Systemy Audio.

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
patryk7133
Posty: 1076
Rejestracja: 11 wrz 2017, 23:53
Lokalizacja: Nowa Ruda i Ludwigshafen
Samochód: Seat Ateca1,4 TSI DSG7 Xcellence Comfort+Assistant
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Re: Systemy Audio.

Post autor: patryk7133 »

Eleonor pisze:
01 wrz 2022, 16:46
Jakby to powiedzieć żeby nie urazić...
Dla mnie dużo za duże to ... :)
Tak na zdjęciu wygląda to dziwacznie :) Jednak na żywo wygląda to całkiem fajnie



Sponsor

Re: Systemy Audio.

Sponsor


Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Systemy Audio.

Post autor: Janisz »

Wcale nie jest duże. Wykorzystałeś nakładki z aliexpress czy sam robiłeś te nakładki?
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

patryk7133
Posty: 1076
Rejestracja: 11 wrz 2017, 23:53
Lokalizacja: Nowa Ruda i Ludwigshafen
Samochód: Seat Ateca1,4 TSI DSG7 Xcellence Comfort+Assistant
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Re: Systemy Audio.

Post autor: patryk7133 »

Janisz pisze:
03 wrz 2022, 8:34
Wcale nie jest duże. Wykorzystałeś nakładki z aliexpress czy sam robiłeś te nakładki?
Tak to nakładki z Alli zamówiłem 2 różne bo w jednych nie było konkretnych wymiarów a inne były na głośniki 4 calowe z podkładkami zmniejszającymi i te są sporo za dozę a te bez wymiarów okazały się idealne na 3 calowe głośniki i gwizdki 25 mm z otworem montażowym 42 mm 1 mm zebrałem drimerem Było przy tym sporo rzeźbienia drimerkiem potem żywica i szpachla początkowo też obawiałem się efektu, ale naprawdę jak wsiada się do auta, to wcale tak bardzo nie rzucają się w oczy. Osobiście podoba mi się :) jak pytam znajomych to mówią że wyglada jak by to miało tak być :)

edit:

Zapomniałem dodać zdjęcie po oklejeniu materiałem.Finalnie wygląda to tak ale niebawem będę coś zmieniał bo wymieniłem wzmacniacz.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 mar 2024, 22:55 przez patryk7133, łącznie zmieniany 3 razy.

patryk7133
Posty: 1076
Rejestracja: 11 wrz 2017, 23:53
Lokalizacja: Nowa Ruda i Ludwigshafen
Samochód: Seat Ateca1,4 TSI DSG7 Xcellence Comfort+Assistant
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Re: Systemy Audio.

Post autor: patryk7133 »

Witam
Takie pytanie może ktoś kiedyś natknął się gdzieś w internecie jak zmienić sygnał audio w MIB 2 na sygnał liniowy wiem że da się to zrobić tylko nie mogę nic na ten temat znaleść w necie

Edyt:
Ok zrobiłem to 😁 Teraz jest czysty sygnał muzyczny.
Swoją drogą to w oryginalnym sygnale jest mnóstwo korekt i filtrów oprócz tego są opóźnienia kanałów jak ktoś wymienia głośniki to morze się zdziwić że będą grały gorzej jak fabryczne.

ODPOWIEDZ