Wymiary bagażnika

Ogólne dyskusje techniczne, opis problemów i usterek oraz ich sposoby ich rozwiązania
Awatar użytkownika
zinger
Posty: 439
Rejestracja: 08 lis 2017, 10:09
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Ateca Xcl 1.4 DSG Samoa Orange
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wymiary bagażnika

Post autor: zinger »

Ja mam porownanie do Ravki w wersji US (czyli long - dluzsza o chyba 20cm od EU). Jadac na narty z rodzina (4os), w Ravce swobodnie zasuwalem rolete i bylo jeszcze troche miejsca w bagazniku na jakies plecaki itp. W Atece musialem sie ostatnio nakombinowac, zeby zmiescic graty, ostatni plecak na sile wciskalem i byla obawa ze wyleci jak klape otworze. A i tak chlopaki mieli chyba jeden nieduzy plecak pod nogami. Oczywiscie w obu przpadkach do boxa ladowaly narty, buty i grube ciuchy. Ale ogolnie jestem zadowolony, mialem swiadomosc, ze bagaznik bedzie nieco mniejszy i mnie to nie zaskoczylo. Dla mnie jest wystarczajacy, prawda jest taka, ze na maksa zapakuje go 1-2/rok, wiekszosc czasu i tak jezdzi pusty:)



Sponsor

Re: Wymiary bagażnika

Sponsor


Awatar użytkownika
michal 76
Posty: 571
Rejestracja: 07 maja 2017, 10:04
Lokalizacja: Ostrołęka
Samochód: Seat Ateca 1.4 DSG XCELLENCE 4 Drive VW Passat
Podziękował: 77 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Re: Wymiary bagażnika

Post autor: michal 76 »

sailor 88 pisze:
24 sty 2018, 9:18
Pojemność to jedno, ale równie ważna jest "ustawność" bagażnika i otwór załadunkowy. Miałem poprzednio sedana (VW Jetta), gdzie bagażnik był niski i długi, a pojemność miał 527 L. Ciężko się było zapakować, zabawa jak w TETRIS-ie :lol:. W Atece jest o niebo lepiej, wchodzą cztery pełne koła i jeszcze jest trochę miejsca, a do Jetty wchodziły dwa!!! Ja jestem mega zadowolony!
O tak. Ja mam Jettę i potwierdzam bagażnik pojemnościowo duży, ale ........jak pisze kolega powyżej

Awatar użytkownika
pacho
Posty: 44
Rejestracja: 06 cze 2018, 15:34
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Seat Ateca Xcellence 2.0 TSI DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wymiary bagażnika

Post autor: pacho »

To mój pierwszy post, jestem tu nowy. Dlatego mówię cześć i od razu pierwsze pytanie:
Czy może ktoś podać długość i szerokość bagażnika w atece? Jutro odbieram swojego 2.0 tsi 4drive i chciałbym zamówić mate dla psa do bagażnika (mata będzie wyściełać też boki, dlatego potrzebuje dokładnych danych) i dlatego potrzebuje tych wymiarów. Dzięki :)
Dodam, że nie ma takich mat dedykowanych pod ten model i muszę kupić uniwersalna.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

2.0 TSI, xcellence, 4drive, magnetic brown, elektryczna klapa, asystenci, elektryczny hak, pakiet zima :geek:

overheat
Posty: 207
Rejestracja: 25 gru 2017, 19:53
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Samochód: Ateca 2.0 TSI 4drive
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Wymiary bagażnika

Post autor: overheat »

pacho pisze:
07 cze 2018, 21:13
To mój pierwszy post, jestem tu nowy. Dlatego mówię cześć i od razu pierwsze pytanie:
Czy może ktoś podać długość i szerokość bagażnika w atece? Jutro odbieram swojego 2.0 tsi 4drive i chciałbym zamówić mate dla psa do bagażnika (mata będzie wyściełać też boki, dlatego potrzebuje dokładnych danych) i dlatego potrzebuje tych wymiarów. Dzięki :)
Dodam, że nie ma takich mat dedykowanych pod ten model i muszę kupić uniwersalna.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Hej, tutaj masz cały temat o matach do bagażnika. No chyba że nie chodzi o taką matę.

A dosłownie w drugim poście masz filmy na YT, gdzie ludzie mierzą dokładnie bagażnik.

Jeśli tego mało, to mogę też spróbować po pracy skoczyć z miarką do bagażnika i uzupełnić obrazek w moim pierwszym poście ;-)

Awatar użytkownika
pacho
Posty: 44
Rejestracja: 06 cze 2018, 15:34
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Seat Ateca Xcellence 2.0 TSI DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wymiary bagażnika

Post autor: pacho »

Wiem już wszystko, dzięki :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

2.0 TSI, xcellence, 4drive, magnetic brown, elektryczna klapa, asystenci, elektryczny hak, pakiet zima :geek:

ODPOWIEDZ