Jaki kolor najlepszy?

Dyskusje na temat Seata Ateca I generacji (2016-)
Clocky
Posty: 58
Rejestracja: 09 lip 2017, 19:46
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Excelence 1.4 TSI DSG 4x4, Nevada White
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Jaki kolor najlepszy?

Post autor: Clocky »

Rodium Gray - fajny kolor nieźle wygląda na Nissan'ie, ale jak zobaczyłem Atece w tym kolorze to wpierw myślałem że to niebieski. Pod pochmurnym niebem wogóle mi się nie podobał.
Mato Brown - mój drugi wybór, kolor bardzo fajny, ale kusił mnie Nevada White, poza tym ten brązowy troszkę faktycznie za jasny... Znów Nissan miał lepszy brązowy.
Neveda White - czyli ten który kupiłem, z zalet wygląda "zajebiście". Bielutki jasny kolor. Brudzi się (a raczej zmienia kolor ku ciemnemu). Z minusów - zacieki (nad szybą czołową i z klamek), jak się dość mocno ubrudzi to wygląda jak biały w latach 90 (taki wytarty). Tak więc raz na miesiąc trzeba samochód umyć.



Sponsor

Re: Jaki kolor najlepszy?

Sponsor


Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Jaki kolor najlepszy?

Post autor: Janisz »

Znalazłem tą czerwień VELVET RED

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Jaki kolor najlepszy?

Post autor: Endrju »

Mnie osobiście się nie podoba, Wolałbym biel ale to moje zdanie.
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Jaki kolor najlepszy?

Post autor: Janisz »

I tak ta czerwień lepsza niż poprzednia, która była w gamie Seata.

Jakiś czas temu widziałem Skode Kodiaq w czerwieni (taka podstawowa, odpowiednik tego co zostało wycofane w Seacie).....Kodiaq i czerwień nie pasują do siebie :roll:
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

Awatar użytkownika
tictac1986
Posty: 462
Rejestracja: 10 maja 2017, 21:24
Lokalizacja: Ozorków
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Jaki kolor najlepszy?

Post autor: tictac1986 »

Biaaaaly, a dokładnie Nevada White :) wiem, że każdy będzie swój chwalił, ale dla mnie najlepiej się prezentował i tak jest do dziś

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


Obrazek
Seat Ateca 1,4 TSI 150 KM Nevada White wersja Style + Comfort+/Pakiet Zima/Full Link

dario37
Posty: 1138
Rejestracja: 06 maja 2017, 10:28
Lokalizacja: Oława
Samochód: Seat Ateca 1.4TSI /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Jaki kolor najlepszy?

Post autor: dario37 »

Jesli to byłaby czerwień w matalu lub perle jak w mażdzie, to taki kolor mi sie podoba.Oczywiście rzecz gustu.Masz sobie wybrać kolor który Ci sie bedzie podobał i bedziesz się z nim dobrze czuł.
Seat Ateca 1.4 TSI DSG7 /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL

Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Jaki kolor najlepszy?

Post autor: Janisz »

W pewnym momencie moim faworytem była LAVA BLUE. Jego wygląd w sztucznym, salonowym świetle mnie powalał natomiast jak oglądałem go na zewnątrz...czar prysł.
Ja będę zachwalał Mato Brown ale go już nie zamówisz ;) Zapewne taki huowy, że nikt go nie brał :lol: :lol: :lol:
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

Awatar użytkownika
szczekas
Posty: 280
Rejestracja: 25 cze 2017, 17:35
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 TSI
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Jaki kolor najlepszy?

Post autor: szczekas »

W FR nie ma zbyt dużego wyboru, ale na szczęście kolor, który zawsze mi się najbardziej podobał wydaje mi się najbardziej praktyczny. Czerwony trochę zbyt rzucający się w oczy, o pomarańczowym nie wspominając. Zobaczę jak to wyjdzie w praniu :)
Ateca FR | 2.0 TSI 190KM | DSG7 | 4Drive | Rodium Grey | Felgi 18" PERFORMANCE 36/3 | Alcantara Black | Comfort Assistant | Podgrzewana przednia szyba | Navi | Alarm | Elektryczna klapa bagażnika | Beats Sound System

Awatar użytkownika
l3niwi3c
Posty: 312
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:40
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150 KM XC
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Jaki kolor najlepszy?

Post autor: l3niwi3c »

Nie macie wszyscy racji, bo się nie znacie. Najładniejszy jest Pomarańczowy - po prostu śliczny. Rozumiem, jednak was, że błądzić jest rzeczą ludzką, ale dzięki temu mało osób wybiera jedyny i najładniejszy samoa orange. :D
Ateca XCELLENCE | 1.4 TSI 150KM FWD | DSG | Samoa Orange | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Pakiet Comfort+ | COMFORT ASSISTANT | Podgrzewana przednia szyba | Alarm | Elektrycznie i Bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika | Wirtualny kokpit

dario37
Posty: 1138
Rejestracja: 06 maja 2017, 10:28
Lokalizacja: Oława
Samochód: Seat Ateca 1.4TSI /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Jaki kolor najlepszy?

Post autor: dario37 »

l3niwi3c pisze:
15 gru 2017, 22:55
Nie macie wszyscy racji, bo się nie znacie. Najładniejszy jest Pomarańczowy - po prostu śliczny. Rozumiem, jednak was, że błądzić jest rzeczą ludzką, ale dzięki temu mało osób wybiera jedyny i najładniejszy samoa orange. :D
Hehe.Wiecie,że temat kolorów auta jest tak długi jak Mur Chiński.Wiec nie ma się co podniecać.Kazdy wybiera co lubi.A propos Samoa Orange mnie nie rajcuje i nawet nie brałem go pod uwagę(mimo że jezdziłem testowym).Widzisz 13 niwi3c - kolejne inne zdanie,,,,,, :D
Seat Ateca 1.4 TSI DSG7 /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL

ODPOWIEDZ