[Navi System][iOS] Mix wszystkich utworów wykonawcy

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
overheat
Posty: 207
Rejestracja: 25 gru 2017, 19:53
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Samochód: Ateca 2.0 TSI 4drive
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

[Navi System][iOS] Mix wszystkich utworów wykonawcy

Post autor: overheat »

Hej! Zmagam się z takim problemem:

mam w iPhonie (Music, iTunes) wykonawcę X, który ma 15 albumów. Chciałbym puścić losowo całą dyskografię artysty i nie jestem w stanie znaleźć na to sposobu.

Gdy włączam Mix, to losuje mi utwory tylko z danego albumu/playlisty, która aktualnie leci. W instrukcji znalazłem tylko tyle
MIX
Odtwarzanie losowe.
ostaną odtworzone wszystkie utwory, które znajdują się na tym samym pozio- mie pamięci co aktualnie odtwarzany ut- wór. Jeżeli w menu Ustawienia Media włączono funkcję
 Mix/Powtórz z podfolderami , to ponowne odtwarzanie obejmie również podfoldery ››› strona 57.
ale to nie ma sensu dla iPhone'a, jedynie dla pendrive albo CD z katalogami.

Czy jest jakiś sposób inny niż utworzenie playlisty w telefonie, odpalenie jej w samochodzie i dopiero aktywowanie Mix? To może potencjalnie zadziałać, ale wymusza na mnie, że cały czas muszę aktualizować playlistę, gdy dochodzą/odchodzą albumy danego wykonawcy.



Sponsor

[Navi System][iOS] Mix wszystkich utworów wykonawcy

Sponsor


Xrejam
Posty: 36
Rejestracja: 21 maja 2018, 12:11
Samochód: Ateca Xcelence 2.0 TSI 210KM
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: [Navi System][iOS] Mix wszystkich utworów wykonawcy

Post autor: Xrejam »

overheat pisze:
04 cze 2018, 12:11
Hej! Zmagam się z takim problemem:

mam w iPhonie (Music, iTunes) wykonawcę X, który ma 15 albumów. Chciałbym puścić losowo całą dyskografię artysty i nie jestem w stanie znaleźć na to sposobu.

Gdy włączam Mix, to losuje mi utwory tylko z danego albumu/playlisty, która aktualnie leci. W instrukcji znalazłem tylko tyle
MIX
Odtwarzanie losowe.
ostaną odtworzone wszystkie utwory, które znajdują się na tym samym pozio- mie pamięci co aktualnie odtwarzany ut- wór. Jeżeli w menu Ustawienia Media włączono funkcję
 Mix/Powtórz z podfolderami , to ponowne odtwarzanie obejmie również podfoldery ››› strona 57.
ale to nie ma sensu dla iPhone'a, jedynie dla pendrive albo CD z katalogami.

Czy jest jakiś sposób inny niż utworzenie playlisty w telefonie, odpalenie jej w samochodzie i dopiero aktywowanie Mix? To może potencjalnie zadziałać, ale wymusza na mnie, że cały czas muszę aktualizować playlistę, gdy dochodzą/odchodzą albumy danego wykonawcy.

a nie masz opcji inteligentlnej playlisty, która agreguje przez podane kryteria?


Obrazek

root
Administrator
Posty: 731
Rejestracja: 13 lis 2016, 13:58
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90
Podziękował: 748 razy
Otrzymał podziękowań: 79 razy

Re: [Navi System][iOS] Mix wszystkich utworów wykonawcy

Post autor: root »

A w CarPlay się nie da?

overheat
Posty: 207
Rejestracja: 25 gru 2017, 19:53
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Samochód: Ateca 2.0 TSI 4drive
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: [Navi System][iOS] Mix wszystkich utworów wykonawcy

Post autor: overheat »

Xrejam pisze:
04 cze 2018, 12:23

a nie masz opcji inteligentlnej playlisty, która agreguje przez podane kryteria?


Obrazek
Tak zrobiłem. Tylko problem jest taki, że muszę o tym pamiętać. Jeśli sobie w domu nie zrobię playlisty dla wykonawcy X, to ani na telefonie nie da się jej utworzyć (można tylko proste playlisty, bardzo czasochłonne), ani tym bardziej w Seacie. Liczyłem na coś prostego w Navi System pt. "shuffle all" albo "mix all" pod konkretnym wykonawcą.
root pisze:
04 cze 2018, 14:24
A w CarPlay się nie da?
Nie mam CarPlay. Odtwarzam generycznie po bluetooth.

Xrejam
Posty: 36
Rejestracja: 21 maja 2018, 12:11
Samochód: Ateca Xcelence 2.0 TSI 210KM
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: [Navi System][iOS] Mix wszystkich utworów wykonawcy

Post autor: Xrejam »

overheat pisze:
04 cze 2018, 14:41
Xrejam pisze:
04 cze 2018, 12:23

a nie masz opcji inteligentlnej playlisty, która agreguje przez podane kryteria?


Obrazek
Tak zrobiłem. Tylko problem jest taki, że muszę o tym pamiętać. Jeśli sobie w domu nie zrobię playlisty dla wykonawcy X, to ani na telefonie nie da się jej utworzyć (można tylko proste playlisty, bardzo czasochłonne), ani tym bardziej w Seacie. Liczyłem na coś prostego w Navi System pt. "shuffle all" albo "mix all" pod konkretnym wykonawcą.
root pisze:
04 cze 2018, 14:24
A w CarPlay się nie da?
Nie mam CarPlay. Odtwarzam generycznie po bluetooth.
uzywałem tego w seacie leonie przez 3 lata, i nie ma opcji żeby z iphone po bluetooth zrobić mixa, przynajmniej mi się nie udało, co innego carplay.

ODPOWIEDZ