Beats Sound System w Ateca

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Awatar użytkownika
rybsko
Posty: 360
Rejestracja: 19 kwie 2021, 17:12
Lokalizacja: Pomorskie
Samochód: Ateca FR TSI 2.0 FL
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Re: Beats Sound System w Ateca

Post autor: rybsko »

geranium pisze:
20 kwie 2024, 12:09
ciekawe.. w moim ASO poinformowali mnie, o tym za pierwszym razem, dodatkowo kazali podpisać oświadczenie że robią to na moje żądanie i nie biorą odpowiedzialności za ewentualne kłopoty, dlatego znalazłem odpowiedni soft i robię to sobie sam .
Sam podnosisz wersję oprogramowania, np. 0809 na 0841? Skąd zródło oprogramowania?
geranium pisze:
20 kwie 2024, 12:09
ASO nic nie robi za darmo nawet na gwarancji... po prostu wystawia faktury na importera a ten zwraca koszy lub nie :D
No tak, ale mnie już to zaplecze nie interesuje specjalnie. Wcześniejszą aktualizację miałem zrobioną nieodpłatnie. Oczywiście dysponowałem dobrym materiałem potwierdzającym problemy.

Co do odpłatności usług w ogóle - nie mam z tym problemu, to zrozumiałe. Chociaż stawka godzinowa 500pln jest z kosmosu i szczególnie płacąc tyle nie zgodziłbym się na jakieś disclaimery w stylu "nie bieżemy odpowiedzialności".

Nie tracę wrażenia, że niektóre koncerny, pomimo oddechu konkurencji na plecach, zapierają się ręcami i nogami żeby tylko nie przyznać, że ich produkt powoli staje się również produktem software'owym, który jako taki rządzi się pewnymi prawami i oczekiwaniami ze strony klientów. Strasznie to słabe, zwłaszcza, że przy odpowiednim przygotowaniu obszar software'owy mógłby się stać względnie tanim atutem marki albo koncernu. No chyba, że wiedzą, że już przegrali i to rozdanie...



Sponsor

Re: Beats Sound System w Ateca

Sponsor


ODPOWIEDZ