Wejście sygnału wideo

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Wejście sygnału wideo

Post autor: Endrju »

Uważam że Wielkie firmy powinny wspomagać takich gości a nie bic ich po łapach. Sami nie potrafili dokończyć swojej aplikacji to niech inni to zrobią. A wracając do tematu to nie zablokowali gościa tylko zwrócili mu uwagę że powinno być ostrzeżenie że nie wolno używać apki podczas jazdy. Tak prawdę mówiąc to w czasie jazdy to ta aplikacja jest bez sensu ale podczas postoju jeśli ktoś ma ochotę to mozna popatrzeć. Jeśli chodzi zaś o działanie to chyba znalazłem rozwiązanie. Trzeba uaktualnić AA. Ja sciagnęłrm z tej strony i Yotube auto odrazu się pojawiło.
https://m.apkpure.com/android-auto-maps ... n.gearhead


Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Sponsor

Re: Wejście sygnału wideo

Sponsor


Awatar użytkownika
tictac1986
Posty: 462
Rejestracja: 10 maja 2017, 21:24
Lokalizacja: Ozorków
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Wejście sygnału wideo

Post autor: tictac1986 »

Super, po aktualizacji AA zaczęło śmigac :) mało, że da się ogladac YouTube to jeszcze chodzi przeglądarka :) bajeczka...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


Seat Ateca 1,4 TSI 150 KM Nevada White wersja Style + Comfort+/Pakiet Zima/Full Link

Masmix
Posty: 109
Rejestracja: 24 sie 2017, 11:00
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wejście sygnału wideo

Post autor: Masmix »

Okazuje się, że na telefonach Xiaomi YiuTube Auto (CarStream) nie działa poprawnie. Widać tylko czarny obraz. Po zmianie telefonu na inny - LG, HTC, wszystko śmiga, aż miło.
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | Mato Brown |

patryk7133
Posty: 1076
Rejestracja: 11 wrz 2017, 23:53
Lokalizacja: Nowa Ruda i Ludwigshafen
Samochód: Seat Ateca1,4 TSI DSG7 Xcellence Comfort+Assistant
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Re: Wejście sygnału wideo

Post autor: patryk7133 »

Endrju pisze:
16 sty 2018, 14:48
Uważam że Wielkie firmy powinny wspomagać takich gości a nie bic ich po łapach. Sami nie potrafili dokończyć swojej aplikacji to niech inni to zrobią. A wracając do tematu to nie zablokowali gościa tylko zwrócili mu uwagę że powinno być ostrzeżenie że nie wolno używać apki podczas jazdy. Tak prawdę mówiąc to w czasie jazdy to ta aplikacja jest bez sensu ale podczas postoju jeśli ktoś ma ochotę to mozna popatrzeć. Jeśli chodzi zaś o działanie to chyba znalazłem rozwiązanie. Trzeba uaktualnić AA. Ja sciagnęłrm z tej strony i Yotube auto odrazu się pojawiło.
https://m.apkpure.com/android-auto-maps ... n.gearhead
Co do prawie wszystkich spraw w tym wątku masz rację (polać mu prawdę gada) :) prawię :) bo co do jednego nie mogę się zgodzić :)
Cytat: (Tak prawdę mówiąc to w czasie jazdy to ta aplikacja jest bez sensu )
Nie prawda !!! Już wyjaśniam :) jeśli ktoś lubi muzykę tak jak ja a przy okazji od czasu do czasu zerknąć (kątem oka) na fajne postaci :)) Np: takie: W teledyskach to działanie tej apki podczas jazdy jest wręcz wymagane :) :)
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Hiszpanka
Posty: 90
Rejestracja: 17 cze 2017, 23:27
Lokalizacja: Barcin k.Bydgoszczy
Samochód: Ateca Xcellence 1.4 TSI, DSG, 4Drive, Samoa Orange
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wejście sygnału wideo

Post autor: Hiszpanka »

patryk7133, byleś czerwonego światła nie przegapił przez to ;)
Ateca Xcellence | 1.4 Eco TSI 150 KM | DSG | 4 DRIVE | KH74YT | Alcantara Brown | Comfort Assistant Plus | Navi System Plus | Full Link| Alarm | Podgrzewana szyba| Elektryczna klapa | Ogrzewanie postojowe | 18" Performance MACHINED | Samoa Orange

patryk7133
Posty: 1076
Rejestracja: 11 wrz 2017, 23:53
Lokalizacja: Nowa Ruda i Ludwigshafen
Samochód: Seat Ateca1,4 TSI DSG7 Xcellence Comfort+Assistant
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Re: Wejście sygnału wideo

Post autor: patryk7133 »

Hehe :) :)
Jeszcze nie mam takiej możliwości :( w poprzednim aucie miałem DVD,DAB i myślałem że tu będę miał podobnie ale niestety potrzebna NAVI + a mam tylko NAVI i telefon z Appla a potrzebny Android :(

Młody
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2017, 10:43
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Ateca Cupra 2.0 TSI 300KM
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Wejście sygnału wideo

Post autor: Młody »

Masmix pisze:
31 sty 2018, 20:21
Okazuje się, że na telefonach Xiaomi YiuTube Auto (CarStream) nie działa poprawnie. Widać tylko czarny obraz. Po zmianie telefonu na inny - LG, HTC, wszystko śmiga, aż miło.
Kolego Masmix posiadam Mi 5 i śmiga jak ta lala, tylko musiałem klona aplikacji Carstream zrobić (wszystko opisane przez wydawce apki na stronie).

Awatar użytkownika
tictac1986
Posty: 462
Rejestracja: 10 maja 2017, 21:24
Lokalizacja: Ozorków
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Wejście sygnału wideo

Post autor: tictac1986 »

A u mnie przestało działać, więc wszedłem na stronę YouTubeAuto i tam okazało się, że teraz zamiast tego jest CarStream, więc pobralem. Sprawdziwszy czy wszystkie wymagane ustawienia, łącznie z oszczedzaniem energii, są ok, włączyłem w aucie i co prawda widać AutoStream, jednak czarny ekran powrócił :( znowu nie działa :(.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Seat Ateca 1,4 TSI 150 KM Nevada White wersja Style + Comfort+/Pakiet Zima/Full Link

Awatar użytkownika
biz0n
Posty: 13
Rejestracja: 27 wrz 2017, 16:43
Lokalizacja: Sławków/Zabrze
Samochód: Seat Leon 5D Xcellence
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wejście sygnału wideo

Post autor: biz0n »

Niestety wujek Google skutecznie blokuje🤣, musisz zrobić tak jak napisał twórca aplikacji, czyli stworzyć własnego klona aplikacji i będzie działać.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
tictac1986
Posty: 462
Rejestracja: 10 maja 2017, 21:24
Lokalizacja: Ozorków
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Wejście sygnału wideo

Post autor: tictac1986 »

Klona aplikacji? To już dla mnie chyba wyższa informatyka, jak to się robi?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Seat Ateca 1,4 TSI 150 KM Nevada White wersja Style + Comfort+/Pakiet Zima/Full Link

ODPOWIEDZ