Wymiana Oleju

Ogólne dyskusje techniczne, opis problemów i usterek oraz ich sposoby ich rozwiązania
Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Wymiana Oleju

Post autor: Janisz »

Z własnego doświadczenia powiem, że ja też nie widziałem tego oleju na stronie. Pisałem o tym kilka postów wcześniej. Te filtrowanie na stronie często zawodzi. Przed chwilą też nie widziałem tego oleju...a teraz już jest.
Obrazek


Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

Sponsor

Re: Wymiana Oleju

Sponsor


Awatar użytkownika
sailor 88
Posty: 1376
Rejestracja: 27 maja 2017, 9:33
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Nissan Qashqai E-POWER : był Seat Ateca 1,6TDI
Podziękował: 85 razy
Otrzymał podziękowań: 385 razy

Re: Wymiana Oleju

Post autor: sailor 88 »

patryk7133 pisze:
22 sie 2018, 13:46
Zrobiłem jak piszesz i pokazuje tylko to:
Obrazek
Obrazek
No to może bezpośredni link do strony: https://www.motul.com/pl/pl/products?fa ... ange%5D=25
...Spieszmy się kochać diesel'e, tak szybko odchodzą...

Awatar użytkownika
paprotek
Posty: 501
Rejestracja: 08 cze 2017, 6:49
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Wymiana Oleju

Post autor: paprotek »

dario37 pisze:Jak dla mnie to cena jest mega niska,jak na taki olej.Upewnij się zatem czy to olej z pewnego zródła. :)
Przecież u góry piszą że to pewny sklep i firma.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
sailor 88
Posty: 1376
Rejestracja: 27 maja 2017, 9:33
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Nissan Qashqai E-POWER : był Seat Ateca 1,6TDI
Podziękował: 85 razy
Otrzymał podziękowań: 385 razy

Re: Wymiana Oleju

Post autor: sailor 88 »

dario37 pisze:
22 sie 2018, 11:06
Jak dla mnie to cena jest mega niska,jak na taki olej.Upewnij się zatem czy to olej z pewnego zródła. :)
Za niska dla Ciebie! ;) Nie ma problemu, kupujesz na stacji benzynowej Shell'a, tam cena mega wysoka(99,99zł za jeden litr) i śpisz spokojnie :lol:
...Spieszmy się kochać diesel'e, tak szybko odchodzą...

patryk7133
Posty: 1079
Rejestracja: 11 wrz 2017, 23:53
Lokalizacja: Nowa Ruda i Ludwigshafen
Samochód: Seat Ateca1,4 TSI DSG7 Xcellence Comfort+Assistant
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 47 razy

Re: Wymiana Oleju

Post autor: patryk7133 »

Dziękuję janisz Dziękuję sailor88

Nie wiem co jest grane z tym olejem ale w żaden sposób nie mogę go zobaczyć na stronie producenta w Niemczech w sklepach też nie:( To jakieś czary :)
Wysłałem zapytanie do Francji do Polski i do Niemiec na razie nikt nie odpowiada
W Polsce jest wiele sklepów które sprzedają ten olej w Francji też tyle że ja jestem zmuszony kupić w Niemczech a nie mogę go znaleźć :)
Producent nie pomaga:(
No nic pewnie coś wymyślę:)

Pozdrawiam

dario37
Posty: 1138
Rejestracja: 06 maja 2017, 10:28
Lokalizacja: Oława
Samochód: Seat Ateca 1.4TSI /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Wymiana Oleju

Post autor: dario37 »

sailor 88 pisze:
22 sie 2018, 18:30
dario37 pisze:
22 sie 2018, 11:06
Jak dla mnie to cena jest mega niska,jak na taki olej.Upewnij się zatem czy to olej z pewnego zródła. :)
Za niska dla Ciebie! ;) Nie ma problemu, kupujesz na stacji benzynowej Shell'a, tam cena mega wysoka(99,99zł za jeden litr) i śpisz spokojnie :lol:
Sailor.Stacja Paliw typu Shell rządzi się swoimi prawami.Oleje na Shelu kupują klienci na dolewkę.Nikt o zdrowych zmysłach nie kupi tam 5 czy 6 litrów oleju.Ale tani olej też daje do myślenia.Tani w sensie ceny.Tu polecacie :tanie oleje z Niemiec".A skąd wiecie ,że są oryginalne?A np.firma Gucio z Jaworzna ma podróby?Sprawdziliście to w labolatorium....czy co? :lol:
Seat Ateca 1.4 TSI DSG7 /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL

Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Wymiana Oleju

Post autor: Janisz »

Za SHELL HELIX ULTRA PROFESSIONAL AV-L 0W30 5L na ten moment mamy rozpiętość cenową od 135zł z przesyłką do 172zł. Ja czekam na informację od znajomego co do ceny i dostępności. Wiadomo, że każdy ma zaufanie do swojego źródła. Cena 135zł za 5L oleju to to bardzo niska cena, dla mnie wręcz zaskakująco niska w porównaniu do tego ile wcześniej płaciłem za oleje Millers czy Motul ;)
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

patryk7133
Posty: 1079
Rejestracja: 11 wrz 2017, 23:53
Lokalizacja: Nowa Ruda i Ludwigshafen
Samochód: Seat Ateca1,4 TSI DSG7 Xcellence Comfort+Assistant
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 47 razy

Re: Wymiana Oleju

Post autor: patryk7133 »

Witam

Ciekawostka już wiem dlaczego nie widziałem nigdzie oleju Motul 0w30 504 507
Nie wiem co to ma do rzeczy ale jeśli przeglądam internet z niemieckiego numeru IP nie ma opcji nie wyświetli mi tego oleju
Zmieniłem dziś numer IP i za każdym razem bez problemów znajduje ten olej
Czyżby w Niemczech był nie dopuszczony do sprzedaży ?
Nie nie możliwe Taki trochę magiczny ten olej :):)
I dlaczego niemieckie sklepy nie mają go w ofercie szukam dalej :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
sailor 88
Posty: 1376
Rejestracja: 27 maja 2017, 9:33
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Nissan Qashqai E-POWER : był Seat Ateca 1,6TDI
Podziękował: 85 razy
Otrzymał podziękowań: 385 razy

Re: Wymiana Oleju

Post autor: sailor 88 »

Janisz pisze:
23 sie 2018, 10:17
Za SHELL HELIX ULTRA PROFESSIONAL AV-L 0W30 5L na ten moment mamy rozpiętość cenową od 135zł z przesyłką do 172zł. Ja czekam na informację od znajomego co do ceny i dostępności. Wiadomo, że każdy ma zaufanie do swojego źródła. Cena 135zł za 5L oleju to to bardzo niska cena, dla mnie wręcz zaskakująco niska w porównaniu do tego ile wcześniej płaciłem za oleje Millers czy Motul ;)
W sklepie niemieckim (siedziba w mieście Ennepetal) 5 litrów kosztuje 26 EURO, co daje w przeliczeniu 111 zł, więc...chyba nie ma co się doszukiwać drugiego dna: https://www.oilexpress.de/p/1-x-5-liter ... ional-av-l
...Spieszmy się kochać diesel'e, tak szybko odchodzą...

Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Wymiana Oleju

Post autor: Janisz »

sailor 88 pisze:
23 sie 2018, 14:04
Janisz pisze:
23 sie 2018, 10:17
Za SHELL HELIX ULTRA PROFESSIONAL AV-L 0W30 5L na ten moment mamy rozpiętość cenową od 135zł z przesyłką do 172zł. Ja czekam na informację od znajomego co do ceny i dostępności. Wiadomo, że każdy ma zaufanie do swojego źródła. Cena 135zł za 5L oleju to to bardzo niska cena, dla mnie wręcz zaskakująco niska w porównaniu do tego ile wcześniej płaciłem za oleje Millers czy Motul ;)
W sklepie niemieckim (siedziba w mieście Ennepetal) 5 litrów kosztuje 26 EURO, co daje w przeliczeniu 111 zł, więc...chyba nie ma co się doszukiwać drugiego dna: https://www.oilexpress.de/p/1-x-5-liter ... ional-av-l
Koledze chodziło o Motul'a a nie Shell'a ;)
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

ODPOWIEDZ