Android Auto

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Rowitt777
Posty: 30
Rejestracja: 05 wrz 2019, 20:40
Lokalizacja: Paczkowo k/Poznania
Samochód: Seat Ateca FR 2.0 TSI DSG 4Drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Android Auto

Post autor: Rowitt777 »

chrapek pisze:
02 maja 2020, 17:11
Kanisz pisze:
28 kwie 2020, 2:22
A jak masz ustawione w AA w opcjach programisty funkcję wyświetlania obrazu ❓
... Możesz mieć włączone negocjuj obraz telefonu z wyświetlaczem samochodu i stąd te różnice 🤔
U mnie zmiana tych opcji nic nie daje. Jakość ekranu niestety średnia przy telefonie OnePlus 7 Pro
Ja mam obraz podobny w One Plus 7 T Pro jak przed miesiącem miałem w LG V30. A te ustawienia nic nie zmieniają. Ale zauważyłem że One Plus musi być połączony tylko oryginalnym kablem. Bo kabel , który kupiłem przedtem z marketu , bez problemem łączył LG, a One Plus musi mieć swój. Zauważyliście tez to samo użytkownicy One Plusów.



Sponsor

Re: Android Auto

Sponsor


Awatar użytkownika
greg_the_lazy
Posty: 423
Rejestracja: 17 kwie 2018, 21:06
Lokalizacja: Janki, Falenty Nowe
Samochód: Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Re: Android Auto

Post autor: greg_the_lazy »


Rowitt777 pisze: Ja mam obraz podobny w One Plus 7 T Pro jak przed miesiącem miałem w LG V30. A te ustawienia nic nie zmieniają. Ale zauważyłem że One Plus musi być połączony tylko oryginalnym kablem. Bo kabel , który kupiłem przedtem z marketu , bez problemem łączył LG, a One Plus musi mieć swój. Zauważyliście tez to samo użytkownicy One Plusów.
Ja mam OP 5, używałem różnych kabli i AA działało. Kupiłem oryginalny dodatkowo....

https://allegro.pl/oferta/oryg-kabel-us ... 7189673393




Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey

chrapek
Posty: 28
Rejestracja: 16 gru 2019, 20:27
Samochód: Ateca 2.0TSI
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Android Auto

Post autor: chrapek »

Rowitt777 pisze:
03 maja 2020, 14:41
Ja mam obraz podobny w One Plus 7 T Pro jak przed miesiącem miałem w LG V30. A te ustawienia nic nie zmieniają. Ale zauważyłem że One Plus musi być połączony tylko oryginalnym kablem. Bo kabel , który kupiłem przedtem z marketu , bez problemem łączył LG, a One Plus musi mieć swój. Zauważyliście tez to samo użytkownicy One Plusów.
Kupilem ten https://www.aliexpress.com/item/3301786 ... 5c0fm0jzNf i działa bez żadnego problemu.

Awatar użytkownika
S3ker
Posty: 289
Rejestracja: 22 sty 2019, 17:10
Samochód: ATECA MY19 1.5 TSI DSG XC BLACK
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Android Auto

Post autor: S3ker »

greg_the_lazy pisze:
03 maja 2020, 17:04
Rowitt777 pisze: Ja mam obraz podobny w One Plus 7 T Pro jak przed miesiącem miałem w LG V30. A te ustawienia nic nie zmieniają. Ale zauważyłem że One Plus musi być połączony tylko oryginalnym kablem. Bo kabel , który kupiłem przedtem z marketu , bez problemem łączył LG, a One Plus musi mieć swój. Zauważyliście tez to samo użytkownicy One Plusów.
Ja mam OP 5, używałem różnych kabli i AA działało. Kupiłem oryginalny dodatkowo....

https://allegro.pl/oferta/oryg-kabel-us ... 7189673393

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka
Tylko że ten kabel kosztuje tyle co podróbka a nie oryginalny kabel oneplus :) ale to już mały szczegół ;P

Ja tam używam kabli od blitzwolf i bez problemu łączy s10e, obojętnie w jakim aucie testowane i działa za każdym razem :)
Seat Ateca Black Magic 1.5 TSI DSG7 150KM Xcellence

Awatar użytkownika
greg_the_lazy
Posty: 423
Rejestracja: 17 kwie 2018, 21:06
Lokalizacja: Janki, Falenty Nowe
Samochód: Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Re: Android Auto

Post autor: greg_the_lazy »


S3ker pisze: Tylko że ten kabel kosztuje tyle co podróbka a nie oryginalny kabel oneplus :) ale to już mały szczegół ;P

Ja tam używam kabli od blitzwolf i bez problemu łączy s10e, obojętnie w jakim aucie testowane i działa za każdym razem :)
Na podróbkach nie chce działać Dash Charge po wpięciu kabla ładowarki OP ... Na tym działa Obrazek

Na kablach innych firm niby, że miały wpisane, że obsługują szybkie ładowanie Dash Charge nie działał.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey

Awatar użytkownika
Kanisz
Posty: 118
Rejestracja: 18 maja 2019, 17:28
Samochód: Seat Leon ST 1.5TSi
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Android Auto

Post autor: Kanisz »

Do połączenia z AA nie ma znaczenia czy kabel obsługuje szybkie ładowanie, ponieważ taki kabel może być gruby i przenosić większe natężenie dzięki czemu ładowarka w telefonie może uzyskać pełną moc ale wcale nie musi łączyć się z AA,
DLATEGO BARDZO WAŻNE JEST ŻEBY KABEL OBSŁUGIWAŁ RÓWNIEŻ MEDIA I SZYBKI TRANSFER DANYCH 👉😷👍

Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Android Auto

Post autor: Endrju »

Kanisz pisze:
04 maja 2020, 20:44
Do połączenia z AA nie ma znaczenia czy kabel obsługuje szybkie ładowanie, ponieważ taki kabel może być gruby i przenosić większe natężenie dzięki czemu ładowarka w telefonie może uzyskać pełną moc ale wcale nie musi łączyć się z AA,
DLATEGO BARDZO WAŻNE JEST ŻEBY KABEL OBSŁUGIWAŁ RÓWNIEŻ MEDIA I SZYBKI TRANSFER DANYCH 👉😷👍
pkt 6 regulaminu:

W postach nie piszemy wielkimi literami – oznacza to krzyk i może skutkować ostrzeżeniem.
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Awatar użytkownika
Kanisz
Posty: 118
Rejestracja: 18 maja 2019, 17:28
Samochód: Seat Leon ST 1.5TSi
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Android Auto

Post autor: Kanisz »

Oki, sorry 👉🙏👍

... wielka litera służy również do zaakcentowania istotnych treści..., ale ok, będę miał to na uwadze 👉😷👍

Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3725
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Android Auto

Post autor: Endrju »

Kanisz pisze:
05 maja 2020, 14:22
Oki, sorry 👉🙏👍

... wielka litera służy również do zaakcentowania istotnych treści..., ale ok, będę miał to na uwadze 👉😷👍
a nie lepiej zrobi to tak albo tak.
😁👍
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Awatar użytkownika
Kanisz
Posty: 118
Rejestracja: 18 maja 2019, 17:28
Samochód: Seat Leon ST 1.5TSi
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Android Auto

Post autor: Kanisz »

o tak 👉😉👍

ODPOWIEDZ