Problem z zapasowym kluczykiem

Ogólne dyskusje techniczne, opis problemów i usterek oraz ich sposoby ich rozwiązania
Misiek
Posty: 2398
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 727 razy
Otrzymał podziękowań: 1169 razy

Re: Problem z zapasowym kluczykiem

Post autor: Misiek »

geranium pisze:
25 lip 2022, 13:49
Misiek pisze:
25 lip 2022, 11:13
U mnie bateria niezmieniana działa (oba kluczyki) od ponad początku 17 lat i kluczyk nadal baz problemu łapie z ponad 20 metrów.
to jest wynik :arrow: 17 lat, bateria z kosmosu
teraz takich baterii już nie robią :(
Jak Ci tego wyniku mało, to nieskromnie dodam, że przez pierwsze 12 lat rozwoziłem w firmie po mieście zamówienia do klientów, więc używany był dość często, nawet po kilkanaście razy dziennie. A teraz mniej przyjemny efekt tego wieloletniego rozwożenia i jazdy głównie po mieście : przyszły właściciel będzie musiał wymienić koło dwumasowe, bo już od końca zeszłego roku wyczuwalnie hałasuje i drży, szczególnie na półsprzęgle :(


Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

Sponsor

Re: Problem z zapasowym kluczykiem

Sponsor


geranium
Posty: 719
Rejestracja: 10 lut 2019, 18:41
Samochód: SEAT ATECA 1.5 DSG
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Re: Problem z zapasowym kluczykiem

Post autor: geranium »

Misiek pisze:
25 lip 2022, 21:33
geranium pisze:
25 lip 2022, 13:49
Misiek pisze:
25 lip 2022, 11:13
U mnie bateria niezmieniana działa (oba kluczyki) od ponad początku 17 lat i kluczyk nadal baz problemu łapie z ponad 20 metrów.
to jest wynik :arrow: 17 lat, bateria z kosmosu
teraz takich baterii już nie robią :(
Jak Ci tego wyniku mało, to nieskromnie dodam, że przez pierwsze 12 lat rozwoziłem w firmie po mieście zamówienia do klientów, więc używany był dość często, nawet po kilkanaście razy dziennie. A teraz mniej przyjemny efekt tego wieloletniego rozwożenia i jazdy głównie po mieście : przyszły właściciel będzie musiał wymienić koło dwumasowe, bo już od końca zeszłego roku wyczuwalnie hałasuje i drży, szczególnie na półsprzęgle :(
bo już myślałem że będzie musiał wymieniać baterie :lol: :lol: a tu tylko dwumas
Za ten post autor geranium otrzymał podziękowanie:
Misiek (26 lip 2022, 11:52)
Ocena: 5.26%

ODPOWIEDZ