Trzeszczące uszczelki

Ogólne dyskusje techniczne, opis problemów i usterek oraz ich sposoby ich rozwiązania
Manek
Posty: 137
Rejestracja: 25 lut 2018, 14:59
Lokalizacja: Lubin
Samochód: Seat Ateca 1,4 TSI XC DSG7
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Trzeszczące uszczelki

Post autor: Manek »

Oczywiście że chodzi o zamszową. I po ich pierwszym smarowaniu miałem dość długo spokój. Więc zakupiłem sobie sam to cudo coby do nich nie jeździć bo mi szkoda czasu. Smarowałem tym praktycznie samą zamszową uszczelkę. Tylko że efekt jest coraz gorszy. Spróbuję zakupić ten Krytox, ale trafia mnie że człowiek kupuje nowe auto i musi się martwić o takie pierdoły. Siara kogoś zabrać na pokład bo wszystko trzeszczy jak w jakimś starym sztruclu :evil:



Sponsor

Re: Trzeszczące uszczelki

Sponsor


Awatar użytkownika
l3niwi3c
Posty: 312
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:40
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150 KM XC
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Trzeszczące uszczelki

Post autor: l3niwi3c »

U mnie ucichło po wizycie w ASO, a w weekend zrobiłem 1400 km. Więc chyba to pomaga :)
Ateca XCELLENCE | 1.4 TSI 150KM FWD | DSG | Samoa Orange | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Pakiet Comfort+ | COMFORT ASSISTANT | Podgrzewana przednia szyba | Alarm | Elektrycznie i Bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika | Wirtualny kokpit

Manek
Posty: 137
Rejestracja: 25 lut 2018, 14:59
Lokalizacja: Lubin
Samochód: Seat Ateca 1,4 TSI XC DSG7
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Trzeszczące uszczelki

Post autor: Manek »

To raczej nie jest związane z przebiegiem co z wysuszaniem od słońca tych zamszów. Mi trzeszczy tylko strona lewa i jest to związane z tym że wystawiam auto przed dom gdzie stoi w takim położeniu że słońce działa najintesywniej na stronę kierowcy. Prawa strona dłużej wytrzymuje po smarowaniu.

GregorK3
Posty: 68
Rejestracja: 07 sty 2018, 20:35
Lokalizacja: Mielec
Samochód: ateca 1.4 TSI 150KM Style Rodium grey
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Trzeszczące uszczelki

Post autor: GregorK3 »

Też ostatnio miałem problem z tymi trzeszczącymi zamszowymi uszczelkami od strony kierowcy i problem rozwiązał dopiero środek do uszczelek w sztyfcie SONAX. Po przesmarowaniu tych uszczelek Sonaxem w końcu nastała cisza :)

ODPOWIEDZ