Virtualny Cocpit ustawienia

Ogólne dyskusje techniczne, opis problemów i usterek oraz ich sposoby ich rozwiązania
Awatar użytkownika
l3niwi3c
Posty: 312
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:40
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.4 TSI 150 KM XC
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Virtualny Cocpit ustawienia

Post autor: l3niwi3c »

Rowitt777 pisze:
18 wrz 2019, 16:21
Miałbym jeszcze jedno pytanie co do VC. Czy może ktoś wie czy można przełączać widoki za pomocą kierownicy multifunkcyjnej. Czy tylko poprzez jednostkę centralną ?. Chodzi o te pięć widoków: Klasyczny/automatyczny i 3 widoki.Coś mi się kojarzy , że zaraz po zakupie udało mi się przełączyć za pomocą kierownicy.Ale wczoraj siedziałem ze dwie godziny i nic . Pozdrawiam
Za zmianę widoków w kierownicy odpowiada przycisk View. Należy przytrzymać go przez 3s i pojawi się menu z wyborem widoku


Ateca XCELLENCE | 1.4 TSI 150KM FWD | DSG | Samoa Orange | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Pakiet Comfort+ | COMFORT ASSISTANT | Podgrzewana przednia szyba | Alarm | Elektrycznie i Bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika | Wirtualny kokpit

Sponsor

Re: Virtualny Cocpit ustawienia

Sponsor


Awatar użytkownika
S3ker
Posty: 290
Rejestracja: 22 sty 2019, 17:10
Samochód: ATECA MY19 1.5 TSI DSG XC BLACK
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Virtualny Cocpit ustawienia

Post autor: S3ker »

Wystarczy raz go nacisnąć i zmieni wygląd na następny i następny, tak to wygląda dla przypomnienia...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Seat Ateca Black Magic 1.5 TSI DSG7 150KM Xcellence

Rowitt777
Posty: 30
Rejestracja: 05 wrz 2019, 20:40
Lokalizacja: Paczkowo k/Poznania
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 TSI DSG 4Drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Virtualny Cocpit ustawienia

Post autor: Rowitt777 »

l3niwi3c pisze:
18 wrz 2019, 17:23
Rowitt777 pisze:
18 wrz 2019, 16:21
Miałbym jeszcze jedno pytanie co do VC. Czy może ktoś wie czy można przełączać widoki za pomocą kierownicy multifunkcyjnej. Czy tylko poprzez jednostkę centralną ?. Chodzi o te pięć widoków: Klasyczny/automatyczny i 3 widoki.Coś mi się kojarzy , że zaraz po zakupie udało mi się przełączyć za pomocą kierownicy.Ale wczoraj siedziałem ze dwie godziny i nic . Pozdrawiam
Za zmianę widoków w kierownicy odpowiada przycisk View. Należy przytrzymać go przez 3s i pojawi się menu z wyborem widoku
Właśnie o te 3 sekundy chodziło. Działa sprawdziłem. Nie wiem czy jest to gdzieś opisane w tej pseudo instrukcji.
Dziękuję wszystkim . Pozdrawiam

ODPOWIEDZ