Kieszen zamiast cd playera

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
vioox
Posty: 228
Rejestracja: 13 wrz 2020, 21:59
Samochód: 308 SW --> ateca
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Kieszen zamiast cd playera

Post autor: vioox »

Koledzy mam pytanie czy jest jakaś możliwość aby w schowku w miejscu gdzie jest cd player lub byl... bo ja go niemam ale jest zaslepka... zamontować jakas kieszen zeby mieć dodatkowy schowek na szpargaly... na chwilę obecną nawet nie wiem za bardzo jak ta zaslepke wyjąć i co jest za nią czy ktoś majstrował przy tym ?
Za ten post autor vioox otrzymał podziękowanie:
Teo (27 gru 2020, 23:50)
Ocena: 5.26%



Sponsor

Kieszen zamiast cd playera

Sponsor


Teo
Posty: 493
Rejestracja: 30 gru 2018, 0:09
Samochód: 2.0 TSI
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Kieszen zamiast cd playera

Post autor: Teo »

Po raz kolejny sie podczepiam! Mam ten sam problem/pytanie. Szczegolnie, ze schowek ten glowny, pod zaslepka, jest niezwykle plytki i niewiele sie tam miesci.

Teo
Posty: 493
Rejestracja: 30 gru 2018, 0:09
Samochód: 2.0 TSI
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Kieszen zamiast cd playera

Post autor: Teo »

vioox pisze:
27 gru 2020, 19:40
Koledzy mam pytanie czy jest jakaś możliwość aby w schowku w miejscu gdzie jest cd player lub byl... bo ja go niemam ale jest zaslepka... zamontować jakas kieszen zeby mieć dodatkowy schowek na szpargaly... na chwilę obecną nawet nie wiem za bardzo jak ta zaslepke wyjąć i co jest za nią czy ktoś majstrował przy tym ?
Ja już wiem :) Dzisiaj troche mnie w Seacie "wysmiali" ale tak pozytywnie.... Otoz w miejscu w ktorym jest zaslepka... nie ma zaslepki :) Radzili zebym jednak nie wyjmowal calego komputera od infotainmentu ;) To ze nie ma CD czy tam slotow na karte pamieci, to nie oznacza, ze tam nic nie ma - jest. Caly infotainment wlasnie :)

vioox
Posty: 228
Rejestracja: 13 wrz 2020, 21:59
Samochód: 308 SW --> ateca
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Kieszen zamiast cd playera

Post autor: vioox »

Hahah juz chciałem tam wkrętarka zrobic otwor zeby zobaczyć co jest w srodku :) hahah
Dobrze wiedzieć...
Dzieki za info czyli temat schowka na akcesoria dla dorosłych padł ;)

ODPOWIEDZ