Android Auto

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Awatar użytkownika
majcher
Posty: 349
Rejestracja: 31 gru 2016, 18:24
Lokalizacja: Radom
Samochód: Cupra Formentor VZ
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Android Auto

Post autor: majcher »

Nie i raczej legalnie nigdy nie będzie działać ze względów bezpieczeństwa. VLC też nie przepuszcza plików z obrazem, tylko audio.


Formentor VZ
Arona FR 1.0 DSG
był Ateca 1.4TSI

Sponsor

Re: Android Auto

Sponsor


geranium
Posty: 719
Rejestracja: 10 lut 2019, 18:41
Samochód: SEAT ATECA 1.5 DSG
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Re: Android Auto

Post autor: geranium »

pacho pisze:
07 sie 2019, 12:10
Na nowym AA działa może YouTube?
jeżeli masz ROOT-a i chcesz YouTube nie ma lepszej aplikacji jak CARSTREEM

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Amadeusz
Posty: 188
Rejestracja: 04 sie 2018, 10:59
Samochód: Ateca 1.5TSI Style
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Android Auto

Post autor: Amadeusz »

Ziaren pisze:
31 lip 2019, 23:30
Jest dostepny takze w Polsce. (Oczywiście nie poprzez sklep)
Mam dwa telefony pod reka: Huawei P30 pro oraz OnePlus 3.
Na Huawei opcja niedostepna, a na starym poczciwym Oneplus pojawila sie od razu. Nie do konca wiem z czego to wynika. Byc moze nagonka na Huawei jednak sie nie skonczyla.

Co do samego update... No... Po kilku latach gapienia sie w taki sam ekran AA w końcu mamy prawdziwa rewolucje!
Też tak miałem na Huawei Honor 8. Po aktualizacji nic się nie zmieniło, ale minął tydzień i nagle pojawiła się opcja przeskoczenia do nowej wersji, chociaż nic nie robiłem. U żony bez zmian na identycznym telefonie, dostępna tylko stara wersja. Ciekawostka. Wrażenia z użytkowania nowej wersji bardzo pozytywne. Czekam jeszcze na możliwość dodawania zdarzeń drogowych.

Felix
Posty: 339
Rejestracja: 27 maja 2018, 21:08
Samochód: Seat Leon FR
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Android Auto

Post autor: Felix »

A nie dostałeś w międzyczasie aktualizacji softu telefonu?
Ja mam Mate20Pro. Na nowym AA brakowało mi opcji włączenia nowego UI. Po paru dniach dostałem aktualizację do EMUI 9.1 i od tego momentu pojawiła się rzeczona opcja.
Inna sprawa, że również od tego momentu mam problemy ze stabilnością AA i nie wiem o co chodzi. Raz potrafi chodzić bez problemu np. godzinę, innym razem restartuje się (samo AA) co kilkanaście sekund. Nie znalazłem żadnej zalożności, typu kabelek, uruchomione aplikacje itp.
Do tej pory AA było bardzo stabilne.

Awatar użytkownika
greg_the_lazy
Posty: 423
Rejestracja: 17 kwie 2018, 21:06
Lokalizacja: Janki, Falenty Nowe
Samochód: Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Re: Android Auto

Post autor: greg_the_lazy »

Jeżeli problem ze stabilnością to pomaga wyczyszczenie cache'u aplikacji.

Ja jeszcze nie mam nowej wersji AA. Google to odpala to stopniowo dla coraz większej liczby użytkowników.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey

Amadeusz
Posty: 188
Rejestracja: 04 sie 2018, 10:59
Samochód: Ateca 1.5TSI Style
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Android Auto

Post autor: Amadeusz »

Felix pisze:
19 sie 2019, 9:26
A nie dostałeś w międzyczasie aktualizacji softu telefonu?
Nie miałem aktualizacji.
O problemach ze stabilnością pracy AA przy rozmowach pisałem parę postów wcześniej. Trochę coś innego, ale też dziwna przypadłość. Na szczęscie póki co wszystko wróciło do normy.

Działa Wam po AA jakaś aplikacja z radiami online? Zainstalowałem Replaio, ale jej nie widzi niestety mimo iż twórcy twierdzą, że jest zgodna z AA. Podobnie mam ze Spotify. Widzi tylko VLC i Muzyka google.

Awatar użytkownika
Orłoś
Posty: 122
Rejestracja: 30 maja 2018, 15:47
Lokalizacja: pomorskie
Samochód: Ateca Xcellence 2.0 TSI
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Android Auto

Post autor: Orłoś »

Mi działa Spotify i Tidal, ale jak wcześniej uruchomię te aplikacje na telefonie. Muzyka Google działa od razu, a TuneIn Radio nie działa w ogóle.
Pytanie jak Wam działa Waze? U mnie się gubi i nie nawiguje, pomimo aktualizacji AA. Telefon to Xiaomi Mi5.
Ateca Xcellence | 2.0 TSI 190KM | DSG7 | 4Drive | Magnetic Brown | Felgi 18" PERFORMANCE 36/2 MACHINED | Felgi 17" ABRERA II | Alcantara Black | Panorama | Comfort Assistant Plus | Podgrzewana przednia szyba | Navi | Elektryczna klapa bagażnika | Widok 360 | Ładowanie Qi | VC

Awatar użytkownika
greg_the_lazy
Posty: 423
Rejestracja: 17 kwie 2018, 21:06
Lokalizacja: Janki, Falenty Nowe
Samochód: Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Re: Android Auto

Post autor: greg_the_lazy »

Orłoś pisze:Mi działa Spotify i Tidal, ale jak wcześniej uruchomię te aplikacje na telefonie. Muzyka Google działa od razu, a TuneIn Radio nie działa w ogóle.
Pytanie jak Wam działa Waze? U mnie się gubi i nie nawiguje, pomimo aktualizacji AA. Telefon to Xiaomi Mi5.
Ja jeżdżę tylko i wyłącznie na Waze i działa bardzo dobrze. Czasami jak jest problem ze złapaniem GPSa to głupieje.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey

Awatar użytkownika
Orłoś
Posty: 122
Rejestracja: 30 maja 2018, 15:47
Lokalizacja: pomorskie
Samochód: Ateca Xcellence 2.0 TSI
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Android Auto

Post autor: Orłoś »

U mnie Waze nie nawiguje, bo pewnie nie łapie GPS, zresztą na tym moim Xiaomi Yanosik też nie daje komunikatów w AA. Czas na jakiś inny model telefonu;)
Ateca Xcellence | 2.0 TSI 190KM | DSG7 | 4Drive | Magnetic Brown | Felgi 18" PERFORMANCE 36/2 MACHINED | Felgi 17" ABRERA II | Alcantara Black | Panorama | Comfort Assistant Plus | Podgrzewana przednia szyba | Navi | Elektryczna klapa bagażnika | Widok 360 | Ładowanie Qi | VC

Awatar użytkownika
greg_the_lazy
Posty: 423
Rejestracja: 17 kwie 2018, 21:06
Lokalizacja: Janki, Falenty Nowe
Samochód: Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Re: Android Auto

Post autor: greg_the_lazy »

Orłoś pisze:U mnie Waze nie nawiguje, bo pewnie nie łapie GPS, zresztą na tym moim Xiaomi Yanosik też nie daje komunikatów w AA. Czas na jakiś inny model telefonu;)
A jak uruchomisz Waze na telefonie to nawiguje? Może brakuje mu uprawnień albo niezalogowany jesteś czy coś... Standardowo można wyczyścić cache i dane aplikacji. Obrazek

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Ateca FR 1.4 TSI 7DSG - Rodium Grey

ODPOWIEDZ