Beats Sound System w Ateca

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
geranium
Posty: 719
Rejestracja: 10 lut 2019, 18:41
Samochód: SEAT ATECA 1.5 DSG
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: geranium »

Rafiner pisze:
09 lut 2023, 22:53
Kiedyś ktoś pisał, że nie słyszy subwoofera, że jakby nie chodził. Ja kiedyś sprawdzałem, kilka miesięcy temu, podgłaszając suba i faktycznie zmiana mała. Ale robiłem to na radiu. Dzisiaj włączyłem na spotify muzę (może 2 raz w 3 letnim użytkowaniu haha) i chciało mi uszy basem rozsadzić, bo był max zostawiony. Stąd może sub lepiej gra na innych źródłach dzwięku niż radio. Ja jestem zadowolony.
bo taka jest prawda. pytanie jaki system jest w ustawieniach zapisany bo jest kilka do wyboru i to zapewne zmienia wszystko...

u mnie "radio" gra najgorzej , nie ma porównania do "mediów".



Sponsor

Re: Beats Sound System w Ateca

Sponsor


Szyszka
Posty: 25
Rejestracja: 16 kwie 2022, 17:53
Lokalizacja: Toruń
Samochód: Seat Ateca FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: Szyszka »

Dziś Update tematu.
Informacja z serwisu ze jest akcja na trzaski z głośników oraz restart radia oraz to ze gra jak by chciał a nie mógł. Powodem ma być drugi wzmacniacz. 30 maja umówiony serwis wiec dam znać co dalej.

flash
Posty: 294
Rejestracja: 30 lis 2022, 20:45
Samochód: Seat Ateca FR 1.5 TSI DSG7 FL 2022
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: flash »

Dziwne, ja dzwoniłem do swojego aso i powiedzieli, że nic nie ma, żadnej akcji, przynajmniej dla mojego auta. Chyba że po prostu mają już rozwiązanie na ten problem i mam powiedzieć, że u mnie to występuje i mają mi to zrobić?

flash
Posty: 294
Rejestracja: 30 lis 2022, 20:45
Samochód: Seat Ateca FR 1.5 TSI DSG7 FL 2022
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: flash »

Szyszka pisze:
23 maja 2023, 18:53
Dziś Update tematu.
Informacja z serwisu ze jest akcja na trzaski z głośników oraz restart radia oraz to ze gra jak by chciał a nie mógł. Powodem ma być drugi wzmacniacz. 30 maja umówiony serwis wiec dam znać co dalej.
I jak tam po serwisie? :) Jakieś dodatkowe info w temacie?

Szyszka
Posty: 25
Rejestracja: 16 kwie 2022, 17:53
Lokalizacja: Toruń
Samochód: Seat Ateca FR
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: Szyszka »

Hej. Wygrali jakieś poprawione oprogramowanie. Podobno to jakaś latka na aktualna wersje czyli 0836.
No i powiem, ze jak na razie wszystko OK.

flash
Posty: 294
Rejestracja: 30 lis 2022, 20:45
Samochód: Seat Ateca FR 1.5 TSI DSG7 FL 2022
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: flash »

Jestem po wizycie w ASO, m.in. ws. restartowania się systemu multimedialnego i braku dźwięku w ogóle (ostatnio miałem nawet sytuację, że radio grało, a nagle zapadła cisza... a system tj. ekran działał normalnie...). Podobno wygrali rzekomą łatkę oprogramowania, ale też zaktualizowali do najnowszej wersji 0841. Czy będzie ok? Będę jeździł obserwował. Obrazek Czy gra głośniej? Trudno powiedzieć, póki co na chwilę zrobiłem na maxa radio w garażu, to trochę miałem wrażenie, że tak, ale zobaczę w trasie z muzyką.

Obrazek

PS Miałem też podklejane plastiki i mocowania wokół ekranu zegarów, bo ostatnimi czasy zaczęły dość mocno skrzypieć, nawet na lekkich nierównościach, co było całkiem wkurzające - zobaczymy czy pomogło.
Za ten post autor flash otrzymał podziękowanie:
rybsko (10 cze 2023, 5:09)
Ocena: 5.26%

Awatar użytkownika
rybsko
Posty: 346
Rejestracja: 19 kwie 2021, 17:12
Lokalizacja: Pomorskie
Samochód: Ateca FR TSI 2.0 FL
Podziękował: 43 razy
Otrzymał podziękowań: 54 razy

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: rybsko »

flash pisze:
07 cze 2023, 17:34
Jestem po wizycie w ASO, m.in. ws. restartowania się systemu multimedialnego i braku dźwięku w ogóle (ostatnio miałem nawet sytuację, że radio grało, a nagle zapadła cisza... a system tj. ekran działał normalnie...). Podobno wygrali rzekomą łatkę oprogramowania, ale też zaktualizowali do najnowszej wersji 0841. Czy będzie ok? Będę jeździł obserwował.
Beats czy standard? Koniecznie dawaj znać jak jest, dzięki! :)

U mnie cisza+działający interfejs, to 98% problemów, z czego większość w momencie włączenia auta, ale zdarzała się też nagła, niespodziewana cisza. Niekończących się restartów miałem może 5, z głośnością nie mam problemów.

Ważne pytanie: czy nadal działa Ci bezprzewodowy full link po tych aktualizacjach?

krowka1978
Posty: 304
Rejestracja: 05 maja 2023, 23:13
Samochód: Seat Ateca, FIAT 500X, FIAT Grande Punto
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: krowka1978 »

Też muszę się umówić z aktualizacją softu w Beats. Były dni kiedy robił restarty. Zauważyłem też, że z iwznanych powodów gubi ustawienie przekroczenia prędkości o żądaną wartość i brzęczek. Ustala na 0km/h i wyłącza dźwięk.
Seat Ateca Xperience 1.5 TSI EVO2 DSG 7 150KM Velvet Red 2023
FIAT 500X Lounge 1.4 16V MultiAir II Turbo 140KM 2016
Jeszcze jest - FIAT Grande Punto Emotion 1.4 8V 77KM 2007r., 16 lat szybko zleciało, od początku u mnie...

flash
Posty: 294
Rejestracja: 30 lis 2022, 20:45
Samochód: Seat Ateca FR 1.5 TSI DSG7 FL 2022
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: flash »

rybsko pisze:
10 cze 2023, 5:09
flash pisze:
07 cze 2023, 17:34
Jestem po wizycie w ASO, m.in. ws. restartowania się systemu multimedialnego i braku dźwięku w ogóle (ostatnio miałem nawet sytuację, że radio grało, a nagle zapadła cisza... a system tj. ekran działał normalnie...). Podobno wygrali rzekomą łatkę oprogramowania, ale też zaktualizowali do najnowszej wersji 0841. Czy będzie ok? Będę jeździł obserwował.
Beats czy standard? Koniecznie dawaj znać jak jest, dzięki! :)

U mnie cisza+działający interfejs, to 98% problemów, z czego większość w momencie włączenia auta, ale zdarzała się też nagła, niespodziewana cisza. Niekończących się restartów miałem może 5, z głośnością nie mam problemów.

Ważne pytanie: czy nadal działa Ci bezprzewodowy full link po tych aktualizacjach?
Beats.

Już 2x miałem nagłą ciszę podczas jazdy i słuchania radia, ostatnio wczoraj, przy czym 3x zrobiony reset nie pomógł, dopiero jak auto postało to zaczęło działać... Masakra!

Tak, full link (aa) działa nadal bezprzewodowo, bez problemów akurat to.

Awatar użytkownika
rybsko
Posty: 346
Rejestracja: 19 kwie 2021, 17:12
Lokalizacja: Pomorskie
Samochód: Ateca FR TSI 2.0 FL
Podziękował: 43 razy
Otrzymał podziękowań: 54 razy

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: rybsko »

flash pisze:
01 lip 2023, 21:25
Już 2x miałem nagłą ciszę podczas jazdy i słuchania radia, ostatnio wczoraj, przy czym 3x zrobiony reset nie pomógł, dopiero jak auto postało to zaczęło działać... Masakra!

Tak, full link (aa) działa nadal bezprzewodowo, bez problemów akurat to.
Nie miałeś tych cisz przed aktualizacją?

Ja mam je od początku. Szacuję (na oko), że: cisza zdarza się u mnie w około 30% uruchomień pojazdu; z tych uruchomień, w 80% wystarczy jeden restart aby naprawić, w 15% kilka, a raz na jakiś czas nie pomaga nic i trzeba poczekać godzinę, dwie, trzy.

Dzięki za potwierdzenie z full linkiem. U mnie full link działa też kapryśnie, to nie jest tak, że znajduje telefon za każdym jednym razem od razu. Ale jeżeli nie, to udaje się to kilkoma próbami sparować.

ODPOWIEDZ