Spotify - ikonki

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Pepeg
Posty: 171
Rejestracja: 24 lip 2018, 7:39
Lokalizacja: Kraków i okolice
Samochód: Ateca Excellence 2.0 TSI 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Spotify - ikonki

Post autor: Pepeg »

Hej, uruchomiłem właśnie DARMOWĄ wersję Spotify, pytanie do czego służą ikonki na dole? Plusik przełącza się w ptaszka i co to oznacza? Łapki zapewnie służą do lajkowania, ale czy to coś zmienia w sposobie doboru repertuaru przez aplikację? I ostatnia ikonka, odtwarza od początku lub zmienia utwór. Obrazek

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka




Sponsor

Spotify - ikonki

Sponsor


gharghoul
Posty: 84
Rejestracja: 12 mar 2018, 9:19
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Spotify - ikonki

Post autor: gharghoul »

W wersji darmowej masz tylko ograniczoną liczbę zmian utworu (chyba 5), potem trzeba zresetować aplikację (zamknąć proces na telefonie).
Kciuki to odpowiedniki lubie to / nie podoba mi się i mają wpływ na to jaką muzykę spotify Ci podpowiada.
plus to dodanie utworu do swojej biblioteki (menu w lewym górnym rogu > biblioteka > utwory / analogicznie działa na aplikacji w telefonie z albumami lub wykonawcami).
Ikona po prawej stronie to "radio" wykonawcy. Generuje losową playliste podobną do aktualnie granego utworu.

Generalnie spotify jest świetne w połączeniu z AA ale pod warunkiem, że masz premium bo jak nie można przełączać utworów to jest trochę irytujące ciągłe wywoływanie piosenek komendami głosowymi.

Pepeg
Posty: 171
Rejestracja: 24 lip 2018, 7:39
Lokalizacja: Kraków i okolice
Samochód: Ateca Excellence 2.0 TSI 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Spotify - ikonki

Post autor: Pepeg »

Wrzuciłem sobie do biblioteki kilkaset nagrań ulubionych artystów i słuchałem ze dwie godziny w czasie jazdy nic się nie zawiesiło. Niestety jakość w darmowej wersji jest bardzo słaba. Gorsza niż radio. Do moich MP3 320kb się nie umywa, a CD to inna liga. Tak więc więcej tego nie włączę bo nie mam zamiaru za to płacić.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Spotify - ikonki

Post autor: Janisz »

Proponuje zatem skorzystać z TIDAL. Pod względem jakości bije spotify na głowę. Ja mam obecnie jakość HIFI czyli jakość nagrań jak pliki aac. W razie jakby to było mało to dostępna jest jakość nagrań w formacie flac.
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

dario37
Posty: 1138
Rejestracja: 06 maja 2017, 10:28
Lokalizacja: Oława
Samochód: Seat Ateca 1.4TSI /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Spotify - ikonki

Post autor: dario37 »

Janisz czy Tidal jezt aplikacja darmową?
Seat Ateca 1.4 TSI DSG7 /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL

Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Spotify - ikonki

Post autor: Janisz »

dario37 pisze:
12 wrz 2018, 18:21
Janisz czy Tidal jezt aplikacja darmową?
Nie jest. Ja skorzystałem z subskrypcji darmowej na 6 miesięcy. W sumie z powodu przejścia na jeszcze wyższą jakość subskrypcja skróciła mi się do 3 miesięcy. Cena tego co mam teraz to 40zł za miesiąc. Jakość jest super ale wątpię, że będę chciał płacić za to po darmowym okresie ;)
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

dario37
Posty: 1138
Rejestracja: 06 maja 2017, 10:28
Lokalizacja: Oława
Samochód: Seat Ateca 1.4TSI /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Spotify - ikonki

Post autor: dario37 »

:) No nie jest tanio.Ale z tego co piszesz jakosc jest wysoka.Ja nie spędzam duzo czasu w aucie,więc zadawalam się spotify lub radiem.
Seat Ateca 1.4 TSI DSG7 /KIA SPORTAGE MHEV 2022 BL

patryk7133
Posty: 1076
Rejestracja: 11 wrz 2017, 23:53
Lokalizacja: Nowa Ruda i Ludwigshafen
Samochód: Seat Ateca1,4 TSI DSG7 Xcellence Comfort+Assistant
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Re: Spotify - ikonki

Post autor: patryk7133 »

Janisz pisze:
12 wrz 2018, 16:40
Proponuje zatem skorzystać z TIDAL. Pod względem jakości bije spotify na głowę. Ja mam obecnie jakość HIFI czyli jakość nagrań jak pliki aac. W razie jakby to było mało to dostępna jest jakość nagrań w formacie flac.
A jak tam ustawić format flac u mnie można tylko hifi ?

Awatar użytkownika
Janisz
Posty: 665
Rejestracja: 20 maja 2017, 14:34
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Seat Ateca 1.4 TSI 150KM DSG 4drive
Podziękował: 0
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Spotify - ikonki

Post autor: Janisz »

Hmmm w sumie szukałem artykułu na ten temat i teraz się dowiedziałem, że HIFI to format flac a MASTERS czyli jeszcze wyższa jakość dostępna jest w wersji desktopowej.

Wklejam link do artykułu żeby nie było, że taki mądry jestem :D

http://www.spidersweb.pl/2017/01/tidal-masters.html/amp
Ateca Xcellence | 1.4 TSI 150KM | DSG | 4Drive | Mato Brown | Felgi 18 cali - PERFORMANCE 36/1| Alcantara Brown | Comfort Assistant | Podgrz. przednia szyba | Kamery 360 | Navi | Full Link | Alarm |
Obrazek

patryk7133
Posty: 1076
Rejestracja: 11 wrz 2017, 23:53
Lokalizacja: Nowa Ruda i Ludwigshafen
Samochód: Seat Ateca1,4 TSI DSG7 Xcellence Comfort+Assistant
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Re: Spotify - ikonki

Post autor: patryk7133 »

Dzięki wszystko jasne :)

ODPOWIEDZ