Modyfikacja przycisku START-STOP

Zdjęcia, linki, informacje na temat tuningu mechanicznego Seata Ateca
Misiek
Posty: 2447
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 749 razy
Otrzymał podziękowań: 1204 razy

Re: Modyfikacja przycisku START-STOP

Post autor: Misiek »

krowka1978 pisze:
18 sty 2024, 17:58
...
bana dostał... Może coś się zmieni i tu też dostanę :P
...
... to wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie ...

Już dawno powinieneś go dostać, bo aż się prawie wszystkimi swoimi wypowiedziami chyba od samego początku o to bardzo prosisz. Nawet kiedyś pod wpływem Twojego kolejnego nienawistnego postu miałem złożyć "kierownictwu" taką propozycję, ale w ostatniej chwili się powstrzymałem, co nie oznacza, że za jakiś czas się nie powstrzymam lub nawet sami, bez pomocy poirytowanych Twoimi wypowiedziami pozostałych forumowiczów, o tym zadecydują. Prawdopodobnie za ten post wyleje się na mnie fala hejtu z Twojej strony, ale niestety taki już jesteś, liczę się z tym i mam nadzieję, że jak najszybciej to zrozumiesz i albo zmienisz swój stosunek do ludzi, do tego co i jak myślą, a przede wszystkim sposób wypowiedzi, albo nadal będziesz przez większość ludzi tak oceniany i równocześnie nadal będziesz pisał te swoje głupoty i dziwił się że się "czepiają".

Mnie osobiście nie przeszkadza to Twoje wielokrotne porównywanie Seata z Fiatem, bo to normalne, że po zmianie marki, czy modelu, szczególnie po kilkunastu latach używania (stare i nowe technologie), zawsze porównuje się oba auta i docenia lub krytykuje inne, nowe rozwiązania, ja też czasami porównuję do swojego Galaxy. Jednak jeżeli ilość tych porównań jest za duża lub nawet jest czasami głównym tematem wypowiedzi, to nie dziw się, że niektórzy nie za bardzo to akceptują i tak a nie inaczej Cię oceniają.

Odnośnie Twojej krytyki "lenistwa", to niektórzy już tak mają, że łatwiej im o coś zapytać niż samemu sobie tego poszukać, bo po pierwsze szybciej, a po drugie tą drogą można przy okazji uzyskać kilka porad praktycznych użytkowników lub osób, które już dany temat rozgryzły, a instrukcja, czy inne źródło to jednak nie to samo.


Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

Sponsor

Re: Modyfikacja przycisku START-STOP

Sponsor


Capa
Posty: 49
Rejestracja: 22 mar 2021, 21:54
Samochód: Seat Ateca 1.5 XP Dsg
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Modyfikacja przycisku START-STOP

Post autor: Capa »

Ty nawet tutaj musiałeś tego swojego Fiata wsadzić do rozmowy? Litości :) Był tu jeszcze jeden taki, co ciągle o swoim Fordzie mówił, ale się już uspokoił. Liczę, że jeszcze trochę pojeździsz Atecą i też Ci przejdzie.
Miłego dnia ;)

Misiek
Posty: 2447
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 749 razy
Otrzymał podziękowań: 1204 razy

Re: Modyfikacja przycisku START-STOP

Post autor: Misiek »

Capa pisze:
19 sty 2024, 2:46
...
Był tu jeszcze jeden taki, co ciągle o swoim Fordzie mówił, ale się już uspokoił.
...
Nie był, tylko jeszcze jest; nie ciągle, tylko czasami, jak się trafił dobry powód; i wcale się nie uspokoił, tylko akurat ostatnio jakoś nie było sposobności, konieczności kolejnego porównania ... :D :lol:

Również bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

I jednocześnie przepraszam tych wszystkich wrażliwych / przewrażliwionych na jakiekolwiek porównania, ale to nie ze złej woli, a dla podkreślenia porównaniem konkretnej wypowiedzi.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2024, 1:29 przez Misiek, łącznie zmieniany 1 raz.
Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

Capa
Posty: 49
Rejestracja: 22 mar 2021, 21:54
Samochód: Seat Ateca 1.5 XP Dsg
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Modyfikacja przycisku START-STOP

Post autor: Capa »

Już nie chciałem palcem wskazywać :P Wszystko w racjonalnych ilościach jest w porządku, byle nie przesadzać ;)
Za ten post autor Capa otrzymał podziękowanie:
Misiek (20 sty 2024, 1:29)
Ocena: 5.26%

ODPOWIEDZ