Android Auto

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
JACA
Posty: 308
Rejestracja: 30 kwie 2019, 19:15
Lokalizacja: TG
Samochód: Ateca FR 2.0 TSI DSG 4Drive
Podziękował: 188 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: Android Auto

Post autor: JACA »

Czy może ktoś słucha przez AA Radia 357 ale korzystając z dedykowanej aplikacji 357 :?:

Problem jest taki, że po uruchomieniu 357 z panelu w samochodzie nie odtwarza audycji z radia "na żywo" tylko odtwarza podcasty.
Nie ma też klawisza PLAY, który był w poprzedniej wersji aplikacji. Ale była też w międzyczasie aktualizacja AA więc nie wiem czy to błąd AA czy 357 :roll:

Aby słuchac radia trzeba odpalic aplikację w telefonie i tam kliknąć PLAY, no ale nie o to przecież chodziło.... :?


--
Jaca

Sponsor

Re: Android Auto

Sponsor


Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3726
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Android Auto

Post autor: Endrju »

geranium pisze:
22 lut 2023, 11:09
to ustawienie nie ma nic wspólnego z ikonami na dole lub po lewej stronie (może to tylko u ciebie jakiś skutek uboczny)
po zaznaczeniu pokazuje się aplikacja na dole (tak było od zawsze) a w przypadku odchaczenia zostaja na dole tylko ikony.

tapety są od niepamietam już jakiej wersji...
Sprawdziłem u siebie i jest tak jak pisał kolega wcześniej. Ja miałem u siebie zaznaczone dlatego miałem ikony na dolnym pasku zadań, jak odznaczylem to mam po lewej stronie. Jest tylko jeden warunek , sama zmiana ustawień nie zmienia widoku trzeba wyłączyć AA i polączyc się na nowo i jest pasek zadań zmieniony.
Za ten post autor Endrju otrzymał podziękowanie:
flash (22 lut 2023, 15:01)
Ocena: 5.26%
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

kapelusznik
Posty: 100
Rejestracja: 25 paź 2022, 11:11
Lokalizacja: Poznań
Samochód: Seat Ateca Reference 1.0 TSI
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Android Auto

Post autor: kapelusznik »

O kurde, dzięki
W końcu mam znów ikony na dole i szerokość już się trochę mniej marnuje (potrzeba przy współdzieleniu 2 okien)

Awatar użytkownika
franek
Posty: 53
Rejestracja: 22 paź 2022, 9:57
Samochód: Ateca 1.5TSI - Style, Manual, MR23
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Android Auto

Post autor: franek »

U mnie cisza, wersja AA 8.8.630424...

Obrazek

flash
Posty: 297
Rejestracja: 30 lis 2022, 20:45
Samochód: Seat Ateca FR 1.5 TSI DSG7 FL 2022
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Android Auto

Post autor: flash »

franek pisze:
22 lut 2023, 16:16
U mnie cisza, wersja AA 8.8.630424...
Mam tą samą wersję, ale to widać jeszcze kwestia stopniowego udostępniana nowego widoku (i jak widać niektórych ustawień) dla kolejnych użytkowników. Niestety, musisz czekać. :)

geranium
Posty: 720
Rejestracja: 10 lut 2019, 18:41
Samochód: SEAT ATECA 1.5 DSG
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Re: Android Auto

Post autor: geranium »

Endrju pisze:
22 lut 2023, 14:47
geranium pisze:
22 lut 2023, 11:09
to ustawienie nie ma nic wspólnego z ikonami na dole lub po lewej stronie (może to tylko u ciebie jakiś skutek uboczny)
po zaznaczeniu pokazuje się aplikacja na dole (tak było od zawsze) a w przypadku odchaczenia zostaja na dole tylko ikony.

tapety są od niepamietam już jakiej wersji...
Sprawdziłem u siebie i jest tak jak pisał kolega wcześniej. Ja miałem u siebie zaznaczone dlatego miałem ikony na dolnym pasku zadań, jak odznaczylem to mam po lewej stronie. Jest tylko jeden warunek , sama zmiana ustawień nie zmienia widoku trzeba wyłączyć AA i polączyc się na nowo i jest pasek zadań zmieniony.
przejrzałem wcześniejsze zdjecia z ikonami po lewej i wyraźnie widac że AA jest całkowicie niedopasowane do ekranu tak jakby nie potrafił dopasować rozdzielczości do całego ekranu zresztą nazwa sugeruje też całkowicie coś innego i u mnie działa zgodnie z opisem.
pożyjemy zobaczymy co przyniosą aktualizacje.

POGODA u mnie włącza tylko asystenta googla z informacją a nie tak jak u ciebie pokazuje pogodę ..no chyba że muszę mieć jakąś aplikację pogodową której nie mam.

flash
Posty: 297
Rejestracja: 30 lis 2022, 20:45
Samochód: Seat Ateca FR 1.5 TSI DSG7 FL 2022
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Android Auto

Post autor: flash »

geranium pisze:
22 lut 2023, 11:09
to ustawienie nie ma nic wspólnego z ikonami na dole lub po lewej stronie (może to tylko u ciebie jakiś skutek uboczny)
po zaznaczeniu pokazuje się aplikacja na dole (tak było od zawsze) a w przypadku odchaczenia zostaja na dole tylko ikony.

tapety są od niepamietam już jakiej wersji...
Specjalnie przeklikałem to jeszcze raz, i to ustawienie jednak ma coś wspólnego i wpływ na belkę po lewej lub na dole. :P Nie jest to żaden skutek uboczny.

Jak włączamy widżety (ustawienie wskazane na moim screenie), to widżet jest w poziomie i potrzebuje belki na dole, jak widżety wyłączamy, to belka jest po lewej. Kolega wyżej też sprawdził i potwierdził.

Awatar użytkownika
Endrju
Moderator
Posty: 3726
Rejestracja: 11 maja 2017, 0:50
Lokalizacja: Świdwin
Samochód: Seat Ateca FL 1.5 TSI 150KM
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy

Re: Android Auto

Post autor: Endrju »

geranium pisze:
22 lut 2023, 22:14
Endrju pisze:
22 lut 2023, 14:47
geranium pisze:
22 lut 2023, 11:09
to ustawienie nie ma nic wspólnego z ikonami na dole lub po lewej stronie (może to tylko u ciebie jakiś skutek uboczny)
po zaznaczeniu pokazuje się aplikacja na dole (tak było od zawsze) a w przypadku odchaczenia zostaja na dole tylko ikony.

tapety są od niepamietam już jakiej wersji...
Sprawdziłem u siebie i jest tak jak pisał kolega wcześniej. Ja miałem u siebie zaznaczone dlatego miałem ikony na dolnym pasku zadań, jak odznaczylem to mam po lewej stronie. Jest tylko jeden warunek , sama zmiana ustawień nie zmienia widoku trzeba wyłączyć AA i polączyc się na nowo i jest pasek zadań zmieniony.
przejrzałem wcześniejsze zdjecia z ikonami po lewej i wyraźnie widac że AA jest całkowicie niedopasowane do ekranu tak jakby nie potrafił dopasować rozdzielczości do całego ekranu zresztą nazwa sugeruje też całkowicie coś innego i u mnie działa zgodnie z opisem.
pożyjemy zobaczymy co przyniosą aktualizacje.

POGODA u mnie włącza tylko asystenta googla z informacją a nie tak jak u ciebie pokazuje pogodę ..no chyba że muszę mieć jakąś aplikację pogodową której nie mam.
Tak, musisz zainstalować apke w smartfonie pogoda&radar.


Obrazek
Jest- Seat Ateca FL 1.5 TSI ACT DSG7 150KM Xperience
Był - Seat Ateca 1.4 TSI ACT DSG7 150KM Xcellence
Obrazek

Awatar użytkownika
sailor 88
Posty: 1379
Rejestracja: 27 maja 2017, 9:33
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Nissan Qashqai E-POWER : był Seat Ateca 1,6TDI
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowań: 386 razy

Re: Android Auto

Post autor: sailor 88 »

flash pisze:
22 lut 2023, 22:43
Specjalnie przeklikałem to jeszcze raz, i to ustawienie jednak ma coś wspólnego i wpływ na belkę po lewej lub na dole. :P Nie jest to żaden skutek uboczny.

Jak włączamy widżety (ustawienie wskazane na moim screenie), to widżet jest w poziomie i potrzebuje belki na dole, jak widżety wyłączamy, to belka jest po lewej. Kolega wyżej też sprawdził i potwierdził.
U mnie też tak, jak pisze @geranium, bez względu na ustawienia belka zawsze na dole...
...Spieszmy się kochać diesel'e, tak szybko odchodzą...

Awatar użytkownika
sailor 88
Posty: 1379
Rejestracja: 27 maja 2017, 9:33
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Nissan Qashqai E-POWER : był Seat Ateca 1,6TDI
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowań: 386 razy

Re: Android Auto

Post autor: sailor 88 »

Można bezproblemowo zainstalować CarStream na Android Auto bez rootowania telefonu, wystarczy zainstalować aplikację AAAD i za jej pomocą instalujemy CarStream lub też kilka innych do wyboru. W darmowej wersji możliwość instalacji jednej aplikacji miesięcznie, lub w wersji Pro (3,5 Euro) wszystkie. U mnie działa bezproblemowo, a na filmiku pokazana kolejność działań:


Obrazek


Obrazek

...Spieszmy się kochać diesel'e, tak szybko odchodzą...

ODPOWIEDZ