Pilot do webasto

Ogólne dyskusje techniczne, opis problemów i usterek oraz ich sposoby ich rozwiązania
Shadow0
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2021, 14:34
Samochód: Ateca
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Pilot do webasto

Post autor: Shadow0 »

Witam,

Potrzebuje kupić pilot do webasto. Przeglądając różne aukcje, widziałem na aukcji żeby sprawdzić jaki moduł jest wbudowany, na jednej aukcji widziałem że np obsługuje Webasto 3Q0963513.

W bagażniku nie znalazłem modułu obdeleven pokazuje mi 5Q0963272G.

Numer mojego pilota to 575963511. Trzeba uważać przy zakupie pilota, czy jak kupie jakiś z grupy vag to zaprogramuje bez problemu?

Znalazłem w dobrej cenie pilot od VW 3G0963511.

Będzie pasować?

Dziękuję za pomoc ;)



Sponsor

Pilot do webasto

Sponsor


Luk4as
Posty: 851
Rejestracja: 09 sie 2017, 21:00
Samochód: Skoda
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Re: Pilot do webasto

Post autor: Luk4as »

Moze zanim zaczniesz cudowac zadzwon do kilku salonow i po VINie niech Ci wycenia pilot.

Kiedys potrzebowalem klucz z pilotem i imo - scyzoryk do Skody. Magiki krzyczeli po 550 za klona klucza, nowy klucz w salonie zamowiony po VINie kosztowal chyba 200 zl, oczywiscie juz w fabryce dopasowany do stacyjki. Kolejne 200 zl to bylo dopisanie nowego klucza do auta w serwisie. Impreza okolo 400 zl kosztowala i byla wykonana w autoryzowanym serwisie. Nie jakies cudowanie u magikow. Wiec czasami nie warto kombinowac

Awatar użytkownika
tomal218
Posty: 919
Rejestracja: 19 sty 2018, 11:46
Lokalizacja: BYTOM
Samochód: Seat Ateca MY18
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Pilot do webasto

Post autor: tomal218 »

Shadow0 pisze:
22 lis 2021, 19:13
Witam,

Potrzebuje kupić pilot do webasto. Przeglądając różne aukcje, widziałem na aukcji żeby sprawdzić jaki moduł jest wbudowany, na jednej aukcji widziałem że np obsługuje Webasto 3Q0963513.

W bagażniku nie znalazłem modułu obdeleven pokazuje mi 5Q0963272G.

Numer mojego pilota to 575963511. Trzeba uważać przy zakupie pilota, czy jak kupie jakiś z grupy vag to zaprogramuje bez problemu?

Znalazłem w dobrej cenie pilot od VW 3G0963511.

Będzie pasować?

Dziękuję za pomoc ;)
Link do gościa który ogarnia takie tematy
https://www.facebook.com/eldar.elektronika.VAG/
oso soplón !!! :lol:

bop
Posty: 34
Rejestracja: 18 kwie 2020, 17:36
Lokalizacja: Suwałki
Samochód: Seat Ateca Xcellence 2.0 TDI DSG 4Drive
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Pilot do webasto

Post autor: bop »

Hej jeśli jeszcze interesuje Cię ten temat, to niedawno kodowałem sobie 2 nowe piloty za pomocą VCDS.
Jeśli chodzi o numery to u mnie VCDS pokazuje te same co u Ciebie: nr ogrzewania 5Q0963272G (chociaż fizycznie na nalepce na piecyku jest numer 3Q0 815 005N) a nr zdalnego sterowania radiowego to 3Q0963513 i jest on przy prawym tylnym błotniku - słaby dostęp od strony bagażnika.
Pierwszy pilot miałem od VW ale chciałem mieć ze znaczkiem Seata więc go zmieniłem.
Ten obecny na aukcji alle... ma numer 5G0 963 511B i też był wystawiony jako VW. Zapytałem sprzedawcę czy ma od Seata i mi taki znalazł u siebie (kupiłem na koniec września). Szczerze, to nawet nie sprawdziłem jego numeru jak przyszedł tylko od razu do przyuczyłem i wszystko elegancko działa. Człowiek mówił, że znaczek jest bez znaczenia (Seta, VW czy Skoda), ważne żeby był nowego typu. Myślę, więc, że taki z końcówką 511 powinien działać każdy.
Właśnie sprawdziłem sprzedawcę i nadal ma wystawione te od VW, tylko jest o 20zł drożej.
Swoją drogą przy obecnej pogodzie to ogrzewanie postojowe jest chyba najlepszym bajerem w aucie - jeszcze ani razu nie skrobałem szyb, a jeżdżę codziennie i parkuję pod chmurką.
Pozdrawiam i życzę szybkiego uruchomienia i radości z używania.
Były:
1. Seat Ibiza 1.4 SE 60KM
2. Seat Altea Stylance 2.0 TDI DSG 140 KM
3. Seat Altea XL Style 2.0 TDI 170 KM
Jest:
Seat Ateca Xcellence 2.0 TDI DSG 4Drive 190 KM :D

ODPOWIEDZ