Trzeszczenie plastików w drzwiach kierowcy

Ogólne dyskusje techniczne, opis problemów i usterek oraz ich sposoby ich rozwiązania
tilaj
Posty: 17
Rejestracja: 28 gru 2020, 21:49
Lokalizacja: Elbląg
Samochód: Ateca 1.5 TSI DSG FL
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Trzeszczenie plastików w drzwiach kierowcy

Post autor: tilaj »

Witam, czy ma ktoś może problem z trzeszczeniem plastików na drzwiach kierowcy.
Mam przebieg ok 5k km i jak jadę po bruku albo nierównej drodze to słyszę takie ciągłe trzeszczenie, które dobiega z drzwi kierowcy.
Prawdopodobnie z tej części pod szybą. Jak ją przytrzymam ręką to odgłosy znikają. Trzeszczy najczęściej na bruku albo jak jest taka tarka na drodze. Czy ktoś z Was może dawał to do poprawy w ramach gwarancji. Niby nic wielkiego ale strasznie mnie do denerwuję.

Zauważyłem też ostatnio, że na drzwiach kierowcy na zewnątrz lekko odkleja się ten czarny plastik, który jest w na dole drzwi.



Sponsor

Trzeszczenie plastików w drzwiach kierowcy

Sponsor


Awatar użytkownika
tomal218
Posty: 917
Rejestracja: 19 sty 2018, 11:46
Lokalizacja: BYTOM
Samochód: Seat Ateca MY18
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

Re: Trzeszczenie plastików w drzwiach kierowcy

Post autor: tomal218 »

tilaj pisze:
28 maja 2021, 20:30
Witam, czy ma ktoś może problem z trzeszczeniem plastików na drzwiach kierowcy.
Mam przebieg ok 5k km i jak jadę po bruku albo nierównej drodze to słyszę takie ciągłe trzeszczenie, które dobiega z drzwi kierowcy.
Prawdopodobnie z tej części pod szybą. Jak ją przytrzymam ręką to odgłosy znikają. Trzeszczy najczęściej na bruku albo jak jest taka tarka na drodze. Czy ktoś z Was może dawał to do poprawy w ramach gwarancji. Niby nic wielkiego ale strasznie mnie do denerwuję.

Zauważyłem też ostatnio, że na drzwiach kierowcy na zewnątrz lekko odkleja się ten czarny plastik, który jest w na dole drzwi.
zgłoś na gwarancji nie ma co sie pipcyc
oso soplón !!! :lol:

ODPOWIEDZ