Brak dzwieku przychodzacych smsow.

Ogólne dyskusje techniczne, opis problemów i usterek oraz ich sposoby ich rozwiązania
Teo
Posty: 493
Rejestracja: 30 gru 2018, 0:09
Samochód: 2.0 TSI
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Brak dzwieku przychodzacych smsow.

Post autor: Teo »

Mam pewien problem, obawiam sie, ze dotyczacy bardziej telefony (android 11 z najnowszą łatką) niz samego auta, ale moze... ? Otoz kiedy telefon jest juz przez BT podlaczony do auta, to kiedy ktos do mnie dzwoni, slysze poprawnie dzwonek telefonu. Niestety kiedy ktos wysyla mi SMS, telefon (ani auto) nie odgrywaja dzwonka sms`a.

Jedyna mozliwosc konfiguracji, to w systemie auta jest wlaczenie powiadomienia przy przychodzacym SMS`sie, ale wlaczenie lub wylaczenie tej opcji powoduje jedynie ze pojawia sie mala ikonka koperty na LCD auta, tuz obok ikonki ładowania telefonu. Nic ponad to. Takze ta opcja w systemie samochodu dziala (bo kiedy jest wylaczona, to kopertka sie nei pojawia), ale nie ma sygnalu dzwiekowego ze strony ani auta, ani telefonu. O co tu chodzi ? Macie tez tak ?



Sponsor

Brak dzwieku przychodzacych smsow.

Sponsor


Teo
Posty: 493
Rejestracja: 30 gru 2018, 0:09
Samochód: 2.0 TSI
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Brak dzwieku przychodzacych smsow.

Post autor: Teo »

PS. Post dodalem tu, nie w dziale caraudio nie moge dodac nowego posta.. nie mam pojecia czemu :(

patryk7133
Posty: 1076
Rejestracja: 11 wrz 2017, 23:53
Lokalizacja: Nowa Ruda i Ludwigshafen
Samochód: Seat Ateca1,4 TSI DSG7 Xcellence Comfort+Assistant
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Re: Brak dzwieku przychodzacych smsow.

Post autor: patryk7133 »

A może masz włączoną opcję nie przeszkadzać podczas prowadzenia auta, czy coś podobnego wiem, że u mnie na iPhone jest coś takiego ?

Teo
Posty: 493
Rejestracja: 30 gru 2018, 0:09
Samochód: 2.0 TSI
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Brak dzwieku przychodzacych smsow.

Post autor: Teo »

Niestety nie znalazlem takiej funkcji jak piszesz...

ODPOWIEDZ