Ateca wsród innych aut.

Dyskusje na temat Seata Ateca I generacji (2016-)
dario37
Posty: 1138
Rejestracja: 06 maja 2017, 10:28
Lokalizacja: Oława
Samochód: Seat Ateca 1.4TSI /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Ateca wsród innych aut.

Post autor: dario37 »

Myslę,że może to byc ciekawy temat.Mieszkam w 37.000 mieście i jestem jak na razie chyba jedynym posiadaczem Ateki.Często jesem we Wrocławiu,miasto potężne i też Ateki jak na lekarstwo...Jadąc przez moje miasto częso widzę jak przechodnie oglądaja się a kilka razy zdarzyło mi się,że np,na parkingu przy markecie czy galerii wypytują się o Ateke.Chyba miło? :D


Seat Ateca 1.4 TSI DSG7 /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL

Sponsor

Ateca wsród innych aut.

Sponsor


kidzi
Posty: 73
Rejestracja: 04 cze 2017, 20:28
Samochód: 1.4 TSI DSG
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ateca wsród innych aut.

Post autor: kidzi »

Siemanko.Ja mieszkam przy Szczecinie i raz na parkingu trafiłem pod tesco Atece mato brown ale na niemieckich blachach he he.. przechodnie często podziwiają nasze autka..cieszmy sie bo za dwa , trzy lata bedzie tego tyle co kijanek na mieście..
xcellence 1.4TSI /DSG/ Nevada White

Awatar użytkownika
tictac1986
Posty: 462
Rejestracja: 10 maja 2017, 21:24
Lokalizacja: Ozorków
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Ateca wsród innych aut.

Post autor: tictac1986 »

To fakt. Na co dzień żyję w miasteczku z populacją około 20 000 i bankowo jestem pierwszym posiadaczem Ateci. W Łodzi mijałem dopiero jedną i to w tym samym kolorze. W pierwszym tygodniu po zakupie nie tylko zdarzało się, że ludzie oglądali się za samochodem, ale raz zaobserwowałem Pana, który dokładnie obszedł auto, zajrzał do środka, po czym znowu zaszedł od tyłu sprawdzić co to za model :) do dziś auto wzbudza jakieś zainteresowanie i powoduje odwrócenie wzroku niejednego mężczyzny :) myślę, że zwróci uwagę ten kto coś wie o autach, ale nie jest na tyle na bieżąco, żeby wiedzieć co to za nowość Seat wypuścił. Za kilka miesięcy Ateca przestanie dziwić, bo przecież reklamy w TV zrobią swoje :)
Seat Ateca 1,4 TSI 150 KM Nevada White wersja Style + Comfort+/Pakiet Zima/Full Link

Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3727
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Ateca wsród innych aut.

Post autor: Endrju »

Ja mieszkam w miasteczku 17.000 i jestem jedynym posiadaczem Ateci. Podobnie jak u Was ludzie oglądają się często za autem. Raz gość mnie zaczepia i wypytywal co to za auto i ile kosztuje oraz jakie ma wyposażenie. Z miesiąc temu zaczepia też mojego ojca jak pojechałem do niego. Jeśli będzie dalej limitacja na kraje to nawet za 3 lata nie będzie tego za dużo. Jestem zadowolony z decyzji zakupu Ateci.🙌🙌
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Ateca wsród innych aut.

Post autor: Janisz »

No to ja mieszkam w 3miescie i Atec jest jak na lekarstwo. Pisaliśmy o tym w innym temacie. Limit na 2017 rok to coś pomiędzy 1500 a 1700 sztuk. Patrząc na to w jakim tempie Ateci pojawiają się na naszych ulicach nie liczą na wielkie buuuum.
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

Darekr
Posty: 58
Rejestracja: 26 kwie 2017, 12:45
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Samoa Orange
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ateca wsród innych aut.

Post autor: Darekr »

Ja mieszkam pod Wrocławiem, ale jestem w centrum codziennie i kilka sztuk widziałem ale bez szalu. Wydaje mi się że główna przyczyna niskiej świadomości o istnieniu Ateci jest całkowity brak jej reklamy. Skąd się niby ludzie mają dowiedzieć jak nie internet lub przejeżdżając obok dealera? Skoda jeszcze nie była na ulicach a już reklamy szły, Tiguan to samo, a Seat puścił reklamę Leona i ibizy :roll:
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150 KM ACT | DSG |Alcantara Brown | Comfort Assistant Plus | Navi | Full Link | Alarm | Elektryczna klapa

dario37
Posty: 1138
Rejestracja: 06 maja 2017, 10:28
Lokalizacja: Oława
Samochód: Seat Ateca 1.4TSI /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Ateca wsród innych aut.

Post autor: dario37 »

W ubiegłym roku był chyba miesiąc z reklama Ateki,ale to prawda,że mało reklamowana była.Tak jakby nikomu nie zalezało na jej sprzedazy.
Seat Ateca 1.4 TSI DSG7 /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL

Roman
Posty: 65
Rejestracja: 02 kwie 2017, 21:58
Lokalizacja: Dębno
Samochód: Seat Ateca 1,4TSI STYLE Samoa Orange
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ateca wsród innych aut.

Post autor: Roman »

To nam powinni płacić za reklamowanie ATECI na ulicach .Nie ukrywam że wzbudzają duże zainteresowanie któregoś dnia podjechałem w pobliże postoju TAXI 6 taryfiarzy przez 15 minut podziwiali i dopytywali o szczegóły techniczne (por raz pierwszy widzieli takie cacko )

Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3727
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Ateca wsród innych aut.

Post autor: Endrju »

Roman trzeba było im powiedzieć , że ich nie stać na takie auto.😂😂😂
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Roman
Posty: 65
Rejestracja: 02 kwie 2017, 21:58
Lokalizacja: Dębno
Samochód: Seat Ateca 1,4TSI STYLE Samoa Orange
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ateca wsród innych aut.

Post autor: Roman »

Oni tylko się ślinili na sam widok , a znając ich chytrość wzięli by 1,0 tsi i zagazowali motor :lol: :lol:

ODPOWIEDZ