Kuna pod maską

Ogólne dyskusje techniczne, opis problemów i usterek oraz ich sposoby ich rozwiązania
patryk7133
Posty: 1076
Rejestracja: 11 wrz 2017, 23:53
Lokalizacja: Nowa Ruda i Ludwigshafen
Samochód: Seat Ateca1,4 TSI DSG7 Xcellence Comfort+Assistant
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Re: Kuna pod maską

Post autor: patryk7133 »

Być może, ale jak kupowałem to nie wiedziałem czy mogę coś podłączyć pod akumulator i z tego względu zamówiłem wersja na baterie, bo oczywiście jest też ten sam model z podłączeniem pod aku.



Sponsor

Re: Kuna pod maską

Sponsor


Kinga
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2020, 14:45
Samochód: Seat ateca
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Kuna pod maską

Post autor: Kinga »

patryk7133 pisze:
21 sty 2019, 0:49
Też miałem problem z kuną kostkę wc poleciła mi córka, bo w ten sposób pozbyła się natrętnej kuny jednak w moim przypadku kostka wc nie pomagała zamontowałem odstraszacz ultradźwiękowy z pastuchem elektrycznym opasającym osprzęt silnika i pod maskę kuna już nie wejdzie, ale złośliwa franca ze złości zjadła mi antenę na dachu :) musiałem kupić nową.

Tak wygląda mój odstraszacz: https://www.kemo-electronic.de/pl/Auto/ ... -minus.php


Ps: Też nie mam problemów z akumulatorem, bo cały odstraszacz działa na dodatkowych bateriach muszę jedynie pamiętać o wymianie baterii raz do roku.

Pozdrawiam
Witaj,
Chciałabym Cię zapytać o zdjęcia i instalacje systemu ponieważ zamówiliśmy system z tym że firmy stop&go chcielibyśmy zamontować płytki w dolnej części komory silnika, czy uważasz, że jest to wykonalne? Ponieważ zjadł izolację miski olejowej. Czy możesz polecić witrynę do zakupu części zamiennych?
Pozdrawiamy Kinga i Mattia

Awatar użytkownika
TLop
Posty: 14
Rejestracja: 16 mar 2020, 18:40
Samochód: Seat Arona FR 1,5 TSI 150 KM
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Kuna pod maską

Post autor: TLop »

U mnie świetnie spisuje się arkusz drucianej siatki ogrodniczej, na którą wjeżdżam w garażu podziemnym przednimi kołami. Od kiedy tak czynię - z kunami spokój, bo boją się wejść na siatkę. Oczywiście - dwa Domestosy w zawieszkach też wiszą pod maską.
--
TLop
Seat Arona FR 1,5 TSI 150 KM

patryk7133
Posty: 1076
Rejestracja: 11 wrz 2017, 23:53
Lokalizacja: Nowa Ruda i Ludwigshafen
Samochód: Seat Ateca1,4 TSI DSG7 Xcellence Comfort+Assistant
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Re: Kuna pod maską

Post autor: patryk7133 »

Kinga pisze:
23 kwie 2020, 15:06
patryk7133 pisze:
21 sty 2019, 0:49
Też miałem problem z kuną kostkę wc poleciła mi córka, bo w ten sposób pozbyła się natrętnej kuny jednak w moim przypadku kostka wc nie pomagała zamontowałem odstraszacz ultradźwiękowy z pastuchem elektrycznym opasającym osprzęt silnika i pod maskę kuna już nie wejdzie, ale złośliwa franca ze złości zjadła mi antenę na dachu :) musiałem kupić nową.

Tak wygląda mój odstraszacz: https://www.kemo-electronic.de/pl/Auto/ ... -minus.php


Ps: Też nie mam problemów z akumulatorem, bo cały odstraszacz działa na dodatkowych bateriach muszę jedynie pamiętać o wymianie baterii raz do roku.

Pozdrawiam
Witaj,
Chciałabym Cię zapytać o zdjęcia i instalacje systemu ponieważ zamówiliśmy system z tym że firmy stop&go chcielibyśmy zamontować płytki w dolnej części komory silnika, czy uważasz, że jest to wykonalne? Ponieważ zjadł izolację miski olejowej. Czy możesz polecić witrynę do zakupu części zamiennych?
Pozdrawiamy Kinga i Mattia
Witam, jak najbardziej można montować płytki w dolnej części komory silnika widziałem kiedyś video instruktażowe na youtube jak montują w dolnej i górnej części komory silnika ja montowałem sam w górnej części za pomocą opasek zaciskowych do kabli witryny z częściami nie polecę, bo znam tylko Niemieckie, więc tobie się nie przydadzą.
Pozdrawiam

Ps:Mam tylko takie zdjęcia
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ