Aktualizacja Map

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
mczelny2401
Posty: 381
Rejestracja: 24 lip 2019, 10:17
Samochód: LEON FR 2.0 TSI 190
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Re: Aktualizacja Map

Post autor: mczelny2401 »

Plik masz na własnej karcie pamięci



Sponsor

Re: Aktualizacja Map

Sponsor


Awatar użytkownika
zinger
Posty: 439
Rejestracja: 08 lis 2017, 10:09
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Ateca Xcl 1.4 DSG Samoa Orange
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Aktualizacja Map

Post autor: zinger »

mczelny2401 pisze:
27 gru 2021, 12:58
Plik masz na własnej karcie pamięci
Ok, dzieki.
Poki co mam inny problem, bo po sciagnieciu plikow z linkow patryk7133 pokazuje mi blad plikow i nie moge ich rozpakowac.

Dla porby sciagnalem co jest dostepne na stronie seata (wersje 1720) i nie mam tego bledu z plikami.

Mial ktos podobny problem?

Edit: problem z wypakowanie rozwiazany, potrzeba sciagnac programik 7zip, bo zwykly windowsowy nie radzi sobie.

Awatar użytkownika
michal 76
Posty: 573
Rejestracja: 07 maja 2017, 10:04
Lokalizacja: Ostrołęka
Samochód: Seat Ateca 1.4 DSG XCELLENCE 4 Drive VW Passat
Podziękował: 77 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Re: Aktualizacja Map

Post autor: michal 76 »

zinger pisze:
27 gru 2021, 12:24
greszczu pisze:
03 lis 2021, 21:58
Potwierdzam ,po pozostawieniu tylko katalogu PL w folderze sds duża mapa mieści się jeszcze na oryginalnej karcie 16GB. Do podmiany zostaje tylko plik OVERALL.NDS .
Obrazek
Ten plik Overall.nds trzeba podmieniac jak sie nie ma juz wykupionej aktualizacji, dobrze rozumiem?
Skad sie go sciaga na podmiane?
Musisz zostawić swój oryginalny

Awatar użytkownika
zinger
Posty: 439
Rejestracja: 08 lis 2017, 10:09
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Ateca Xcl 1.4 DSG Samoa Orange
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Aktualizacja Map

Post autor: zinger »

michal 76 pisze:
27 gru 2021, 20:42
Musisz zostawić swój oryginalny
Spoko, nowa wersja juz w aucie.

A jeszcze pytanko, skad bierzecie pliki z POI jak radary itp? Bo z tego co kojarze, to jakos osobno to jest dogrywane?

JACA
Posty: 306
Rejestracja: 30 kwie 2019, 19:15
Lokalizacja: TG
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI DSG 4Drive
Podziękował: 183 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: Aktualizacja Map

Post autor: JACA »

zinger pisze:
28 gru 2021, 9:17
A jeszcze pytanko, skad bierzecie pliki z POI jak radary itp? Bo z tego co kojarze, to jakos osobno to jest dogrywane?
Np. stąd :arrow: https://www.ateca-klub.pl/forum/viewtop ... 4023#p4023
Za ten post autor JACA otrzymał podziękowanie:
zinger (28 gru 2021, 13:29)
Ocena: 5.26%
--
Jaca

geranium
Posty: 719
Rejestracja: 10 lut 2019, 18:41
Samochód: SEAT ATECA 1.5 DSG
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Re: Aktualizacja Map

Post autor: geranium »

zinger pisze:
28 gru 2021, 9:17
..
A jeszcze pytanko, skad bierzecie pliki z POI jak radary itp? Bo z tego co kojarze, to jakos osobno to jest dogrywane?
ostatnie jakie sobie zrobiłem
Seat.rar
https://www53.zippyshare.com/v/0XZdNb7f/file.html

fotoradary(4 kategorie), przejazdy kolejowe ,Orlen, Lotos ,KFC, McDonalds..

bramkarz3
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2022, 12:53
Samochód: Seat Ateca 2.0
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Aktualizacja Map

Post autor: bramkarz3 »

Cześć koledzy, chciałbym pobrać pliki map z posta patryk7133, jednak linki chyba są uszkodzone i zrywa pobieranie po sciągnięciu 4GB. Czy ktoś dysponuje moze działającym linkiem albo mógłby wstawić swój plik na jakis serwer do pobrania ?

Misiek
Posty: 2432
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 744 razy
Otrzymał podziękowań: 1193 razy

Re: Aktualizacja Map

Post autor: Misiek »

bramkarz3 pisze:
15 sty 2022, 12:56
Cześć koledzy, chciałbym pobrać pliki map z posta patryk7133, jednak linki chyba są uszkodzone i zrywa pobieranie po sciągnięciu 4GB. Czy ktoś dysponuje moze działającym linkiem albo mógłby wstawić swój plik na jakis serwer do pobrania ?
A jaki masz konkretnie komunikat o błędzie ? Czy próbowałeś pobrać kilka razy i za każdym razem jest to samo i dokładnie te same 4 GB ? Czy nie masz przypadkiem ograniczenia wielkości jednego pliku (system plików FAT32, to maksymalnie 4 GB właśnie) ? Jeżeli tak, to do pobrania użyj dysku z NTFS lub innym systemem z większym niż 4 GB maksymalnym rozmiarem pliku. Daj znać czy pomogło.
Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

Rafiner
Posty: 815
Rejestracja: 07 paź 2018, 19:02
Samochód: Seat Ateca 1.5 TSI DSG FR
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy

Re: Aktualizacja Map

Post autor: Rafiner »

Znowu jechałem w trasie i z ciekawości oraz by pokazać dziecku jak działa pierwszy raz użyłem głosowej asystentki. Niby fajne, ale nie w tej navi. Ale nie o tym chciałem.
Chodzi o to, że kolejny raz widzę, że navi w aucie to kupa. Mapy nie wiedzą, że są remonty, nie widzą dróg oddanych do użytku ponad pół roku temu, nie uwzględniają ruchu i korków itd. Jedyna zaleta, to nawigowanie offline poza UE, gdzie dane komórkowe drogie.
Stąd nie ma się co podniecać aktualizacjami. Wystarczy zainstalować jak będziemy jechać poza UE. Tak to google map, albo inne dodane do AA i git.
Ateca 1.5 tsi DSG, Radium Grey, wersja FR + extrasy.

bramkarz3
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2022, 12:53
Samochód: Seat Ateca 2.0
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Aktualizacja Map

Post autor: bramkarz3 »

Misiek pisze:
15 sty 2022, 15:06
bramkarz3 pisze:
15 sty 2022, 12:56
Cześć koledzy, chciałbym pobrać pliki map z posta patryk7133, jednak linki chyba są uszkodzone i zrywa pobieranie po sciągnięciu 4GB. Czy ktoś dysponuje moze działającym linkiem albo mógłby wstawić swój plik na jakis serwer do pobrania ?
A jaki masz konkretnie komunikat o błędzie ? Czy próbowałeś pobrać kilka razy i za każdym razem jest to samo i dokładnie te same 4 GB ? Czy nie masz przypadkiem ograniczenia wielkości jednego pliku (system plików FAT32, to maksymalnie 4 GB właśnie) ? Jeżeli tak, to do pobrania użyj dysku z NTFS lub innym systemem z większym niż 4 GB maksymalnym rozmiarem pliku. Daj znać czy pomogło.
Okazało się że mój Google Chrome robi jakieś zwody i nie puszcza plików cięższych niz 4GB. Pobranie przez inna przeglądarke załatwiło temat i mapy już hulają w aucie :)

ODPOWIEDZ