Elektryczna klapa bagażnika, otwiera się do połowy

Ogólne dyskusje techniczne, opis problemów i usterek oraz ich sposoby ich rozwiązania
Awatar użytkownika
tomal218
Posty: 917
Rejestracja: 19 sty 2018, 11:46
Lokalizacja: BYTOM
Samochód: Seat Ateca MY18
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

Re: Elektryczna klapa bagażnika, otwiera się do połowy

Post autor: tomal218 »

No wlasnie jak dziala to jest super sprawa ale jak cos nie tak to masakra trzeba trzaskac jak w polonezie ,we wtorek wizyta w aso to sie zobaczy


oso soplón !!! :lol:

Sponsor

Re: Elektryczna klapa bagażnika, otwiera się do połowy

Sponsor


Awatar użytkownika
tomal218
Posty: 917
Rejestracja: 19 sty 2018, 11:46
Lokalizacja: BYTOM
Samochód: Seat Ateca MY18
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

Re: Elektryczna klapa bagażnika, otwiera się do połowy

Post autor: tomal218 »

No i po wizycie w aso hehe jest problem bo mam subwoofer hahaha ingerencja w instalacje elektryczna hahaha wyslemy do centrali heh,i jak w polsce ma byc ok jak idiota pracuje jako doradca serwisowy ,jak on nie wie co to ingerencja w instalacje elektyrczna ,silownik zamowiony -zobaczymy co bedzie dalej ,,sam sprawdzilem po wizycie w aso i sie okazuje ze niebieski przewod silownika lewego jest przerwany ,,i wszystko w temacie .Przestroga dla potomnych ;chowac przewody pod siedzenia haha
oso soplón !!! :lol:

Awatar użytkownika
greg_the_lazy
Posty: 423
Rejestracja: 17 kwie 2018, 21:06
Lokalizacja: Janki, Falenty Nowe
Samochód: Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: Elektryczna klapa bagażnika, otwiera się do połowy

Post autor: greg_the_lazy »

Frodo pisze:
05 sie 2020, 22:08
(... ) Jednak trzeba zrobić dziurę na lampkę itp.
ja się zastanawiałem nad jakąś listwą LED podklejoną pod półką bagażnika, odpinaną oczywiście jakby trzeba było zdjąć półkę... :)
Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey

Awatar użytkownika
thecichy
Posty: 449
Rejestracja: 14 paź 2018, 18:38
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 TSI
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Elektryczna klapa bagażnika, otwiera się do połowy

Post autor: thecichy »

Frodo pisze:
05 sie 2020, 22:08
...
Zaczynam się zastanawiać czy dodawać "fabryczne" (mam na myśli powielenie tego co jest z drugiej strony) oświetlenie do bagażnika. ...
Zastanów się jeszcze dobrze, bo może spaść wysokość napięcia w instalacji i światła się rozregulują (i mogą nawet popękać reflektory!)
Frodo pisze:
05 sie 2020, 22:08
... Jednak trzeba zrobić dziurę na lampkę itp.
No i może zostać zachwiana masa samochodu przez co rozreguluje się geometria.
:cry:

Awatar użytkownika
tomal218
Posty: 917
Rejestracja: 19 sty 2018, 11:46
Lokalizacja: BYTOM
Samochód: Seat Ateca MY18
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

Re: Elektryczna klapa bagażnika, otwiera się do połowy

Post autor: tomal218 »

A jak by widzieli ze dolozylem swiatlowody w tylne drzwi to by im szczeny opadly
oso soplón !!! :lol:

Awatar użytkownika
thecichy
Posty: 449
Rejestracja: 14 paź 2018, 18:38
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 TSI
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Elektryczna klapa bagażnika, otwiera się do połowy

Post autor: thecichy »

tomal218 pisze:
06 sie 2020, 11:36
A jak by widzieli ze dolozylem swiatlowody w tylne drzwi to by im szczeny opadly
A by tak zacząć ich wkręcać: "No przecież oświetlenie ambiente tylnych drzwi jest w pakiecie Comfort 2, to Pan tego nie wie!? Poproszę kierownika!" (i sobie w międzyczasie po cichu wyjść) :lol:

geranium
Posty: 719
Rejestracja: 10 lut 2019, 18:41
Samochód: SEAT ATECA 1.5 DSG
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Re: Elektryczna klapa bagażnika, otwiera się do połowy

Post autor: geranium »

Frodo pisze:
05 sie 2020, 22:08
Potężny bas niszczy przewody i pewnie nie tylko - fala uderzeniowa prawie jak po eksplozji w Bejrucie... :roll:
Zaczynam się zastanawiać czy dodawać "fabryczne" (mam na myśli powielenie tego co jest z drugiej strony) oświetlenie do bagażnika. Jednak trzeba zrobić dziurę na lampkę itp.
nie trzeba robić żadnych dziur wystarczy ledy dać za kratki świeci fajnie i nic nie widać.. a kabelek z lewej lampki :D

Awatar użytkownika
tomal218
Posty: 917
Rejestracja: 19 sty 2018, 11:46
Lokalizacja: BYTOM
Samochód: Seat Ateca MY18
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

Re: Elektryczna klapa bagażnika, otwiera się do połowy

Post autor: tomal218 »

ja wziolem zasilenie z akumulatora no i wzbudzenie z bezpiecznika zapalniczki to nieingerencja w instalacje ale zobaczymy jak to sie rozegra jak beda miec problem to rzeczoznawca wypisze papier czy to mialo wplyw na zerawany przewod silownika ,smiech na sali
Obrazek

Obrazek
oso soplón !!! :lol:

adbur
Posty: 45
Rejestracja: 05 maja 2020, 8:23
Lokalizacja: ZST
Samochód: Ateca FR 1.5 DSG LPG
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Elektryczna klapa bagażnika, otwiera się do połowy

Post autor: adbur »

tomal218 pisze:
05 sie 2020, 19:56
No i po wizycie w aso hehe jest problem bo mam subwoofer hahaha ingerencja w instalacje elektryczna hahaha wyslemy do centrali heh,i jak w polsce ma byc ok jak idiota pracuje jako doradca serwisowy ,jak on nie wie co to ingerencja w instalacje elektyrczna ,silownik zamowiony -zobaczymy co bedzie dalej ,,sam sprawdzilem po wizycie w aso i sie okazuje ze niebieski przewod silownika lewego jest przerwany ,,i wszystko w temacie .Przestroga dla potomnych ;chowac przewody pod siedzenia haha
Ja dlatego od razu zrezygnowałem z gwarancji ASO/importera.
Zakładając instalację lpg ingeruje się w instalację elektryczną, nadwozie(wkręty i cięcie „awaryjnego” zrzutu gazu w miejscu zamontowania butli), napęd i inne pewnie znane tylko importerowi i doradcom VAG Polska.

Awatar użytkownika
tomal218
Posty: 917
Rejestracja: 19 sty 2018, 11:46
Lokalizacja: BYTOM
Samochód: Seat Ateca MY18
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

Re: Elektryczna klapa bagażnika, otwiera się do połowy

Post autor: tomal218 »

No tak panowie to jest jak trafia na lamusa to im sie uda przydziobac importerowi i po gwarancji ale zle trafili i dzis telefon ze wymiana na gwarancji wiec nie robmy w portki tylko trzymajmy sie swojego zdania i pewnosci ze to nie nasza wina i do tego potwierdzona forum pl de i hiszpania wiec wsparcie jest ale nie ma co sie poddawac ja nawet nie musialem jechac do rzeczoznawcy A czekalem na to nie uwzglednienie gwarancji
oso soplón !!! :lol:

ODPOWIEDZ