Funkcja monitorowania martwego pola

Ogólne dyskusje techniczne, opis problemów i usterek oraz ich sposoby ich rozwiązania
Awatar użytkownika
l3niwi3c
Posty: 312
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:40
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150 KM XC
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Funkcja monitorowania martwego pola

Post autor: l3niwi3c »

Czy wszystkie lusterka posiadają miejsce na diodę, nawet jeśli nie zamawiałem funkcji monitorowania martwego pola?
Czy można aktywować tą funkcję, jeśli jej nie zamówiłem? Mam kamery 360 - ta funkcja korzysta z tych, czy ma swoje czujniki ?
Nie brałem tej funkcji, skoro można martwe pole wyeliminować prawidłowym ustawieniem lusterek (tak mam w obecnym aucie)


Ateca XCELLENCE | 1.4 TSI 150KM FWD | DSG | Samoa Orange | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Pakiet Comfort+ | COMFORT ASSISTANT | Podgrzewana przednia szyba | Alarm | Elektrycznie i Bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika | Wirtualny kokpit

Sponsor

Funkcja monitorowania martwego pola

Sponsor


root
Administrator
Posty: 731
Rejestracja: 13 lis 2016, 13:58
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90
Podziękował: 748 razy
Otrzymał podziękowań: 79 razy

Re: Funkcja monitorowania martwego pola

Post autor: root »

Na pewno musisz coś wymienić, chyba wkładkę lusterka. Jeśli chodzi o czujniki, to wykorzystuje to radary w tylnym zderzaku, te od monitorowania ruchu poprzecznego przy cofaniu.

Awatar użytkownika
l3niwi3c
Posty: 312
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:40
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150 KM XC
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Funkcja monitorowania martwego pola

Post autor: l3niwi3c »

Czyli aktywować sobie tego nie można, bo nie mam czujników od ruchu poprzecznego. dzięki ;)
Ateca XCELLENCE | 1.4 TSI 150KM FWD | DSG | Samoa Orange | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Pakiet Comfort+ | COMFORT ASSISTANT | Podgrzewana przednia szyba | Alarm | Elektrycznie i Bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika | Wirtualny kokpit

root
Administrator
Posty: 731
Rejestracja: 13 lis 2016, 13:58
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90
Podziękował: 748 razy
Otrzymał podziękowań: 79 razy

Re: Funkcja monitorowania martwego pola

Post autor: root »

Nie bez przyczyny te dwie funkcje kupuje się w jednym pakiecie ;)

nkbor
Posty: 102
Rejestracja: 25 maja 2017, 13:34
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Ateca Style 1.4 Manual
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Funkcja monitorowania martwego pola

Post autor: nkbor »

Lusterka też są inne. Mają grafikę i podświetlenie informujące o samochodzie z prawej lub lewej strony
Ateca Syle 1,4 TSI 150 KM /Manual / Nevada White/Alcantara Black /Media Plus/Kamera/Podgrzewana przednia szyba/Martwy Punkt i trochę dodatków :D

ODPOWIEDZ