Domykanie szyb z pilota nie działa

Ogólne dyskusje techniczne, opis problemów i usterek oraz ich sposoby ich rozwiązania
Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Domykanie szyb z pilota nie działa

Post autor: Endrju »

Widoczne jest tylko logowanie do sterownika ale nie wiadomo co było kodowane
Zawsze można powiedzieć że były tylko kasowane błędy.


Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Sponsor

Re: Domykanie szyb z pilota nie działa

Sponsor


Awatar użytkownika
tomal218
Posty: 917
Rejestracja: 19 sty 2018, 11:46
Lokalizacja: BYTOM
Samochód: Seat Ateca MY18
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

Re: Domykanie szyb z pilota nie działa

Post autor: tomal218 »

Shadow0 pisze:
23 wrz 2021, 18:04
Co do kodowania wszystko ustawiłem tak jak było, chodzi czy mogą się przyczepić, że coś zmieniałem.
jak zrobiłeś wszystko jak było fabrycznie to nikt nic nie znajdzie no chyba ze nie wszystko wróciło do oryginału
Jaka to wersja itd # bo nie widzę w opisie #w których sterownikach zmieniałeś ?
oso soplón !!! :lol:

Shadow0
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2021, 14:34
Samochód: Ateca
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Domykanie szyb z pilota nie działa

Post autor: Shadow0 »

Wersja itd tzn? Zmieniałem w 09 Zentralelektronik, 6D Heckdeckelelektronik oraz B7 Interface zugang. Ogólnie Kessy, Komfortschliessen, Virtuell Pedal dezaktywowałem i znów aktywowałem.

Ogólnie wcześniej zmieniałem też różne pierdoły typu klima auto, czy test wskazówek ale przestudiowałem cała historię i wszystko przywróciłem tak jak było oryginalnie.

Ogólnie mam gwarancję jeszcze, ale próbowałem sam bo ze względu na otwieranie szyb i otwieranie nogą nie chciało mi się jechać 70km zostawiać auto itp. ale teraz jeśli jednak to nie takie proste przywrócić chcę oddać na gwarancję, dlatego pytam czy mogą coś zauważyć :)

Awatar użytkownika
tomal218
Posty: 917
Rejestracja: 19 sty 2018, 11:46
Lokalizacja: BYTOM
Samochód: Seat Ateca MY18
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

Re: Domykanie szyb z pilota nie działa

Post autor: tomal218 »

Shadow0 pisze:
23 wrz 2021, 22:45
Wersja itd tzn? Zmieniałem w 09 Zentralelektronik, 6D Heckdeckelelektronik oraz B7 Interface zugang. Ogólnie Kessy, Komfortschliessen, Virtuell Pedal dezaktywowałem i znów aktywowałem.

Ogólnie wcześniej zmieniałem też różne pierdoły typu klima auto, czy test wskazówek ale przestudiowałem cała historię i wszystko przywróciłem tak jak było oryginalnie.

Ogólnie mam gwarancję jeszcze, ale próbowałem sam bo ze względu na otwieranie szyb i otwieranie nogą nie chciało mi się jechać 70km zostawiać auto itp. ale teraz jeśli jednak to nie takie proste przywrócić chcę oddać na gwarancję, dlatego pytam czy mogą coś zauważyć :)
Wesja Xc Fr wyposazenie itd ,jak bedziesz potrzebowal to posle moja kopie sterownikow
oso soplón !!! :lol:

Shadow0
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2021, 14:34
Samochód: Ateca
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Domykanie szyb z pilota nie działa

Post autor: Shadow0 »

Wersja XC, wyposażenie kessy, elektryczna klapa z czujnikiem, front assistant, czujnik martwego pola, asystent pasa ruchu, elektryczny hak, kamera 360, asystent parkowania, na razie mi nic więcej nie przychodzi na myśl.

Co do kodowań mam pewność, że jest wszystko jak było.

Druga sprawa, że z otwieraniem przestało działać w czasie gdy zupełnie nic nie kodowałem.

Misiek
Posty: 2398
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 727 razy
Otrzymał podziękowań: 1169 razy

Re: Domykanie szyb z pilota nie działa

Post autor: Misiek »

Shadow0 pisze:
23 wrz 2021, 23:34
...
Druga sprawa, że z otwieraniem przestało działać w czasie gdy zupełnie nic nie kodowałem.
No to w takim razie tak jak pisał wcześniej kolega geranium - pozostają tylko te czujniki lub elektrody, czyli niestety wygląda to na klasyczną awarię, niesprawność i wizyta gwarancyjna Cię nie ominie.
Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

ODPOWIEDZ