Aktualizacja Map

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
geranium
Posty: 720
Rejestracja: 10 lut 2019, 18:41
Samochód: SEAT ATECA 1.5 DSG
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Re: Aktualizacja Map

Post autor: geranium »

w moim przypadku mapy 1430 pokazują zamiast 50 -> 90km/h w mieście a wcześniej było dobrze



Sponsor

Re: Aktualizacja Map

Sponsor


bartekh
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2020, 11:05
Samochód: SEAT Leon 1.5 TSI 150 KM
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Aktualizacja Map

Post autor: bartekh »

bartekh pisze:
20 paź 2020, 9:48
Daavid pisze:
20 paź 2020, 7:39
Wysłałem email na priv, dzięki !
Wysłałem Ci kompletny folder EEC
Udało się rozwiązać problem? Pytam bo ciekawy jestem :)

kaszanka
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2020, 7:38
Samochód: Seat Leon 5f
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Aktualizacja Map

Post autor: kaszanka »

Witam Wszystkich. Spotkałem się z dość popularnym tutaj problemem (skasowałem bazowe mapy z karty pamięci i nie zrobiłem backup'u) i widzę, że jedynym rozwiązaniem jest znalezienie osoby, która posiada pierwotny plik do podmiany przy aktualizacji map. Mój samochód to Seat Leon 2015r. Karta o numerze 6PO.919.866 - taka sama sytuacja jak u Daavida. Czy posiada tutaj ktoś takowy plik i zechciałby się nim podzielić? Ja ze swojej strony postaram się opisać, czy taki sposób zadziała.

Daavid
Posty: 10
Rejestracja: 07 paź 2020, 17:42
Samochód: Seat Leon fr 2015
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Aktualizacja Map

Post autor: Daavid »

bartekh pisze:
24 paź 2020, 9:03
bartekh pisze:
20 paź 2020, 9:48
Daavid pisze:
20 paź 2020, 7:39
Wysłałem email na priv, dzięki !
Wysłałem Ci kompletny folder EEC
Udało się rozwiązać problem? Pytam bo ciekawy jestem :)
Jeszcze nie próbowałem , oddałem dzień wcześniej kartę na odzyskiwanie danych. Gdy już coś będę wiedział, na pewno się z Wami tutaj podzielę

Daavid
Posty: 10
Rejestracja: 07 paź 2020, 17:42
Samochód: Seat Leon fr 2015
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Aktualizacja Map

Post autor: Daavid »

kaszanka pisze:
25 paź 2020, 7:43
Witam Wszystkich. Spotkałem się z dość popularnym tutaj problemem (skasowałem bazowe mapy z karty pamięci i nie zrobiłem backup'u) i widzę, że jedynym rozwiązaniem jest znalezienie osoby, która posiada pierwotny plik do podmiany przy aktualizacji map. Mój samochód to Seat Leon 2015r. Karta o numerze 6PO.919.866 - taka sama sytuacja jak u Daavida. Czy posiada tutaj ktoś takowy plik i zechciałby się nim podzielić? Ja ze swojej strony postaram się opisać, czy taki sposób zadziała.
Na ta chwilę obecną wszystko co dostałem od kolegów z forum to niestety ale nie działa. Oddałem swoją kartę na odzyskiwanie danych, jak się uda to spróbuję od nowa ja zaktualizować i dam Ci znać jak podzlo.

Awatar użytkownika
tomal218
Posty: 920
Rejestracja: 19 sty 2018, 11:46
Lokalizacja: BYTOM
Samochód: Seat Ateca MY18
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Aktualizacja Map

Post autor: tomal218 »

Hi panowie nie ma co kombinowac na olx jest pelno ogloszen aktualizacji map i mysle ze za dobre piwko posla wam ten plik bez problemu pozdro
oso soplón !!! :lol:

Rafiner
Posty: 818
Rejestracja: 07 paź 2018, 19:02
Samochód: Seat Ateca 1.5 TSI DSG FR
Podziękował: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Re: Aktualizacja Map

Post autor: Rafiner »

Navi seata to takie gówno, ze zastanawiam się czy wogóle aktualizowac mapy. Aktualizacja ostatnia ma takie braki, ze szok.
Jezdze na googlemap na kabelku.
Ateca 1.5 tsi DSG, Radium Grey, wersja FR + extrasy.

Misiek
Posty: 2443
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 749 razy
Otrzymał podziękowań: 1204 razy

Re: Aktualizacja Map

Post autor: Misiek »

Rafiner pisze:
29 paź 2020, 22:57
Navi seata to takie gówno, ze zastanawiam się czy wogóle aktualizowac mapy. Aktualizacja ostatnia ma takie braki, ze szok.
Jezdze na googlemap na kabelku.
Niestety Google także ma niezłe miny - ciotka jechała do nas z Łodzi i pojechała właśnie według Google i mało, że nadrobiła dobre kilka kilometrów popatrz na większe przynliżenie, to jeszcze uparcie z terenu Galerii Podlaskiej kierowało ją do lasu (naokoło za Cmentarzem Miejskim), przez który nawet najcięższa, najwyższa wersja Hummvie, czy innego transportera nie miałby najmniejszych szans :

https://www.google.com/maps/dir/Bitwy+B ... 53.1573335
Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

Awatar użytkownika
DarekWa
Posty: 338
Rejestracja: 27 sty 2020, 19:20
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Seat Ateca XC 2.0 TSI 190 KM 4Drive DSG7 (RM20)
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Re: Aktualizacja Map

Post autor: DarekWa »

polecam Waze.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
thecichy
Posty: 449
Rejestracja: 14 paź 2018, 18:38
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 TSI
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Aktualizacja Map

Post autor: thecichy »

Misiek pisze:
30 paź 2020, 1:09
...
Niestety Google także ma niezłe miny - ciotka jechała do nas z Łodzi i pojechała właśnie według Google i mało, że nadrobiła dobre kilka kilometrów popatrz na większe przynliżenie, to jeszcze uparcie z terenu Galerii Podlaskiej kierowało ją do lasu (naokoło za Cmentarzem Miejskim), przez który nawet najcięższa, najwyższa wersja Hummvie, czy innego transportera nie miałby najmniejszych szans :
...
Może tak być, nie musi - trzeba przynajmniej raz poczynić ten drobny wysiłek i zweryfikować wszystkie ustawienia i jest tam opcja prowadzenia przez drogi gruntowe (czy jakkolwiek się to nazywa). I o ile też wolałbym nie musieć tego robić (choć to naprawdę nieskomplikowane i wcale nie czasochłonne), o tyle Google Maps pozostaje zawsze najbardziej aktualną nawigacją z bieżącą informacją o natężeniu ruchu. Mnie nie raz to ratowało tyłek narzucając wcześniejszy zjazd z autostrady, gdzie na dalszym odcinku był korek z powodu wypadku i ludzie nie mogli przez godzinę zjechać.

ODPOWIEDZ