instalacja Full Link

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
kriswarchol
Posty: 55
Rejestracja: 05 lip 2018, 13:18
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Samochód: Seat Ateca '18 4x4 190KM TSI DSG Xcellence
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy

instalacja Full Link

Post autor: kriswarchol »

Cześć,
widziałem, że na forum pojawił się już wątek: Połączenie z Full Link https://www.ateca-klub.pl/forum/viewtop ... &start=120
jednak mam pytanie z nieco innej beczki, bowiem moja Ateca wyjechała z salonu bez zainstalowanego tego rozwiązania. Gdzie i jak polecacie aby to zorganizować? Tylko serwis?
Za ten post autor kriswarchol otrzymał podziękowanie:
miroxl (29 lis 2020, 19:48)
Ocena: 5.26%



Sponsor

instalacja Full Link

Sponsor


Awatar użytkownika
sailor 88
Posty: 1371
Rejestracja: 27 maja 2017, 9:33
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Nissan Qashqai E-POWER : był Seat Ateca 1,6TDI
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 376 razy

Re: instalacja Full Link

Post autor: sailor 88 »

kriswarchol pisze:
11 lip 2018, 16:26
Cześć,
widziałem, że na forum pojawił się już wątek: Połączenie z Full Link https://www.ateca-klub.pl/forum/viewtop ... &start=120
jednak mam pytanie z nieco innej beczki, bowiem moja Ateca wyjechała z salonu bez zainstalowanego tego rozwiązania. Gdzie i jak polecacie aby to zorganizować? Tylko serwis?
Tak, tylko serwis! Co gorsza, kosztuje to w serwisie o 1/3 ceny drożej, niż przy konfiguracji auta. Serwis liczy sobie za montaż, a ten niby montaż polega na ściągnięciu i wpisaniu w sterownik kodu aktywacyjnego, który odblokowuje Full Link. Tak, że już go masz, jest tylko nieaktywny. Cała operacja trwa kilka minut, a żadnego fizycznego montażu nie ma!!! Ale serwisy kroją kasę :evil: Obejść(zorganizować) tego się nie da!!!
...Spieszmy się kochać diesel'e, tak szybko odchodzą...

Luk4as
Posty: 848
Rejestracja: 09 sie 2017, 21:00
Samochód: Skoda
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: instalacja Full Link

Post autor: Luk4as »

Hmm...kiedys slyszalem ze trzeba wymieniac te porty usb czy cos. Ale moze to sciema ...

Awatar użytkownika
sailor 88
Posty: 1371
Rejestracja: 27 maja 2017, 9:33
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Nissan Qashqai E-POWER : był Seat Ateca 1,6TDI
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 376 razy

Re: instalacja Full Link

Post autor: sailor 88 »

Luk4as pisze:
11 lip 2018, 19:58
Hmm...kiedys slyszalem ze trzeba wymieniac te porty usb czy cos. Ale moze to sciema ...
Masz częściowo rację, tylko tak było w starszych modelach, wymieniano porty USB, teraz tylko kod aktywacyjny.
...Spieszmy się kochać diesel'e, tak szybko odchodzą...

Luk4as
Posty: 848
Rejestracja: 09 sie 2017, 21:00
Samochód: Skoda
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: instalacja Full Link

Post autor: Luk4as »

Mysle ze kokejne osoby wyciagnal wnioski z oszczedzania przy zanawianiu samochodu. Widze ze nie tylko ludzie zaczynaja zalowac ze nie maja haka ale i fullinka rowniez

Hmmm czy ktos zauwazyl u siebie cos takiego ... chcualem podpiac sie telem do fullinka ale nie mialem zainstalowanej apki android auto. Audio beats mi sie za kazdym razem resetowalo ...

ODPOWIEDZ