Apki działające z Android Auto.

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Apki działające z Android Auto.

Post autor: Endrju »

Znalazłem na necie apke która działa z AA i postanowiłem poszukać na forum passata. Znalazłem temat i za zgodą kolegi Dean wklejam link do jego poradnika. Myślę że AA mirror to może być dobre rozwiązanie zamiast FL. U mnie oczywiście działa no ale nie mam roota na smartfonie i nie dział a dotyk na MS tylko w smartfonie.
https://forum.vw-passat.pl/topic/59925- ... nt-1856603
Sami wypróbujcie.


Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Sponsor

Apki działające z Android Auto.

Sponsor


gharghoul
Posty: 84
Rejestracja: 12 mar 2018, 9:19
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Apki działające z Android Auto.

Post autor: gharghoul »

Nie chcę zakładać nowego tematu, ale zbliża się spore ułatwienie więc tylko odświeżę...
Dajcie znać czy ktoś już tego próbował (jak wiadomo lokalizację NA można obejść).

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/andr ... 42066.html

Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Apki działające z Android Auto.

Post autor: Endrju »

6 smartfonów to raczej mało , miejmy tylko nadzieję że szybko będą rozszeżać. No i dalej brak wsparcia dla PL normalnie żenada.
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

zniesmaczony
Posty: 7
Rejestracja: 30 kwie 2018, 11:41
Samochód: Seat Ateca Xcellence 1,4 TSi 150 KM Black Magic
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Apki działające z Android Auto.

Post autor: zniesmaczony »

Od kilku miesięcy mam zainstalowane android auto w telefonie. Wspaniale współpracuje z samochodem. Mam tylko niewielką zagwozdkę ostatnio, ponieważ nie szuka mi dłuższych tras. Planuję wyjazd do Włoch i szuka trasy w nieskończoność. Po odłączeniu od samochodu problemu nie ma. Ale pewnie sobie z tym poradzę. No i denerwuje wyłączenie mediów przez bluetooth. Poza tym jest wspaniałe. Wybieranie głosowe połączeń telefonicznych jest o niebo lepsze niż preinstalowane w samochodzie. Denerwująca jest nieobecność apki w polskim Google Play ale to, jak wiadomo, można obejść. W skrócie: lepiej zapłacić 1000 za FL i podłączyć AA niż 5000 za nawigację. A te kilka telefonów wspierających wireless to jakaś porażka. Swoją drogą, większość kierowców i tak podpina telefon kablem. No chyba że ma schowek QI i telefon który to wspiera :)

ODPOWIEDZ