Infotainment - brak transmisji danych, "stojąca" nawigacja, problem z dodaniem użytkownika głównego

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Awatar użytkownika
Grz_Bo
Posty: 441
Rejestracja: 15 lis 2020, 8:48
Samochód: Seat Leon
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Re: Infotainment - brak transmisji danych, "stojąca" nawigacja, problem z dodaniem użytkownika głównego

Post autor: Grz_Bo »

Bonifacy pisze:Hubcio, czy ogarnąłeś problem? Udało się? Bo ja siedzę drugą godzinę w garażu i mam to samo :-(
Może zasięg słaby.

Pozdrawiam,
Grzegorz




Sponsor

Re: Infotainment - brak transmisji danych, "stojąca" nawigacja, problem z dodaniem użytkownika głównego

Sponsor


Bonifacy
Posty: 628
Rejestracja: 18 mar 2020, 12:27
Samochód: Seat Ateca 1.5 DSG Xperience
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Re: Infotainment - brak transmisji danych, "stojąca" nawigacja, problem z dodaniem użytkownika głównego

Post autor: Bonifacy »

W ogóle nie podświetla się ta kula ziemska, czyli tak jakby nie było odstępu do internetu. Spróbuję jutro poza garażem.
Poza tym czytam, że trzeba "włączyć silnik", a ja jedynie włączałem zapłon. Nie wiem, czy ma to znaczenie, ale będę jeszcze próbował.

Bonifacy
Posty: 628
Rejestracja: 18 mar 2020, 12:27
Samochód: Seat Ateca 1.5 DSG Xperience
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Re: Infotainment - brak transmisji danych, "stojąca" nawigacja, problem z dodaniem użytkownika głównego

Post autor: Bonifacy »

Udało się. Spróbowałem poza garażem i z uruchomionym silnikiem.

Brzozi80
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2021, 20:34
Samochód: Seat Ateca
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Infotainment - brak transmisji danych, "stojąca" nawigacja, problem z dodaniem użytkownika głównego

Post autor: Brzozi80 »

Mam problem, może ktoś z Was wie co trzeba zrobić. Wyświetla mi się taki komunikat... Multimedia on-line są niedostępne. Sprawdź książkę pokładową. Co to znaczy? Dziękuję i pozdrawiam 🙂

hyziek
Posty: 17
Rejestracja: 11 gru 2020, 9:28
Samochód: Ateca FL 2.0 TSI FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Infotainment - brak transmisji danych, "stojąca" nawigacja, problem z dodaniem użytkownika głównego

Post autor: hyziek »

Hej, u mnie 'globus' świeci się na biało a mimo to nie mogę się zalogować (Nie można pobrać profilu). Jak kliknę rejestrację to wisi napis 'Aktywacja' i nic się nie dzieje. Miał ktoś podobny problem?

Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Infotainment - brak transmisji danych, "stojąca" nawigacja, problem z dodaniem użytkownika głównego

Post autor: Endrju »

U mnie też tak było. Wyłączyłem auto a na drugi dzień rano było już zalogowane.
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Awatar użytkownika
Eleonor
Posty: 347
Rejestracja: 12 paź 2019, 17:32
Samochód: Seat Ateca FR 1.5 TSI DSG 2020 Rodium Grey
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Re: Infotainment - brak transmisji danych, "stojąca" nawigacja, problem z dodaniem użytkownika głównego

Post autor: Eleonor »

Nie zazdraszczam Wam ale cieszę się że moja ,,stara,, Ateca nie ma takich problemów :)
Ateca FR 1.5 TSI DSG - Rodium Grey 2020

hyziek
Posty: 17
Rejestracja: 11 gru 2020, 9:28
Samochód: Ateca FL 2.0 TSI FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Infotainment - brak transmisji danych, "stojąca" nawigacja, problem z dodaniem użytkownika głównego

Post autor: hyziek »

Próbowałem nawet udostępnić internet z telefonu i dalej ten sam komunikat. Ogólnie wszystko co jest 'online' to nie działa :D

bartoleqq
Posty: 41
Rejestracja: 17 gru 2020, 22:01
Samochód: tiguan
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Infotainment - brak transmisji danych, "stojąca" nawigacja, problem z dodaniem użytkownika głównego

Post autor: bartoleqq »

Co prawda tiguan ale u mnie tez sie od 13 maja cos popsulo i nie moglem sie zalogowac. Ciagle mowil ze zly pin.
Nawet zrobilem hotspota w telefonie, ale nie pomagalom Ostatecznie jakos samo zalapalo dopiero 17 maja jak zaczelem jezdzic na profilu goscia, bo na glowne nie moglem sie zalogowac (choc tam zaczelem cos zmieniac z udostepnianiem, wlaczelem-wylaczalem i moze to pomoglo)

Obrazek

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka


hyziek
Posty: 17
Rejestracja: 11 gru 2020, 9:28
Samochód: Ateca FL 2.0 TSI FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Infotainment - brak transmisji danych, "stojąca" nawigacja, problem z dodaniem użytkownika głównego

Post autor: hyziek »

Auto postało przez noc pod chmurką i się wszystko aktywowało

ODPOWIEDZ