Beats Sound System w Ateca

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
marwoo
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2023, 23:43
Samochód: Ateca FL
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: marwoo »

Jakby coś to jest nowa wersja.
Generalnie u mnie xx41 wywalała CarPlay przy pierwszym uruchomieniu i musiałem resetować radio. Teraz jest trochę za krótko aby wydawać ostateczny werdykt. Ale na razie działa jak trzeba za każdym razem.
Jedynie co musiałem zrobić to kompletny reset profilu i wszystkich ustawień bo odrazu po aktualizacji świrowało trochę.

Obrazek

darmowe hostingi minecraft



Sponsor

Re: Beats Sound System w Ateca

Sponsor


Awatar użytkownika
rybsko
Posty: 350
Rejestracja: 19 kwie 2021, 17:12
Lokalizacja: Pomorskie
Samochód: Ateca FR TSI 2.0 FL
Podziękował: 43 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: rybsko »

marwoo pisze:
29 lut 2024, 11:15
Jakby coś to jest nowa wersja.
Generalnie u mnie xx41 wywalała CarPlay przy pierwszym uruchomieniu i musiałem resetować radio. Teraz jest trochę za krótko aby wydawać ostateczny werdykt. Ale na razie działa jak trzeba za każdym razem.
Jedynie co musiałem zrobić to kompletny reset profilu i wszystkich ustawień bo odrazu po aktualizacji świrowało trochę.
Dobrze wiedzieć. Wgrywana przez ASO? Czy przyszła bezprzewodowo?

Online
flash
Posty: 298
Rejestracja: 30 lis 2022, 20:45
Samochód: Seat Ateca FR 1.5 TSI DSG7 FL 2022
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: flash »

rybsko pisze:
29 lut 2024, 12:29
Dobrze wiedzieć. Wgrywana przez ASO? Czy przyszła bezprzewodowo?
Podbijam pytanie.

marwoo
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2023, 23:43
Samochód: Ateca FL
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: marwoo »

Wizyta w ASO.
W między czasie była jakaś aktualizacja automatyczna ale to jakieś drobnostki.
Za ten post autor marwoo otrzymał podziękowanie:
rybsko (29 lut 2024, 16:34)
Ocena: 5.26%

opcio
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2024, 23:14
Samochód: xceed
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: opcio »

cześć wszystkim

pytanie: czy Ateca z Beats ma mniejszy (płytszy) bagażnik?

Bo to, że Beats wyklucza się z podwójną podłogą, to wiem.

A korzystając z okazji - podwójna podłoga vs zwykła. Czy to jest tak, że płytszy poziom podwójnej podłogi=bazowy poziom w samochodzie ze standardową podłogą, czy wyższy poziom podwójnej podłogi=standard?

Capa
Posty: 49
Rejestracja: 22 mar 2021, 21:54
Samochód: Seat Ateca 1.5 XP Dsg
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: Capa »

DarekWa pisze:
26 lut 2024, 20:35
usunięcie profilu, hard reset i ponowna konfiguracja ustawień.

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
Dzisiaj zrobiłem przywrócenie do ustawień fabrycznych (1 przycisk w ustawieniach, bez żadnego wcześniejszego wylogowana się) i następnie zalogowałem się ponownie na dotychczasowe konto, nic więcej. Teraz gra, jak powinno. Tzn. po zmianie maksymalnej głośności włączenia zapamiętuje opcje i po 1-2 piosenkach z głośnością na maksa robi się niekomfortowo :)

Online
flash
Posty: 298
Rejestracja: 30 lis 2022, 20:45
Samochód: Seat Ateca FR 1.5 TSI DSG7 FL 2022
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: flash »

marwoo pisze:
29 lut 2024, 11:15
Jakby coś to jest nowa wersja.
Generalnie u mnie xx41 wywalała CarPlay przy pierwszym uruchomieniu i musiałem resetować radio. Teraz jest trochę za krótko aby wydawać ostateczny werdykt. Ale na razie działa jak trzeba za każdym razem.
Jedynie co musiałem zrobić to kompletny reset profilu i wszystkich ustawień bo odrazu po aktualizacji świrowało trochę.

Obrazek

darmowe hostingi minecraft
Dzisiaj byłem w aso, zrobili update do 0870, później zrobię jeszcze wspominany ostatnio na forum reset do ustawień fabrycznych i zobaczymy czy poprawi to problemy z audio i głośnością.

Awatar użytkownika
rybsko
Posty: 350
Rejestracja: 19 kwie 2021, 17:12
Lokalizacja: Pomorskie
Samochód: Ateca FR TSI 2.0 FL
Podziękował: 43 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: rybsko »

Po roku względnej stabilności funkcjonowania systemu (zaledwie 1x pętla resetów i 1x cyfrowy hałas), w ostatnich dwóch tygodniach doświadczam ponownego natężenia kłopotów. Co 2-3 jazdy, coś się sypie z elektroniką. A to restarty, a to awaria systemu rozpoznawania znaków czy czegoś tam, a to inne cuda z infotainmentem...

Miejmy nadzieję, że w przyszłym tygodniu na serwisie nowa wersja znowu ustabilizuje sytuację.

Martwi mnie jednak co będzie z tym wszystkim kiedy już auto przestanie mieć gwarancję, a oprogramowanie wsparcie. Systemy zintegrowane full-link nadal będą się zmieniać i rozwijać, i pewnie z czasem pojawią się kolejne niekompatybilności...

Awatar użytkownika
rybsko
Posty: 350
Rejestracja: 19 kwie 2021, 17:12
Lokalizacja: Pomorskie
Samochód: Ateca FR TSI 2.0 FL
Podziękował: 43 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: rybsko »

Kilka newsów z frontu.

Byłem na przeglądzie, zrobiono mi jakąś aktualizację. Po aktualizacji okazało się, że numer oprogramowania się nie zmienił, więc dopytuję. No więc rzekomo akcja serwisowa (91FH), którą mi zaplanowano w związku z kłopotami dot. infotainmentu, nie polegała na aktualizacji samego oprogramowania użytkowego, tylko jakiegoś komponentu ekranowego. Podobno doszli do tego, że to wina większości kłopotów.

Niestety, to oznacza również, że dalej mam wersję 0841 softu, choć liczyłem na update. Przy okazji dowiedziałem się ciekawej rzeczy - powodem, dla którego nie robią aktualizacji softu "na życzenie" jest (głównie) fakt, iż nikt im za takie czynności nie płaci. Jeżeli więc występują problemy i da się to udokumentować, najlepiej filmem, to - o ile nie istnieją inne rozwiązania (vide akcja serwisowa) - oprogramowanie jest aktualizowane jako działanie mogące potencjalnie rozwiązać problem. W moim przypadku, pierwszeństwo działań przypadło akcji serwisowej, więc samego update'u już nie robili. Teraz muszę jeździć, obserwować, i dopiero gdyby okazało się, że nadal są problemy - wrócimy do tematu update'u.

Natomiast dowiedziałem się również, że można zlecić odpłatne podniesienie wersji softu i będzie to kosztowało koło pięciu stów (za roboczogodzinę). Szkoda, że tak trudno dotrzeć do tej informacji, bo abstrahując od wysokiej ceny tej usługi, to mogłoby komuś zależeć na skorzystaniu mimo wszystko.
Za ten post autor rybsko otrzymał podziękowanie:
YoursTruly (20 kwie 2024, 11:36)
Ocena: 5.26%

geranium
Posty: 720
Rejestracja: 10 lut 2019, 18:41
Samochód: SEAT ATECA 1.5 DSG
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: geranium »

rybsko pisze:
20 kwie 2024, 7:17
....
Natomiast dowiedziałem się również, że można zlecić odpłatne podniesienie wersji softu i będzie to kosztowało koło pięciu stów (za roboczogodzinę). Szkoda, że tak trudno dotrzeć do tej informacji, bo abstrahując od wysokiej ceny tej usługi, to mogłoby komuś zależeć na skorzystaniu mimo wszystko.
ciekawe.. w moim ASO poinformowali mnie, o tym za pierwszym razem, dodatkowo kazali podpisać oświadczenie że robią to na moje żądanie i nie biorą odpowiedzialności za ewentualne kłopoty, dlatego znalazłem odpowiedni soft i robię to sobie sam .

ASO nic nie robi za darmo nawet na gwarancji... po prostu wystawia faktury na importera a ten zwraca koszy lub nie :D

ODPOWIEDZ