Ruszający się znaczek atrapy

Ogólne dyskusje techniczne, opis problemów i usterek oraz ich sposoby ich rozwiązania
Awatar użytkownika
tictac1986
Posty: 462
Rejestracja: 10 maja 2017, 21:24
Lokalizacja: Ozorków
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Ruszający się znaczek atrapy

Post autor: tictac1986 »

Zrobiłem na małą kropkę kleju montażowego uniwersalnego. W razie potrzeby lekko się podważy i puści

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka



Seat Ateca 1,4 TSI 150 KM Nevada White wersja Style + Comfort+/Pakiet Zima/Full Link

Sponsor

Re: Ruszający się znaczek atrapy

Sponsor


Awatar użytkownika
greg_the_lazy
Posty: 423
Rejestracja: 17 kwie 2018, 21:06
Lokalizacja: Janki, Falenty Nowe
Samochód: Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: Ruszający się znaczek atrapy

Post autor: greg_the_lazy »

MeToo... Moje wrażenie jest takie, że zaczepy dolne pękły, a że nierównomiernie to ASO uznało to za próbę kradzieży.

Według sugestii @sailor 88 przykleiłem na taśmę dwustronna oklejając emblemat po rancie. Jutro jadę w krótką trasę zobaczymy czy Front Assist nie łapie błędów.

ASO oczywiście w CH.... przywaliło... Opiekun mówił o śladach na emblemacie i ramce okalającej w grillu, że są ślady podważania... Niby robili jakieś makro zdjęcia... A ja przy czyszczeniu elementów przed przyklejenia nic nie widziałem. A ślad śrubokręta czy innego tępego narzędzia byłby widoczny w tym gównolicie.

Nie chce mi się z nimi kłócić... Przyklejone jest tak, że teraz wyrwą tylko z grillem, chyba że będą kradli jak silnik ciepły.

ASO wyceniło naprawę na ok. 1500, 750 znaczek + kalibracja lub proponowali załatwienie z AC jeżeli mam pakiet bez utraty zniżek.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey

ODPOWIEDZ