Android Auto

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Awatar użytkownika
Grz_Bo
Posty: 445
Rejestracja: 15 lis 2020, 8:48
Samochód: Seat Leon
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Re: Android Auto

Post autor: Grz_Bo »

Już działa, dla potomnych, po aktualizacji oprogramowania w opcjach niebieskiego zęba, odznaczona była opcja dostępu do kontaktów.Obrazek

______________
Pozdrawiam
Grzegorz




Sponsor

Re: Android Auto

Sponsor


Rafiner
Posty: 815
Rejestracja: 07 paź 2018, 19:02
Samochód: Seat Ateca 1.5 TSI DSG FR
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy

Re: Android Auto

Post autor: Rafiner »

S20 FE 5G teraz, ale 2 tygodnie temu miałem S20 FE 4G i też było ok. Poprzednio S9 + i też działało.
Ateca 1.5 tsi DSG, Radium Grey, wersja FR + extrasy.

geranium
Posty: 719
Rejestracja: 10 lut 2019, 18:41
Samochód: SEAT ATECA 1.5 DSG
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Re: Android Auto

Post autor: geranium »

bo działa cały czas (nie może działać jak nie ma zezwoleń...)
android auto jest systemową aplikacją a znikła od dawna apka na telefon, zresztą komu ona jest potrzebna jezeli obsługiwała tylko aplikacje zainstalowane na telefonie..
jedynym plusem tego rozwiazania były "wieksze przyciski" ale wtedy ekrany w autach były o niebo mniejsze

geranium
Posty: 719
Rejestracja: 10 lut 2019, 18:41
Samochód: SEAT ATECA 1.5 DSG
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Re: Android Auto

Post autor: geranium »

takie coś innego ;)


Rafiner
Posty: 815
Rejestracja: 07 paź 2018, 19:02
Samochód: Seat Ateca 1.5 TSI DSG FR
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy

Re: Android Auto

Post autor: Rafiner »

W lipcu włączono do AA Naviexperta. I dopiero wczoraj przeczytałem i sprawdziłem. Faktycznie działa. Dla mnie w PL jest to navi nr 1.
Ateca 1.5 tsi DSG, Radium Grey, wersja FR + extrasy.

Misiek
Posty: 2428
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:30
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Ateca 1.5 DSG Xperience + Ford Galaxy
Podziękował: 741 razy
Otrzymał podziękowań: 1192 razy

Re: Android Auto

Post autor: Misiek »

Rafiner pisze:
07 sie 2022, 20:11
...
Dla mnie w PL jest to navi nr 1.
A nie Automapa ? Od zawsze czytałem, że to zdecydowanie pierwsze miejsce. Faktycznie słyszałem wiele krytyki, a nawet dowcipów o głosie Hołowczyca, ale o samej mapie nigdy. Porównując z Google Maps, według moich własnych doświadczeń mogę to potwierdzić w 100 %, szczególnie w poszukiwaniu w Targeo mniejszych lub maleńkich miejscowości.
Hmmm, to dziwne, u mnie działa normalnie :lol:

Rafiner
Posty: 815
Rejestracja: 07 paź 2018, 19:02
Samochód: Seat Ateca 1.5 TSI DSG FR
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy

Re: Android Auto

Post autor: Rafiner »

Misiek pisze:
07 sie 2022, 23:06
A nie Automapa ? Od zawsze czytałem, że to zdecydowanie pierwsze miejsce. Faktycznie słyszałem wiele krytyki, a nawet dowcipów o głosie Hołowczyca, ale o samej mapie nigdy. Porównując z Google Maps, według moich własnych doświadczeń mogę to potwierdzić w 100 %, szczególnie w poszukiwaniu w Targeo mniejszych lub maleńkich miejscowości.
Miałem AutoMapę 3-4 lata do 2014 i też miałem takie zdanie. Dopiero kolega odsprzedał mi na próbę roczny abonament na Naviexperta, który dostał za duże przebiegi w nagrodę od Naviexperta. Od tamtej pory nieprzerwanie wykupuje abonament i jeżdżę na nim. Wcześniej od google wprowadzili trasy alternatywne i wyznaczanie nowej trasy jak wypadek sie zdarzy. Ja jestem mega zadowolony.
Z tym, że Automapa też jest dobra. Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. Jak ktoś jeździł na google to polecam zakupić na próbę Naviexperta w black friday za 60 zl, a jak nie spasi, to najwyżej przestanie używać.
Ja się cieszę, że dali NEx, bo używałem googlemap na siłę przez AA. Teraz idzie w odstawkę. Dzisiaj już jeździłem na NaviEx.
Za ten post autor Rafiner otrzymał podziękowanie:
Misiek (09 sie 2022, 0:01)
Ocena: 5.26%
Ateca 1.5 tsi DSG, Radium Grey, wersja FR + extrasy.

Awatar użytkownika
DarekWa
Posty: 337
Rejestracja: 27 sty 2020, 19:20
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Seat Ateca XC 2.0 TSI 190 KM 4Drive DSG7 (RM20)
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Re: Android Auto

Post autor: DarekWa »

tylko Waze.

geranium
Posty: 719
Rejestracja: 10 lut 2019, 18:41
Samochód: SEAT ATECA 1.5 DSG
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Re: Android Auto

Post autor: geranium »

Rafiner pisze:
08 sie 2022, 23:24
Misiek pisze:
07 sie 2022, 23:06
A nie Automapa ? Od zawsze czytałem, że to zdecydowanie pierwsze miejsce. Faktycznie słyszałem wiele krytyki, a nawet dowcipów o głosie Hołowczyca, ale o samej mapie nigdy. Porównując z Google Maps, według moich własnych doświadczeń mogę to potwierdzić w 100 %, szczególnie w poszukiwaniu w Targeo mniejszych lub maleńkich miejscowości.
Miałem AutoMapę 3-4 lata do 2014 i też miałem takie zdanie. Dopiero kolega odsprzedał mi na próbę roczny abonament na Naviexperta, który dostał za duże przebiegi w nagrodę od Naviexperta. Od tamtej pory nieprzerwanie wykupuje abonament i jeżdżę na nim. Wcześniej od google wprowadzili trasy alternatywne i wyznaczanie nowej trasy jak wypadek sie zdarzy. Ja jestem mega zadowolony.
Z tym, że Automapa też jest dobra. Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. Jak ktoś jeździł na google to polecam zakupić na próbę Naviexperta w black friday za 60 zl, a jak nie spasi, to najwyżej przestanie używać.
Ja się cieszę, że dali NEx, bo używałem googlemap na siłę przez AA. Teraz idzie w odstawkę. Dzisiaj już jeździłem na NaviEx.
wszystko to wygląda jak jakieś wersje testowe...nie można wybrać trasy alternatywnej itd.
zgodzę się co do jednego wszystko zależy od przyzwyczajenia...

ostatnio wracałem z Bukowiny i na remontowanych odcinkach (koło tunelu) nawigacje z traffic po prostu głupły na siłę próbując ominąć korki prowadząc między domkami na zakorkowany drugi dojazd do tego samego skrzyżowania i najlepsze w tym wszystkim że fabryczna nawigacja okazała się najlepsza.

Rafiner
Posty: 815
Rejestracja: 07 paź 2018, 19:02
Samochód: Seat Ateca 1.5 TSI DSG FR
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy

Re: Android Auto

Post autor: Rafiner »

geranium pisze:
28 sie 2022, 13:34
wszystko to wygląda jak jakieś wersje testowe...nie można wybrać trasy alternatywnej itd.
zgodzę się co do jednego wszystko zależy od przyzwyczajenia...

ostatnio wracałem z Bukowiny i na remontowanych odcinkach (koło tunelu) nawigacje z traffic po prostu głupły na siłę próbując ominąć korki prowadząc między domkami na zakorkowany drugi dojazd do tego samego skrzyżowania i najlepsze w tym wszystkim że fabryczna nawigacja okazała się najlepsza.
W naviexpercie masz trasy alternatywne.

A navi fabryczna, to zbieg okolicznosci. Ja mam Ateke przed fl i nie ma traffic w navi fabrycznym, więc w 99% navi z traffic bedzie lepsza.
Poza tym fabryczna ma tendencje do dróg głównych, gdzie alternatywne potrafią pokombinować z bocznymi, żeby ominąć korki.
Ateca 1.5 tsi DSG, Radium Grey, wersja FR + extrasy.

ODPOWIEDZ