Akcja serwisowa dotycząca systemu info (91HF jeżeli dobrze zapamiętałem) - aktualizacja softu

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
krowka1978
Posty: 304
Rejestracja: 05 maja 2023, 23:13
Samochód: Seat Ateca, FIAT 500X, FIAT Grande Punto
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Akcja serwisowa dotycząca systemu info - aktualizacja softu

Post autor: krowka1978 »

flash pisze:
12 sty 2024, 10:52
krowka1978 pisze:
12 sty 2024, 10:44
Jak na razie od momentu aktualizacji 0841, łącznie z tą z akcji serwisowej, restartów nie miałem, jak i nie wariowało pozycjonowanie w nawigacji.
0841 już dawno miałem, chyba jakoś we wrześniu, to na ciszę z audio załóżmy, że pomogło. Ale ostatnio była jakaś aktualizacja na ekranie samochodu, i po tym zaczęły się cyrki z restartowaniem.
Miałem też aktualizację OTA, chyba w grudniu, jak na razie nic złego nie odstawiło się.


Seat Ateca Xperience 1.5 TSI EVO2 DSG 7 150KM Velvet Red 2023
FIAT 500X Lounge 1.4 16V MultiAir II Turbo 140KM 2016
Jeszcze jest - FIAT Grande Punto Emotion 1.4 8V 77KM 2007r., 16 lat szybko zleciało, od początku u mnie...

Sponsor

Re: Akcja serwisowa dotycząca systemu info - aktualizacja softu

Sponsor


Awatar użytkownika
rybsko
Posty: 350
Rejestracja: 19 kwie 2021, 17:12
Lokalizacja: Pomorskie
Samochód: Ateca FR TSI 2.0 FL
Podziękował: 43 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Re: Akcja serwisowa dotycząca systemu info (91HF jeżeli dobrze zapamiętałem) - aktualizacja softu

Post autor: rybsko »

Ja od 0841 też miałem jedną akcję z resetowaniem - mam film, ale jeszcze go nie opublikowałem.
No i akcja z cyfrowym hałasem na cały regulator, którego nie wyłącza nawet wyłączenie auta... raczej powiązane z infotainmentem.
Oba tematy dopiero będę zgłaszał, bo i jak nie wybieram się do serwisu w najbliższym czasie.

Ale oznacza to także, że częstotliwość resetów i innych wtop znacząco spadła.

Coś więcej o tej akcji serwisowej?

flash
Posty: 298
Rejestracja: 30 lis 2022, 20:45
Samochód: Seat Ateca FR 1.5 TSI DSG7 FL 2022
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Akcja serwisowa dotycząca systemu info (91HF jeżeli dobrze zapamiętałem) - aktualizacja softu

Post autor: flash »

Już po aktualizacji w ramach akcji serwisowej 91HF. Wersje oprogramowania się nie zmieniły. Zobaczymy w najbliższym czasie czy coś to dało.

Awatar użytkownika
rybsko
Posty: 350
Rejestracja: 19 kwie 2021, 17:12
Lokalizacja: Pomorskie
Samochód: Ateca FR TSI 2.0 FL
Podziękował: 43 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Re: Akcja serwisowa dotycząca systemu info (91HF jeżeli dobrze zapamiętałem) - aktualizacja softu

Post autor: rybsko »

flash pisze:
16 sty 2024, 17:18
Już po aktualizacji w ramach akcji serwisowej 91HF. Wersje oprogramowania się nie zmieniły. Zobaczymy w najbliższym czasie czy coś to dało.
Jakiś update?

flash
Posty: 298
Rejestracja: 30 lis 2022, 20:45
Samochód: Seat Ateca FR 1.5 TSI DSG7 FL 2022
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Akcja serwisowa dotycząca systemu info (91HF jeżeli dobrze zapamiętałem) - aktualizacja softu

Post autor: flash »

rybsko pisze:
29 lut 2024, 7:00
flash pisze:
16 sty 2024, 17:18
Już po aktualizacji w ramach akcji serwisowej 91HF. Wersje oprogramowania się nie zmieniły. Zobaczymy w najbliższym czasie czy coś to dało.
Jakiś update?
Szczerze mówiąc nie wiem co odpowiedzieć. Nagłej ciszy w trakcie jazdy i słuchania audio już nie mam, a przynajmniej się nie zdarzyło od tej połowy stycznia, ale często taka cisza występuje na samym początku po uruchomieniu samochodu, np. odpalam auto, włączam radio (albo włącza się samo, bo było ostatnio) i cisza (a nie jest wyciszona głośność) – dopiero po jakichś kilku sekundach zaczyna grać. Podobnie z telefonem jak zadzwonię od razu po odpaleniu: dzwonię, ktoś odbiera, mnie słyszy, ale ja nic, bo audio jeszcze nie "namyśliło się", żeby wydawać z siebie jakieś dźwięki. Może trochę mniejsza "upierdliwość" niż wcześniej, ale w moim mniemaniu i oczekiwaniu dalej jednak to nie jest normalne. Jakoś jednak żyję. :P

Pocieszam się jednak przy okazji innym faktem, że w atece radio działa przy zgaszonym silniku i można słuchać muzyki siedząc w aucie. Ostatnio zauważyłem, że w niektórych autach (np. hyundai i20 i toyota yaris) nie da się włączyć radia przyciskiem jak silnik został zgaszony. :D

Co do ateki to spróbuję jeszcze w niedługim czasie zrobić reset do ustawień fabrycznych, co było ostatnio opisywane w innym wątku i ma poprawić głośność audio beats – może poprawi też te cisze na początku czy inne rzeczy. :)

PS Wyciszyłem ostatnio przednie prawe drzwi i jest różnica w cichości oraz w jakości audio. :) Zabieram się za ostatnie drzwi – kierowcy.
Za ten post autor flash otrzymał podziękowania (w sumie 2):
Misiek (29 lut 2024, 9:51) • rybsko (29 lut 2024, 12:30)
Ocena: 10.53%

ODPOWIEDZ