Wyciszanie Ateci

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
MarKon83
Posty: 26
Rejestracja: 01 lut 2020, 21:31
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI 190 KM DSG
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Wyciszanie Ateci

Post autor: MarKon83 »

Hej,
Wyciszylem sobie drzwi dynamtem extreme - jestem pod wrażeniem ile to dało na dzwiek!
Teraz myślę czy by nie wyciszyć bagaznika, jednak kosztuje to dość dużo, dlatego pytanie - czy wyciszenie bagażnika spowoduje że bas będzie bardziej słyszalny?
W serwisie audio skomentowali tak: "mówiliśmy ze bedzie dużo lepiej przy wyciszenia drzwi - i jest, ale nie możemy tego samego obiecać przy bagażniku"
Ktos ma jakieś doświadczenia w tym temacie?
W sumie jak z Ateci to super, ale ogólnie doświadczenie z wyciskanie bagażnika mając subwoofer?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka




Sponsor

Wyciszanie Ateci

Sponsor


Awatar użytkownika
pawel_luk1
Posty: 30
Rejestracja: 10 paź 2019, 18:55
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Seat Ateca 1.5 TSI Style 150KM
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wyciszanie Ateci

Post autor: pawel_luk1 »

Trochę się bawiłem w CA w poprzednim aucie... :) Miałem wyklejone drzwi przednie, tylne i bagażnik.
Potwierdzam, że najwięcej daje wyklejenie drzwi. Bagażnik już tyle nie daje. Sporo też zależy od auta.
IMHO Ateca seryjnie już jest nieźle wyciszona. Wg mnie w serii w Atece jest ciszej przy prędkościach 130-140 km/h,
niż w moim poprzednim aucie (Renault Megane III) po wyciszeniu. A w megance drzwi miałem zrobione jak należy - wyklejone były matami bitumicznymi blachy zewnętrzne i wewnętrzne + pianka na boczku...
Seat Ateca 1,5 TSI 150 KM wersja Style, Velvet Red, Comfort+, Full Link
Obrazek

Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Wyciszanie Ateci

Post autor: Janisz »

Temat już przerabiany w dziale car audio. Lepiej ciągnąć temat w tamtym wątku.
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

ODPOWIEDZ