Pytanie o pracownika Seat.

Dyskusje na temat Seata Ateca I generacji (2016-)
Teo
Posty: 493
Rejestracja: 30 gru 2018, 0:09
Samochód: 2.0 TSI
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Pytanie o pracownika Seat.

Post autor: Teo »

Czyli miałem prawo przypuszczac, ze nawet jesli niektore egzemplarze sa felerne, to moze moj bedzie ok. Nie mowiac o tym, ze zmawialem przed oficjalna informacją.

Ok, niewazne. Wrocmy prosze do tematu - o ile ktos zna nazwisko, ktorego poszukuje.



Sponsor

Re: Pytanie o pracownika Seat.

Sponsor


Kuchar
Posty: 673
Rejestracja: 24 cze 2019, 23:55
Samochód: inne
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Pytanie o pracownika Seat.

Post autor: Kuchar »

Jeśli zamówiłeś Atece w grudniu, a w styczniu ukazał się artykuł o problemie to mimo co mogłeś się wycofać bez konsekwencji z tego co się orientuje. ;)

Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Pytanie o pracownika Seat.

Post autor: Endrju »

Koniec !!! Już jeden temat jest o perypetiach Teo. Proszę wypowiadać się zgodnie z tematem jeżeli nie, to zamykam.
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Teo
Posty: 493
Rejestracja: 30 gru 2018, 0:09
Samochód: 2.0 TSI
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Pytanie o pracownika Seat.

Post autor: Teo »

Ciekawie sie dzieje... na infolinii z ktorej skorzystalem dowiedzialem sie, ze nie podaja nazwisk, kontaktow itd do kierownikow regionalnych. Ale poprosili o maila z wytlumaczeniem sprawy i powodu checi kontaktu. Wyslalem. Potwierdzili ze otrzymali i ze przekazali czlowiekowi... Zobaczymy.

Mimo to wciaz szukam i pytam roznych znajomych i ich znajomych i... przy okazji uslyszalem cos ciekawego/niepokojacego od jednego z pracownikow innej marki VAG. Otoz powiedzial mi, ze w Polsce marka Seat jest niechcianym dzieckiem VAG - i generalnie jesli cokolwiek mi sie tam uda, to bedzie cud... Oczywiscie pomijamy poziom dealerow, ktorzy generalnie nie maja wielkiego wplywu na cokolwiek, sa tylko sprzedawcami zyjacymi zgodnie z narzuconymi "z gory" zasadami.

Seat został kupiony w Niemczech przez VAG, co za tym idzie musial zostac dolaczony przez VAG i w Polsce. Tyle, ze w Polsce nikt w VAG go nie chcial. Podobno jest tak, ze jakiekolwiek problemy zglasza Seat, to nie ma on przebicia w strukturach VAG i jest w duzym uproszczeniu: "olewany". Wiec ja sobie moge pisac, prosic, zglaszac, komentowac, denerwowac sie, ale gdyby to byla inna marka VAG, to mialbym duzo wieksze szanse, ze ktos mnie poslucha i faktycznie pochyli sie nad moim problemem (zupelnie abstrachujac od tego czy mam racje i czy cos mi sie "nalezy", czy jestem tylko glupim pieniaczem nie znajacym realiow).

Powyzsze troche znajduje potwierdzenie w komentarzach na jednym z portali gdzie mozna ocenic pracodawce - czytalem tam sobie, ze po fuzji z VAG wlasciwie wszystkich wyzszych managerow "wymiotlo" z Seata i od tego momentu jest tam kiepsko. Oczywiscie mozna dzielic te komentarze przez dwa, bo przeciez mogly to byc komentarze sfrustrowanych zwalnianych pracownikow, ktorych VAG nie potrzebowal. Tak czy inaczej informacje z roznych stron jakos sie łączą w calosc. No, ale moze to byl stan przejsciowy i chwilowe perturbacje po przejeciu. Badam niezbadany grunt :) Zobaczymy co dostane w odpowiedzi na maila do "infolinii" poza - poki co - przyjeciem zgloszenia i obietnica przekazania go dalej :)

JACA
Posty: 305
Rejestracja: 30 kwie 2019, 19:15
Lokalizacja: TG
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI DSG 4Drive
Podziękował: 179 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: Pytanie o pracownika Seat.

Post autor: JACA »

Teo pisze:
28 sie 2019, 22:00
Ciekawie sie dzieje... na infolinii z ktorej skorzystalem dowiedzialem sie, ze nie podaja nazwisk, kontaktow itd do kierownikow regionalnych.
Hmm…. A co to jest tajemnica jakaś, czy może to dane wrażliwe, że ktoś pracuje w firmie i zajmuje tam takie i siakie stanowisko. :?:
A może wstyd :?: ;) Tylko kto kogo się wstydzi - firma pracownika czy pracownik firmy :lol:

Dobrym standardem powinna być informacja np. na stronie www kto gdzie pracuje i czym się zajmuje wraz z kontaktem. Najwyżej gość odpisałby Ci, że to nie jego obszar działania.
--
Jaca

chemik22
Posty: 30
Rejestracja: 12 lip 2019, 9:37
Samochód: brak
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Pytanie o pracownika Seat.

Post autor: chemik22 »

Pewnie słynne RODO.. Jeszcze trochę to jak się pójdzie do salonu to sprzedawcy będą ubrani w muzułmańskie burki aby przypadkiem nie poznać ich tożsamości ;)

Pepeg
Posty: 171
Rejestracja: 24 lip 2018, 7:39
Lokalizacja: Kraków i okolice
Samochód: Ateca Excellence 2.0 TSI 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Pytanie o pracownika Seat.

Post autor: Pepeg »

Najlepiej żeby na stronie był tel do dyrektora generalnego, wtedy wszyscy będą mogli zadzwonić o rabat.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Teo
Posty: 493
Rejestracja: 30 gru 2018, 0:09
Samochód: 2.0 TSI
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Pytanie o pracownika Seat.

Post autor: Teo »

Pan Dyrektor Michał Szaniecki? Bardzo kulturalny i konkretny czlowiek. Ale oczywiscie trudno oczekiwac, zeby (dowolna) pojedyncza osoba zajmowala sie kazdą sprawą w ogromnej korporacji.

Ale poki co szukam wciaz kontaktu do kierownika regionu. A moze ktos z Was wie, czy Łódź przypadkiem nie jest dolaczona do Warszawy lub Poznania ? Bo zaczyna mi sie tak wydawac... A jak tak, to kontakt chyba mam :)

[Edit] zdaje sie ze juz mam. Temat mozna zamknac. Nie wiem czy i co sie uda, ale najwazniejsze jest to, ze mam juz kontakt, a wlasciwie odezwala sie do mnie odpowiednia osoba :) Niezaleznie od tego czy i co sie uda, wiem (bede wiedzial) na czym stoje. I o to mi chodzilo.

Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Pytanie o pracownika Seat.

Post autor: Endrju »

Ok. Super, w takim razie zamykam. Gdyby była potrzeba odblokowania pisz priv.
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Zablokowany