Jak skasowac dane obcego telefonu

Dyskusje na temat Seata Ateca I generacji (2016-)
reality
Posty: 166
Rejestracja: 13 cze 2017, 14:32
Lokalizacja: Łódź / Pabianice
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 tsi 190KM 4x4 Rodium Grey
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Jak skasowac dane obcego telefonu

Post autor: reality »

Pomocy-jak sie kasuje model telefonu, ktory ktos wyszukal w systemie jako ten z ktorym zestaw audio ma sie po "blutufie" laczyc?
Pytam, bo podczas prezentacji w salonie gdy gosc mi konfigurowal full linka i "blutufa" autko znalazlo i zapisalo zamiast moj telefon to najpierw telefon sprzedawcy i teraz mam w pamieci oba co mnie nieco drazni... :-), a nie wiem jak ten obcy telefon z pamieci usunac bo po wielu probach wciaz sa oba w zrodlach...
Bede wdzieczny za pomoc...
Pozdrawiam.



Sponsor

Jak skasowac dane obcego telefonu

Sponsor


reality
Posty: 166
Rejestracja: 13 cze 2017, 14:32
Lokalizacja: Łódź / Pabianice
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 tsi 190KM 4x4 Rodium Grey
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Jak skasowac dane obcego telefonu

Post autor: reality »

Kurcze, nikt nie wie?

Awatar użytkownika
l3niwi3c
Posty: 312
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:40
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150 KM XC
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Jak skasowac dane obcego telefonu

Post autor: l3niwi3c »

reality pisze:Kurcze, nikt nie wie?
A szukałeś odpowiedzi w instrukcji multimediów?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Ateca XCELLENCE | 1.4 TSI 150KM FWD | DSG | Samoa Orange | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Pakiet Comfort+ | COMFORT ASSISTANT | Podgrzewana przednia szyba | Alarm | Elektrycznie i Bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika | Wirtualny kokpit

Awatar użytkownika
paprotek
Posty: 501
Rejestracja: 08 cze 2017, 6:49
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Jak skasowac dane obcego telefonu

Post autor: paprotek »

Z tego co ja kojarzę z innych samochodów, np. Skoda to musisz najpierw podłączyć swój, a później w komputerze między zegarami wybrać opcję telefon i użytkownicy, albo zarządzanie użytkownikami. Tam jest opcja usunięcia użytkownika, przy czym użytkownik oznacza jakiś konkretny telefon.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


reality
Posty: 166
Rejestracja: 13 cze 2017, 14:32
Lokalizacja: Łódź / Pabianice
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 tsi 190KM 4x4 Rodium Grey
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Jak skasowac dane obcego telefonu

Post autor: reality »

Jutro sprawdze-wielkie dzieki!

Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Jak skasowac dane obcego telefonu

Post autor: Endrju »

Klikasz przycisk Phone w radiu następnie na dole ustawienia i tam masz opcję zarzadzania sparowanymi telefonami.
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

reality
Posty: 166
Rejestracja: 13 cze 2017, 14:32
Lokalizacja: Łódź / Pabianice
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 tsi 190KM 4x4 Rodium Grey
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Jak skasowac dane obcego telefonu

Post autor: reality »

witam. nie udało się :-( , może ktoś coś jeszcze podpowie?

do Endrju: po kliknięciu przycisku Phone w radiu i następnie kliknięciu w ustawienia - nie mam opcji: "zarządzaj sparowanymi telefonami"... mam tylko 1.wybierz telefon komórkowy, 2.bluetooth, 3.profil użytkownika. ostatnie dwie opcje nic nie wnoszą, zaś po kliknięciu pierwszej mam: 1.szukaj telefonu komórkowego i kolejne to mój aparat oraz aparat gościa z salonu który właśnie chcę usunąć i nie umiem... mój jest oznaczony jako główny - ma zakreślony kwadracik (i słusznie), a przy tym drugim jest pusty kwadracik. mojego nie da się odznaczyć, a gdy ten pusty też odznaczę to pojawia się okno wyboru z zapytaniem: wybierz czy zastąpić telefon główny IPhone SE (chodzi o mój) czy dodać jako telefon dodatkowy Android Salon (nazwa aparatu telefonicznego - tego niepotrzebnego) - opcje są znów trzy: 1.anuluj (nic się wtedy nie dzieje), 2.zastąp (zmienia się tylko to, że ten z niepotrzebny zamienia się miejscami z moim i to przy nim jest teraz zakreślony kwadracik, a nie przy moim), 3.dodaj (przy obu telefonach jest zakreślony kwadracik - czyli oba są główne) - czyli żadna z opcji mi nie odpowiada bo ja chce po prostu skasować ten opcy/niepotrzebny aparat (Android Salon)..., aby został tylko ten mój...

do paprotek: co rozumiesz przez zdanie "po podłączeniu telefonu" - mam ten swój telefon kablem pod jedno z USB w konsoli podłączyć czy tylko chodziło Ci o połączenie via bluetooth? kablem nie próbowałem, zać przy połączeniu przez bluetooth na ekraniku między zegarami w sekcji telefon mam tylko wtedy wybór adresatów z książki telefonicznej - ani na ekranie między zegarami ani na głównym ekranie środkowym w radiu nie ma tam wtedy opcji ustawienia w których mógłbym skasować niepotrzebne aparaty telefoniczne...

do I3niwi3c oraz do pozostałych forumowiczów: uprzedzając może Wasze ewentualne przekierowania mnie do treści instrukcji obsługi auta/multimediów, powiem tylko, że tak jak pisałem wcześniej (inny post na tym forum) - niestety nie dysponuje jeszcze żadną instrukcją obsługi auta, bo się gdzieś w salonie zapodziała i mają mi dostarczyć za około tydzień (nową), więc nigdzie o tym nie poczytam na razie... :-)

pozdrawiam.

Awatar użytkownika
l3niwi3c
Posty: 312
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:40
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150 KM XC
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Jak skasowac dane obcego telefonu

Post autor: l3niwi3c »

Instrukcje są również w internecie:
Infotainment:
http://www.seat-auto.pl/serwis/serwis/i ... category=3
Instrukcja auta:
http://www.seat-auto.pl/datamanual-manu ... _17_PL.pdf

Tutaj jest chyba odpowiedź na Twoje pytanie
Obrazek
Ateca XCELLENCE | 1.4 TSI 150KM FWD | DSG | Samoa Orange | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Pakiet Comfort+ | COMFORT ASSISTANT | Podgrzewana przednia szyba | Alarm | Elektrycznie i Bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika | Wirtualny kokpit

reality
Posty: 166
Rejestracja: 13 cze 2017, 14:32
Lokalizacja: Łódź / Pabianice
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 tsi 190KM 4x4 Rodium Grey
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Jak skasowac dane obcego telefonu

Post autor: reality »

Niezwlocznie sprawdze! :-) Dzieki!

reality
Posty: 166
Rejestracja: 13 cze 2017, 14:32
Lokalizacja: Łódź / Pabianice
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 tsi 190KM 4x4 Rodium Grey
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Jak skasowac dane obcego telefonu

Post autor: reality »

DZIAŁA! dzięki - l3niwi3c :-)

ODPOWIEDZ