akcesoria od "obcych" pasuja...

Post autor: Lesiu »

TomeL pisze:
09 lip 2018, 15:38
reality "Szukam teraz jakiejs listwy/ochrony na gorna powierzchnie tylnego zderzaka-ochrona przed zarysowaniami... Ale nie chce ani aluminiowej ani foliowej-chce taka z czarnego grubego twardego plastiku jak mialem w Subaru-jest jedna na aukcji (nr aukcji: 7142589801)-ale cena z przesylka to az 290zl za ten kawalek angielskiego plastiku... Troche sporo... Ale jest superowa... Macie moze tańszy pomysl?"

Znalazłeś już coś sensownego w tym temacie? Też szukam ale to co jest na alledrogo to porażka.
Witam. I rozwiązał ktoś już ten temat z listwą ochronną na tylny zderzak. Cena serwisu powala.

ODPOWIEDZ