O jakości wnętrza raz jeszcze...

Dyskusje na temat Seata Ateca I generacji (2016-)
dario37
Posty: 1138
Rejestracja: 06 maja 2017, 10:28
Lokalizacja: Oława
Samochód: Seat Ateca 1.4TSI /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: O jakości wnętrza raz jeszcze...

Post autor: dario37 »

Panowie.Proponuję załozyc prosty wątek nt.Ateki:tak lub nie.Wtedy będziemy mieli w miarę obiektywny pogląd,czy zakup Ateki sprostał naszym oczekiwaniom. :)


Seat Ateca 1.4 TSI DSG7 /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL

Sponsor

Re: O jakości wnętrza raz jeszcze...

Sponsor


Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: O jakości wnętrza raz jeszcze...

Post autor: Endrju »

Przecież nikt nie mówi nikomu że nie można mieć swojego zdania ale nie rzucamy mięsem bo na to nie ma zgody i nieprzestrzeganie regulaminu będzie karane banem. Koniec i kropka.
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

jarek.k
Posty: 136
Rejestracja: 20 sty 2018, 12:06
Lokalizacja: Świdnik
Samochód: Ateca xcl 2.0TSI DSG 4drive Cappuccino Baige
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: O jakości wnętrza raz jeszcze...

Post autor: jarek.k »

sticker pisze:
02 lis 2018, 19:51
U mnie od kwietnia br. po 22k przebiegu jakoś nic nie trzeszczy, nie stuka, mam dach panoramę i też nie mam z tego powodu dziwnych odgłosów jak inni..... a przeszycia i inne łączenia w nic mnie nie uwierają. Albo mam szczęście, albo musiałbym pojeździć z dwa tygodnie Audi Q3 i wtedy może zaczęło by się narzekanie na Atecę. Ale kupując SEATa wiedziałem czego się spodziewać - przecież byłem na jazdach próbnych, oglądałem w salonie itd. Do tej pory 100% zadowolenia (poza zamykaniem drzwi :) )
Zeby sie nie powtarzac to mam dokladnie te same odczucia. 15K zrobione nic nie trzeszczy nie piszczy. MOze plastki sa jakie są ale w innych autach z tej polki cenowej wcale nie jest lepiej.

Awatar użytkownika
DeDe
Posty: 57
Rejestracja: 17 kwie 2017, 23:57
Lokalizacja: Trójmiasto
Samochód: Ateca 1.4 TSI, 4 Drive , Style, comfort +
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: O jakości wnętrza raz jeszcze...

Post autor: DeDe »

"sticker pisze: ↑02 lis 2018, 19:51
U mnie od kwietnia br. po 22k przebiegu jakoś nic nie trzeszczy, nie stuka, mam dach panoramę i też nie mam z tego powodu dziwnych odgłosów jak inni..... a przeszycia i inne łączenia w nic mnie nie uwierają. Albo mam szczęście, albo musiałbym pojeździć z dwa tygodnie Audi Q3 i wtedy może zaczęło by się narzekanie na Atecę. Ale kupując SEATa wiedziałem czego się spodziewać - przecież byłem na jazdach próbnych, oglądałem w salonie itd. Do tej pory 100% zadowolenia (poza zamykaniem drzwi :) )"
też się pod tym podpisuję :) nic nie trzeszczy , jedynie te zamykanie drzwi to fakt trochę sprawa nie dopracowana.

ODPOWIEDZ