Infotainment System update

Ogólne dyskusje techniczne, opis problemów i usterek oraz ich sposoby ich rozwiązania
geranium
Posty: 719
Rejestracja: 10 lut 2019, 18:41
Samochód: SEAT ATECA 1.5 DSG
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Re: Infotainment System update

Post autor: geranium »

@arbal życzę ci powodzenia abyś tak to załatwiał jak opisałeś

wystarczy jedna wizyta w ASO aby zweryfikować takie stanowisko..

w większości przypadków wina leży po stronie użytkownika dziwny sprzęt, kabel, poblokowane usługi w telefonie, rozładowany akumulator...



Sponsor

Re: Infotainment System update

Sponsor


patryk7133
Posty: 1076
Rejestracja: 11 wrz 2017, 23:53
Lokalizacja: Nowa Ruda i Ludwigshafen
Samochód: Seat Ateca1,4 TSI DSG7 Xcellence Comfort+Assistant
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Re: Infotainment System update

Post autor: patryk7133 »

Taką informację na temat aktualizacji dostałem w niemieckim ASO w Polsce w ASO to potwierdzili.
Oczywiście, że można wgrać surowe FW i jest duże prawdopodobieństwo, że wszystko będzie działać, ale istnieje też ryzyko, że jednak nie wszystko będzie działało i jeśli taką aktualizację z marszu robi ASO to nie ma problemu, bo oni mają możliwość w każdej chwili przywrócić auto do stanu fabrycznego, a jeśli ktoś postanowi zaktualizować swój infotainment system na własną rękę to życzę powodzenia wszystkie wersje oprogramowania można znaleźć w internecie sam posiadam kilka wersji do swojego auta, ale jak trochę o tym poczytałem to nie mam odwagi tego zrobić ;)

Ps: Jeszcze kilka lat temu VW w tym Seat udostępniali nowe wersje oprogramowania na swoich stronach ale od dawna już tego nie robią
Za ten post autor patryk7133 otrzymał podziękowanie:
arbal (25 mar 2021, 10:38)
Ocena: 5.26%

adru
Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2020, 8:27
Samochód: Seat Ateca Xcellence 1,5
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Infotainment System update

Post autor: adru »

Przy okazji wymiany oleju poinformowano mnie ,że będzie wykonana aktualizacja oprogramowania systemu infotainment. Jest to akcja fabryczna 90O9 kryt.02 (Ateca przed lift produkcja 2020 1,5 tsi manual)

ODPOWIEDZ