Systemy Audio.

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Systemy Audio.

Post autor: Janisz »

Ja dałem 6mm ale coś mi się wydaje, że ktoś od nas z forum dał grubszą. Ja sam teraz dałbym w 9mm.


Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

Sponsor

Re: Systemy Audio.

Sponsor


Awatar użytkownika
tomal218
Posty: 917
Rejestracja: 19 sty 2018, 11:46
Lokalizacja: BYTOM
Samochód: Seat Ateca MY18
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

Re: Systemy Audio.

Post autor: tomal218 »

Hi
Mam navi system bez +
Moze ktos opisac ktore piny odpowiadaja za glosniki (Przod wysoki ton slupek +- )(przod niski ton +- )(Tyl +-)
oso soplón !!! :lol:

juby466
Posty: 84
Rejestracja: 17 sty 2021, 18:06
Samochód: Ford Focus
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Systemy Audio.

Post autor: juby466 »

Panowie mam pytanie czy pendrive z muzyka usb 3.1 typ C a dokładnie Kingstone Data Traveler MicroDuo będzie poprawnie obsługiwany przez infotainment w Atece FL?Wolałbym sobie odpuścić abonament Hi-Fi Tidal a czegoś słuchać trzeba.

Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Systemy Audio.

Post autor: Endrju »

juby466 pisze:
22 sty 2021, 9:19
Panowie mam pytanie czy pendrive z muzyka usb 3.1 typ C a dokładnie Kingstone Data Traveler MicroDuo będzie poprawnie obsługiwany przez infotainment w Atece FL?Wolałbym sobie odpuścić abonament Hi-Fi Tidal a czegoś słuchać trzeba.
Myślę że powinno działać ale trzeba fizycznie sprawdzić.
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Misiek
Posty: 2398
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 727 razy
Otrzymał podziękowań: 1169 razy

Re: Systemy Audio.

Post autor: Misiek »

juby466 pisze:
22 sty 2021, 9:19
Panowie mam pytanie czy pendrive z muzyka usb 3.1 typ C a dokładnie Kingstone Data Traveler MicroDuo będzie poprawnie obsługiwany przez infotainment w Atece FL?Wolałbym sobie odpuścić abonament Hi-Fi Tidal a czegoś słuchać trzeba.
Endrju ma rację, ale najlepiej jeżeli jeszcze nie masz go fizycznie u siebie (lub któryś ze znajomych), to najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie przez Internet w jakimś sklepie z odbiorem i zwrotem w Twoim mieście (bez kosztów). Odbierasz, sprawdzasz "organoleptycznie" w swoim samochodzie i jak działa, to zostawiasz, a jeśli nie, to bezpłatnie zwracasz w ciągu 14 dni bez podania przyczyny i szukasz dalej. Myślę także, że jeżeli akurat żaden z forumowiczów tego konkretnego modelu nie będzie używał, to nikt Ci w 100 % nie zagwarantuje, że działa i musisz to sprawdzić sam. Niby "powinno działać", ale niekoniecznie - kolega z pracy używa dysku zewnętrznego w 4 urządzeniach i jedno z nich go nie widzi (nie z powodu zastosowanego systemu plików), więc niekoniecznie.

Jedna tylko uwaga na 100 % - im starsze urządzenie (w Twoim przypadku pendrive), tym większe prawdopodobieństwo, że będzie działało, ponieważ jego obsługa jest "zaszyta" przez producenta w urządzeniu odczytującym, a najnowsze, wyprodukowane po dacie urządzenia odczytującego mogą być jeszcze nieobsługiwane.
Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

juby466
Posty: 84
Rejestracja: 17 sty 2021, 18:06
Samochód: Ford Focus
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Systemy Audio.

Post autor: juby466 »

Dzięki Panowie za odpowiedź. Sprawdzić będę mógł dopiero po odbiorze samochodu czyli gdzieś na początku lutego.Zamówiłem go, przyjdzie w przyszłym tygodniu więc gdyby nie działał to zmieszczę się w tych 14 dniach. Mam jeszcze prośbę do Endrju jakby mógł mi odpowiedzieć na pytanie w wątku OBD o Atece Fl. Z góry dziękuję.

bartoleqq
Posty: 41
Rejestracja: 17 gru 2020, 22:01
Samochód: tiguan
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Systemy Audio.

Post autor: bartoleqq »

Można jeszcze kupić przejściówkę dla starego pendrive. Ja sam stosuje właśnie starego pendriva kingstona 8gb lub 16gb i działa właśnie przez przeiściówkę na usb-c

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka


juby466
Posty: 84
Rejestracja: 17 sty 2021, 18:06
Samochód: Ford Focus
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Systemy Audio.

Post autor: juby466 »

Wiem tylko zazwyczaj kupuję najmniejsze możliwe peny a przejściówka go powiększy. Najpierw spróbuję z tym co napisałem i podzielę się informacją czy zadziałał czy nie.

Awatar użytkownika
Grz_Bo
Posty: 441
Rejestracja: 15 lis 2020, 8:48
Samochód: Seat Leon
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Re: Systemy Audio.

Post autor: Grz_Bo »

Jak kupiłem coś takiego. Działa. Fajnie bo ma dwa różne wyjścia, stare i nowe - polecam.ObrazekObrazek

Pozdrawiam,
Grzegorz


Awatar użytkownika
DarekWa
Posty: 337
Rejestracja: 27 sty 2020, 19:20
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Seat Ateca XC 2.0 TSI 190 KM 4Drive DSG7 (RM20)
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Re: Systemy Audio.

Post autor: DarekWa »

a ja polecam https://mytuner-radio.com/pl/ z aplikacją na Android i obsługą Android Auto lub aplikacją na iOS i obsługą Apple CarPlay. Dostępne większość dużych stacji radiowych z PL, internetowe i mnóstwo z całego świata często i dużym bitrate więc i Beats lepiej brzmi.

ODPOWIEDZ