AKCJA SERWISOWA SEAT- produkcja 10 04 2018-25 06 2018

Ogólne dyskusje techniczne, opis problemów i usterek oraz ich sposoby ich rozwiązania
Awatar użytkownika
sailor 88
Posty: 1371
Rejestracja: 27 maja 2017, 9:33
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Nissan Qashqai E-POWER : był Seat Ateca 1,6TDI
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 376 razy

Re: AKCJA SERWISOWA SEAT- produkcja 10 04 2018-25 06 2018

Post autor: sailor 88 »

Manek pisze:
14 mar 2019, 9:38
Mam kumpla który pracuje na serwisie VW nie będę tu opisywał pikantnych akcji bo to się nie nadaje do internetu. Dodam od siebie tylko tyle, nie spuszczajcie swoich autek z oczu podczas wizyt w serwisie. Nie wszędzie się da oglądać pracę na serwisie, wybierajcie te na których się da.
A co, jeżeli to nie przegląd tylko naprawa i trzeba zostawić auto na kilka...nierzadko kilkanaście dni :o W czasie serwisu i tak nie pozwolą Ci stać obok auta (względy bezpieczeństwa), a z daleka nie wszystko widać. Przykład: kolega obserwował cały serwis przez szklane drzwi, wszystko OK, pojechali umyć auto, sprawdził co mógł, odebrał auto, jeździł przez tydzień i zorientował się dopiero (bo zaczęło padać) , że podmienili pióra wycieraczek na zużyte. Mój przykład: odebrałem nowego VW, po tygodniu montaż chlapaczy (na moich oczach, stałem obok). Po pół roku, auto na podnośnik, wymiana letnich na zimowe i :shock: ... przygięte progi z obu stron (źle założone były łapy podnośnika). I co ja mogłem po pół roku??? Znajomy po serwisie w AUDI stwierdził brak osłony górnej silnika na trzeci dzień i też nic nie wskórał... Tak że szczęście, loteria, ale zwiększona czujność nie zaszkodzi.


...Spieszmy się kochać diesel'e, tak szybko odchodzą...

Sponsor

Re: AKCJA SERWISOWA SEAT- produkcja 10 04 2018-25 06 2018

Sponsor


Manek
Posty: 137
Rejestracja: 25 lut 2018, 14:59
Lokalizacja: Lubin
Samochód: Seat Ateca 1,4 TSI XC DSG7
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: AKCJA SERWISOWA SEAT- produkcja 10 04 2018-25 06 2018

Post autor: Manek »

Właśnie jestem po wizycie w serwisie Pan mi pokazał manual odnośnie tej akcji serwisowej. Okazało się że u mnie owe zaczepy są. Auto odebrałem czyściutkie bez większych ingerencji serwisowych :D Tak mi się przynajmniej wydaje :lol:

Ziaren
Posty: 63
Rejestracja: 29 kwie 2018, 22:19
Lokalizacja: Poznań
Samochód: Atecu FR 2.0
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: AKCJA SERWISOWA SEAT- produkcja 10 04 2018-25 06 2018

Post autor: Ziaren »

Czyli szukają wadliwych na oślep ;-)

ODPOWIEDZ